جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

مشکلات پکیج برقی

مشکلات پکیج برقی

مشکلات پکیج برقی

پکیج برقی یکی از محصولات شرکت انعکاس است که از نظر بهره مندی از فناوری های پیشرفته و همچنین فناوری های اختصاصی ، با قابلیت و عملکردی که دارای دو مبدل حرارتی دو منظوره است بسیار مناسب است. پکیج دیواری به دو دسته فن دار و بدون فن تقسیم می شود. پکیج برقی انعکاس دارای فن است که با قدرت و سرعت بیشتر و همچنین ایجاد مکش به خارج شدن از مسیر نصب شده کمک می کند. آنها هوای تازه را به داخل محفظه منتقل می کنند و کارایی دستگاه را افزایش می دهند. در ادامه به بررسی مشکلات پکیج برقی میپردازیم.

هر روز با استفاده از جدیدترین فناوری روز دنیا ، شرکت انعکاس توانسته است ضمن استخدام کارشناسان و متخصصان مجرب ، این محصولات را طراحی و تولید کند که در عین داشتن قیمت بسیار مناسب ، صرفه جویی بسیار خوبی در مصرف برق دارند. پکیج برقی انعکاس بسته به شرایط آب و هوایی ، محل نصب ساختمان و نوع کاربرد و مصرف ، برای واحدهای تا 100 متر مربع استفاده می شود. این نوع پکیج، تامین کننده فوری ، دائمی و فراوان آب گرم با نصب رایگان و ضمانت اصلی این شرکت را در سایت انعکاس مشاهده کنید. در ادامه مقاله ما به بررسی مشکلات پکیج برقی خواهیم پرداخت.

مشکلات پکیج برقیبررسی

حتما به این فکر کرده اید که آیا سیستم گاز سوز مناسب منزل است یا سیستم برقی . در این راهنما ، ما پکیج های برقی را به طور کامل بررسی کرده و همچنین مشکلات پکیج برقی و  مزایا و معایب پکیج برقی را مشخص کرده ایم.

پس از مطالعه این راهنما  مشتریان می توانند به این سوال پاسخ دهند که آیا پکیج برقی برای خانه من مناسب است یا خیر.

پکیج برقی آلپ

پکیج های برقی آلپ از خدمات پس از فروش 10 ساله بهره مند بوده و همچنین یک سال گارانتی دارند.

در پکیج برقی آلپ از سه لایه فیوز محافظ جان استفاده شده است. همچنین در ساخت بدنه این محصولات از مواد مقاوم و با کیفیت استفاده شده است. یکی از مشکلات پکیج برقی آلپ توان حرارتی پایین در محیط های متراژ بالا میباشد.

پکیج های برقی به دلیل اینکه دارای قطعات مکانیکی کمی هستند ، فرسوده نمی شوند. بنابراین ، هزینه های نگهداری آنها کم است. و عیب یابی آسان تر است زیرا دستگاه برقی است. در نهایت ، مشکل یکی از قطعات روی برد خواهد بود که به راحتی قابل تعویض است. پکیج یک دستگاه گرمایش است که به عنوان جایگزینی برای سیستم های گرمایش موتور خانه استفاده می شود. این نوع وسایل گرمایشی در دو مدل پکیج کف و پکیج دیواری تولید می شوند.

پکیج برقی انعکاس

شما با خرید از شرکت انعکاس از خدمات پس از فروش 10 ساله بهره مند میشوید.

روند کار پکیج های برقی عموماً مانند پکیج های گاز است ، با این تفاوت که در پکیج گازی ، آب با انرژی گاز گرم می شود ، اما در پکیج الکتریکی با برق. این تفاوت باعث می شود که پکیج برقی برای مکانهایی که به گاز شهری دسترسی ندارند یا مجاز به استفاده از پکیج های گازی نیستند ، گزینه ای ایده آل باشد. در تمامی پکیج های شرکت انعکاس از سه لایه محافظ جان استفاده گردیده است.

بدنه یکی از اجزای اصلی مورد استفاده در ساختمان پکیج برقی است. وظیفه آن حفاظت از تجهیزات داخلی سیستم در برابر عوامل محیطی است. به همین دلیل ، شرکت انعکاس از بالاترین کیفیت مواد برای ساخت بدنه این دستگاه ها استفاده کرده است.

پکیج برقی هیمورا

تمامی پکیج های هیمورا از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله بهره مند هستند.

