جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین جت هیتر برقی

جت هیتر برقی

جت هیتر برقی

شرکت انعکاس یکی از طراحان برجسته تجهیزات صنعتی کشور است که امروزه انواع مختلف بهترین جت هیتر برقی ، گازی ، دیزلی و جت هیتر دوگانه سوز را در ظرفیت ها و مدل های مختلف تولید کرده است. سیستم های حرارتی ماشین سازی انعکاس که باعث ایجاد سروصدایی در بین کاربران شده است ، جت هیتر برقی انعکاس است که نیازی به سوخت های فسیلی ندارد ، بنابراین با محیط زیست سازگاری بالایی دارد و در مناطق دور افتاده و حومه قابل استفاده است.

هیتر جت برقی انعکاس بهترین جت هیتر برقی  برای استفاده در مرغداری ها ، گلخانه ها ، سالن های پرورش و …. است و همچنین در ورزشگاه ها ، تعمیرگاه ها ، جوشکاری ، کارگاه های طبقه بندی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه گرمای مورد نیاز را به صورت پرتاب کننده به محیط می رساند. ، زیرا در ساخت آن از فن استفاده می شود ، در نتیجه محیط به طور مساوی گرم می شود. این عامل از تجمع در کنار هیتر جلوگیری می کند ، بنابراین نقش موثری در بهبود کار کاربران دارد.

جت هیتر برقیبررسی

به طور کلی ، هیتر  نوعی سیستم گرمایش هوای فشرده است که با حرکت هوا محیط را گرم می کند. دمای هیتر جت ها را می توان با ترموستات تنظیم کرد. بهترین جت هیتر برقی طوری طراحی شده است که هوای سرد را از یک طرف می مکند و از طرف دیگر هوای گرم را به محیط منتقل می کنند. در نتیجه ، هوای داخل سالن به طور مرتب تهویه می شود و به دمای یکنواخت می رسد. جهت استعلام قیمت جت هیتر برقی تک فاز با ما تماس بگیرید.

قطعات کاربردی در هیتر برقی

بدنه

بهترین هیتر برقی مجهز به بدنه ای محکم است که می تواند در دو نوع گالوانیزه و فولاد ساخته شود ، بنابراین مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و سایش دارد و هنگام برخورد با اجسام خم نمی شود ، تمام قسمتهای اصلی این دستگاه در داخل بدنه قرار گرفته است.

عایق بندی بدنه

برای افزایش مقاومت دستگاه و بازده حرارتی این هیتر  ، بدنه بهترین جت هیتر برقی با رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده و در نتیجه از اتلاف حرارت جلوگیری می کند.

فن

فن یکی از اجزای اصلی بهترین جت هیتر برقی است که وظیفه اصلی آن مکیدن هوای سرد و پرتاب هوای گرم به محیط است. فن این دستگاه در پشت المنت ها قرار گرفته و آکسیال است. این فن دارای قدرت بالا و هوای گرم است. با سرعت زیاد به محیط منتقل می شود ، زیرا دارای خاصیت دمیدن است.

مبدل حرارتی

در بهترین جت هیتر برقی ، از قطعه ای به نام المنت برای تبدیل انرژی الکتریکی به گرما استفاده می شود. در حقیقت ، تعداد المنت ها در هر هیتر با توجه به ظرفیت دستگاه متفاوت است. ، در واقع ، می توان از المنت به عنوان قلب تپنده جت هیتر برقی کوچک نام برد.

الکتروموتور

موتور الکتریکی یکی دیگر از اجزای بهترین هیتر برقی است که با برق کار می کند. در واقع وظیفه اصلی موتور تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی جنبشی و چرخاندن فن به بهترین شکل است. موتور کاربردی در این هیتر از نوع تبریز موتوژن است که با ورق آلومینیوم پوشانده شده و مقاومت آن را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

ترموستات

در ساخت بهترین جت هیتر برقی انعکاس، از ترموستات برای تنظیم خودکار دما استفاده شده است. ترموستات یکی از قطعات سفارشی این دستگاه است که از بالا و پایین رفتن بیش از حد دما جلوگیری می کند ، به طوری که ابتدا باید تنظیمات لازم روی آن انجام شود و دمای مورد نظر تنظیم شود ، به طوری که وقتی دما از حد تعیین شده فراتر رفت به به طور فزاینده ای ، عملیات گرمایش به طور خودکار خاموش می شود و اگر درجه حرارت پایین تر از سطح مورد نظر باشد ، عملکرد دستگاه مجدداً راه اندازی می شود ، بنابراین در مصرف برق صرفه جویی می شود. جت هیتر گازی انعکاس و جت هیتر دوگانه سوز از از رقبای این محصول میباشند.

برد الکترونیکی

در تولید بهترین جت هیتر برقی انعکاس از برد خاصی استفاده می شود که دارای حالت الکترونیکی و خاصیت ضد آب است ، در واقع تمام تجهیزات الکترونیکی این دستگاه بر روی این برد نصب شده است. قیمت جت هیتر برقی سه فاز را میتوانید از کارشناسان فروش شرکت انعکاس استعلام کنید. یکی از محصولات با کیفیت در دسته هیتر ها جت هیتر برقی 3کیلووات تک فاز انعکاس است. جهت استعلام قیمت جت هیتر برقی تک فاز با ما تماس بگیرید.

پرتاب باد را تنظیم کنید

بهترین جت هیتر برقی  به گونه ای تنظیم شده است که مسیر پرتاب باد را می توان به دلخواه تنظیم کرد ، زیرا در ساخت آن از کلید مخصوص تنظیم پرتاب باد استفاده شده است ، بنابراین گرما با زاویه دلخواه به مسافت های طولانی پرتاب می شود.