یکی از مهمترین دلایلی که استقبال خوبی از پکیج برقی شده است ، راندمان بالای آن در مقایسه با سایر پکیج ها است. از آنجا که در پکیج برقی مانند پکیج گاز دودی وجود ندارد ، گرمای زیادی از بین نمی رود. به همین دلیل ، کارایی آنها بیش از 99 درصد است. یکی از مشکلات پکیج برقی این است که پکیج های برقی برای کاربردهای سطح بالا مناسب نیستند و ظرفیت محدودی برای گرم کردن مقدار زیادی آب در یک زمان دارند. این بدان معناست که مکان هایی با مساحت زیاد یا مصرف زیاد مجهز به پکیج های گازی بهتر هستند. در این محصولات از سه لایه یا فیوز محافظ جان استفاده شده است.

پکیج اوستا

بیش از 5 میلیون خانه در ایران به گاز شهری دسترسی ندارند. این بدان معناست که پکیج برقی یک گزینه مهم در تأمین آب گرم و بهداشتی است. همچنین در بسیاری از موارد استفاده از پکیج برقی به دلیل اندازه کوچک و خطرات استفاده از آن مجاز نمی باشد.

از جمله مشکلات پکیج برقی از آنجا که پکیج های برقی فقط با برق کار می کنند ، در صورت قطع برق ، سیستم خاموش می شود و ممکن است امکان استفاده از آب گرم برای چند ساعت وجود نداشته باشد.

در طراحی و ساخت پکیج برقی اوستا ، از فیوز مینیاتوری برای جلوگیری از نوسان در شبکه برق منزل و فیوز نجات دهنده و از کنتاکتور برای جلوگیری از اتصال برق در سیستم استفاده شده است.

 

پکیج برقی نوژان

کلیه پکیج های برقی گروه صنعتی نوژان دارای 2 ماه تعویض بدون قید و شرط + 24 ماه گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

این واقعیت که پکیج برقی نیازی به دودکش ندارد هزینه نصب آن را کمتر از پکیج های گازی می کند. اگر لوله کشی گاز در خانه خود ندارید ، تفاوت هزینه نصب یک پکیج گازی و برقی بسیار قابل توجه خواهد بود و متوجه خواهید شد که پکیج برقی بسیار ارزان تر است. یکی از معایب پکیج برقی این است که برق گرانتر از گاز میباشد. این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد. اما این بدان معنا نیست که اگر از پکیج برقی استفاده می کنید ، باید قبض هایی با ارقام بالا پرداخت کنید. زیرا بازده 99 درصدی پکیج الکتریکی این تفاوت تعرفه را جبران می کند.

 

پکیج برقی بوتان

خدمات پس از فروش پکیج برقی بوتان

خدمات پس از فروش شرکت صنعتی بوتان با سابقه طولانی

از نظر خدمات به مشتریان ، یکی از مهمترین مزایای شرکت صنعتی بوتان است . این شرکت خدمات پس از فروش عالی را در سراسر کشور ارائه می دهد.

شرکت بوتان سابقه بسیار طولانی در تولید آبگرمکن دیواری بوتان دارد.

آبگرمکن های دیواری بوتان دارای 3 سال گارانتی می باشد. پکیج های دیواری بوتان دارای 2 سال گارانتی می باشد.

رادیاتورهای بوتان دارای 10 سال ضمانت هستند.شرکت صنعتی بوتان یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات گاز سوز در ایران است.

از آنجا که هیچ عنصر متحرک در داخل پکیج الکتریکی وجود ندارد ، هیچ صدایی تولید نمی کند و بسیار بی صدا کار می کند. بنابراین پکیج های گازی نسبتاً برقی ، پر خطر و گران هستند. این غیر قابل انکار است که پکیج الکتریکی از برق برای گرم کردن آب استفاده می کند و مانند پکیج های گازی آلاینده تولید نمی کند. اما اگر از سطح بالاتری به موضوع نگاه کنیم ، این سال مطرح می شود که آیا تولید برق خود سازگار با محیط زیست است یا خیر. بنابراین نتیجه گیری این است که اگر تولید برق خود سازگار با محیط زیست باشد ، بدون شک پکیج برقی کاملاً سازگار با محیط زیست است.

هزینه نگهداری پایین:

پکیج های برقی به دلیل اینکه دارای قطعات مکانیکی کمی هستند ، فرسوده نمی شوند. بنابراین ، هزینه های نگهداری آنها کم است. و عیب یابی آسان تر است زیرا دستگاه برقی است. در نهایت ، مشکل یکی از قطعات روی برد خواهد بود که به راحتی قابل تعویض است. پکیج یک دستگاه گرمایش است که به عنوان جایگزینی برای سیستم های گرمایش موتور خانه استفاده می شود. این نوع وسایل گرمایشی در دو مدل پکیج کف و پکیج دیواری تولید می شوند.

پکیج ایران رادیاتور در دو نوع کف و دیوار در مدلهای مختلف تولید می شود.

پکیج زمینی طراحی شده توسط شرکت ایران رادیاتور از ظرفیت گرمایشی معادل با 38 و 40 کیلووات برای تامین حرارت شوفاژ ها بهره مند بوده و متراژِ برابر با 200 تا 250 متر مربع را ساپورت میکند و پکیج دیواری ایران رادیاتور با ظرفیت گرمایش 22 تا 36 کیلو وات برای گرمایش و تامین آبگرم برای واحدهای تجاری ، مسکونی و اداری از 70 تا 270 متر مربع تولید می شود.

همه مدل های به تولید رسیده توسط شرکت بوتان از جمله مدل های ورونا ، پارما ، پرو و ….  دارای یک پمپ الکتریکی گردش آب گرم سه سرعته با کنترل خودکار پیشگیرانه هستند.

پکیج گرم ایران

 

پکیج زمینی گرم ایران یکی از پکیج های دارای محفظه احتراق و دیگ بوده  و از ظرفیت 28 تا 72 کیلو وات مناسب برای مسکونی ، تجاری ، اداری و … طراحی و تولید گردیده است. در ادامه با بررسی مشکلات پکیج برقی با ما همراه باشید.

مقایسه پکیج های دیواری بوتان و لورچ

 

پکیج های دیواری بوتان قابلیت اتصال به ترموستات اتاق و اتصال به سنسور دمای محیط بیرونی را دارند.

پکیج لورچ از یک پمپ قدرتمند برای سیستم گرمایش برخوردار است.

پکیج دیواری لورچ دارای سیستم احتراق آهسته و درجه مصرف سوخت B است.

پکیج دیواری بوتان مدل پارما در همه مدلها دارای دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم است که کمترین میزان رسوب را دارد.

 

فشار کاری رادیاتور زمینی ایران و پکیج گرم ایران پکیج دیواری ایران رادیاتور و لورچ

فشار کاری پکیج گرم ایران 3 برابر بوده و در مدل TW که توانایی تامین آب گرم را دارا میباشد فشار آب جهت تامین آب گرم می تواند تا 8 برابر افزایش پیدا کند.

فشار کاری در پکیج زمینی ایران رادیاتور حداکثر 3 برابر است و حداکثر فشار آب ورودی به پکیج نباید بیش از 6 برابر باشد.

حداقل فشار کاری پکیج دیواری لورچ مدل هرما معادل 0.3 بار یا سه متر ستون آب است.

دمای کار پکیج گرم ایران و ایران رادیاتور

 

پکیج ایران رادیاتور میتواند  در دمای بین 85 تا 90 درجه سانتی گراد کار کند و همچنین میتواند آب را تا 60 درجه سانتی گراد برای مصرف گرم کند.

محدوده دمای کار پکیج گرم ایران 85 تا 30 درجه سانتیگراد است.

امروزه پکیج های دیواری های دیواری به دلیل کوچک بودن خانه ها و همچنین سهولت استفاده مورد استقبال اکثر مردم قرار گرفته است. بیش از 50 تولید کننده پکیج در ایران فعالیت می کنند. با این حال ، نام هایی مانند بوتان و ایران رادیاتور بیشترین توجه را به خود جلب کرده اند. علاوه بر برندهای ایرانی ، مارک های خارجی زیادی نیز وجود دارد. در نتیجه ، تنوع پکیج ها با قیمت ها و ویژگی های متفاوت بسیار زیاد است. این می تواند بسیاری از افراد را هنگام خرید یک پکیج سردرگم کند. در این مقاله پکیج های سه مارک شناخته شده ایرانی را به همراه مزایا و معایب پکیج برقی بررسی می کنیم.

پکیج بوتان و مزایا و معایب پکیج برقی

شرکت بوتان یکی از شرکتهای تولید کننده محصولات گازی داخلی است که در سال 1988 شروع به کار کرد. این شرکت را می توان اولین تولید کننده پکیج دیواری در ایران دانست.

از جمله مزایای پکیج های بوتان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

پکیج های بوتان به دلیل تجربه زیاد این شرکت در تولید پکیجها ، مشکلات فنی بسیار کمی دارند..

تمام قطعات مورد استفاده در پکیج های بوتان از مارک ایتالیایی به نام riello ساخته شده است.

پکیج های بوتان عملکرد بسیار ساده ای دارند و دارای سیستم ایمنی بسیار بالایی هستند.

این پکیج ها دارای بازده حرارتی بسیار بالایی هستند.

پکیج های بوتان معایب زیادی ندارند ، اما به دو مورد زیر می توان اشاره کرد:

قیمت پکیج های بوتان کمی بیشتر از سایر مارک های داخلی است

این پکیج ها از یک مجموعه هیدرولیک پلیمری استفاده می کنند.

لازم به ذکر است خدمات شرکت بوتان در سراسر کشور ارائه می شود.

مزایا و مشکلات پکیج برقی ایران رادیاتور

برای مقایسه پکیج بوتان با مارک های دیگر ، ایران رادیاتور بهترین گزینه است. ایران رادیاتور در سال 1979 شروع به کار کرد. محصولات برند ایران رادیاتور به دلیل کیفیت بالا تبدیل به پرفروش ترین محصولات تولید داخل شده اند. اولین پکیج های تولیدی این برند داخلی در سال 2004 راه اندازی شد. ایران رادیاتور تمام قطعات پکیج خود را از مارک های معروف خارجی وارد کرده و در کارخانه خود مونتاژ می کند. به عنوان مثال ، پمپ های پکیج دیواری ایران رادیاتور از برند آلمانی Willo ساخته می شوند.

از جمله مزایای پکیج های ایران رادیاتور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

پکیج های تجاری ایران رادیاتور دارای راندمان 93 درصد است.

برند ایران رادیاتور از سیستم هیدرولیک برنجی استفاده می کند که عمر پکیج را افزایش می دهد.

پکیج های ایران رادیاتور قیمت مقرون به صرفه تری دارند.

عیب یابی آنها با نظارت بر خطاها آسان تر است.

طیف وسایل شوفاژ ایران رایاتور نقص بسیار کمی دارد.

پکیج های ایران رادیاتور در اندازه ها و ظرفیت های مختلف تولید می شود.

معایب پکیج های ایران رادیاتور به شرح زیر است:

تنوع پکیج های ایران رادیاتور کمتر از شرکت رقیب ، بوتان است.

فن های پکیج دیواری ایران رادیاتور کیفیت خوبی ندارند و صدای ناخوشایندی تولید می کنند.

این پکیج ها آب زیادی مصرف می کنند. در نتیجه آب زیادی هدر می رود.

ایران رادیاتور تجربه چندانی در زمینه تولید پکیج ندارد.

شرکت ایران رادیاتور از نظر خدمات عملکرد ضعیف تری دارد و سرویس آن ممکن است یک یا دو روز طول بکشد.

معایب و مشکلات پکیج برقی برند لورچ

لورچ یکی دیگر از تولید کنندگان پکیج در ایران است که نام آن کمتر از بوتان یا ایران رادیاتور شنیده می شود. کیفیت پکیج های این برند قابل قبول است ، اما خریداران در برخی از شهرها با کمبود قطعات یدکی روبرو هستند. برای مقایسه پکیج لورچ با مارک های دیگر ، برخی از مزایای آن را در نظر می گیریم.

انرژی مصرف انرژی پکیج های لورچ بسیار پایین است.

پکی های تجاری لورچ سازگار با محیط زیست هستند.

برند لورچ دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج های خود را ارائه می دهد

استحکام بدنه پکیج های تجاری Lorch بسیار زیاد است و جرم کمتری می گیرند. در نتیجه عمر طولانی تری دارند.

از جمله مشکلات پکیج برقی لورچ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از معایب پکیج برقی لورچ این است که  نمی توانند محیط بزرگ را به خوبی گرم کنند. به همین دلیل ، استفاده از آنها در خانه های متراژ بالا توصیه نمی شود. برای مترازهای بزرگ پکج زمینی انتخاب درستی است.

از جمله معایب پکیج برقی و پکیج استخری این است که عمر کوتاه تری دارند و نیاز به تعمیرات بیشتری دارند.

پکیج های برند لورچ طراحی زیبایی ندارند و فضای زیادی را اشغال می کنند. در نتیجه ، آنها از نظر زیبایی از نظر خریداران چندان خوشایند نیستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ویا خرید محصول از شرکت انعکاس با شماره های موجود در انتهای سایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای شما مشتریان گرانقدر توسط تیم کارشناسی انعکاس انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button