شاسی

شاسی یکی دیگر از اجزای بهترین جت هیتر برقی انعکاس است که دستگاه را احاطه کرده و از افتادن بدنه جلوگیری می کند. در واقع در ساخت شاسی این دستگاه از مواد بسیار محکمی استفاده شده است که به راحتی می توانند وزن دستگاه را تحمل کنند.

پایه ها ، اصول اولیه

هیتر برقی این شرکت دارای پایه های بسیار محکمی است که می تواند به چرخ ها مجهز شود ، پایه های چرخ دار حمل و جابجایی دستگاه را آسان می کند.

نحوه عملکرد هیتر برقی

برای استفاده از بهترین جت هیتر برقی ، باید سوکت آن به منبع تغذیه متصل شود و سپس دما و زاویه باد را می توان تنظیم کرد.

بررسی هیتر برقی از نظر توجیه اقتصادی

جت هیتر مرغداری انعکاس یکی از بهترین نوع های جت هیتر برقی انعکاس موجود در این شرکت است که همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین وسایل گرمایشی است و در سریع ترین زمان محیط را گرم می کند ، بنابراین با وجود این دستگاه ، هیچ سیستم گرمایش دیگری مورد نیاز نیست ، ترموستات نقش موثری در کاهش مصرف برق دارد ، زیرا وقتی درجه حرارت محیط به حد تعیین شده می رسد ، عملیات گرمایش متوقف می شود ، بنابراین بسیار مقرون به صرفه است.

پیش نیازهای دستگاه

تنها منبع حرارتی بهترین جت هیتر برقی، برق است ، بنابراین باید در مکانی که برق وجود دارد نصب شود. موجود است. در واقع این هیتر نیازی به گاز و گازوئیل ندارد. هیتر های برقی ابعاد کوچکی دارند و برای نصب آنها به فضای زیادی احتیاج ندارند ، بنابراین کاربر می تواند از این هیتر ها  به عنوان سقفی یا دیواری استفاده کند. برای نصب این دستگاه نیازی به متخصص نیست و هرکسی می تواند به راحتی از آن استفاده کند.

ویژگی های هیتر برقی انعکاس

عمر قوی و طولانی با خواص ضد خوردگی و ضد سایش

نصب آسان و بدون دردسر

عایق با رنگ الکترواستاتیک

تولید مطابق با استانداردهای معتبر بین المللی

مجهز به برد الکترونیکی ضد آب

تعمیر و نگهداری کم

مجهز به فن دمنده و المنت Canthal ژاپن

قابلیت استفاده از ترموستات برای تنظیم خودکار دما (کاهش هزینه ها)

مصرف کم و کارایی اقتصادی بالا

تأمین گرمایش مورد نیاز محیط به صورت پیش بینی شده

جت هیتر برقی کوچک نوعی بخاری موشکی است که از برق برای تولید گرما استفاده می کند. مزیت اصلی هیتر برقی صنعتی عاری از آلودگی است. زیرا دود و آلودگی وجود ندارد. برای محیط هایی که به دود ناشی از هیتر های گازی یا دیزلی حساس هستند مناسب است. مانند مرغداری ، گلخانه ها ، کارگاه های کوچک و … در ادامه مطلب در مورد قیمت  هیتر برقی تک فاز و قیمت جت هیتر برقی سه فاز صحبت کرده ایم.

جت هیتر برقیاگر به دنبال راهنمای خرید بهترین جت هیتر برقی هستید ؛

اگر می خواهید مناسب ترین هیتر برای طیور یا گلخانه را پیدا کنید.

اگر به دنبال خرید هیتر برقی کم مصرف هستید.

اگر به دنبال بهترین قیمت برای هیتر های برقی تک فاز یا عادلانه ترین قیمت برای هیتر برقی سه فاز هستید ؛

هیتر برقی صنعتی

این بخاری موشکی گازی یا برقی و بخاری صنعتی بسیار بزرگ است. در ساخت این بخاری ها از المنت برای تولید گرما استفاده می شود. سیستم گرمایش بخاری صنعتی با گرم کردن المنت ها با جریان الکتریکی ، گرما تولید می کند. سپس فن بخاری با مکش هوا در دستگاه ، گرمای المنت های گرم شده را به هوای محیط منتقل می کند.

ساده ترین مثال سشوار است. در واقع ، این  هیتر مرغداری انعکاس یک سشوار در مقیاس بزرگ است.

ساختار بخاری برقی

در ساخت بهترین جت هیتر برقی از ورق های ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود.

هیتر برقی از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. المنت ها و بخاری فن که هر دو بر روی بدنه دستگاه نصب شده اند.

هیترهای برقی صنعتی در دو نوع  هیتر برقی تک فاز و هیتر برقی سه فاز انعکاس تولید می شوند. جت هیتر برقی کوچک (تک فاز) برای فضاهای کوچک مناسب است.

اما اگر به دنبال خرید هیتر برقی کم مصرف برای فضاهای بزرگ هستید.  هیتر برقی سه فاز مناسب است. زیرا در فضاهای بزرگ نسبتاً کارآمدتر است.

مزایای هیتر های برقی

هیتر های برقی دارای مزایای متعددی نسبت به انواع دیگر هیتر ها هستند. برخی از مزایای آن به شرح زیر است.

مزایای هیتر های برقی عبارتند از:

    بهترین جت هیتر برقی هیچ گونه آلودگی محیطی ندارد.

جت هیتر برقی تک فاز نسبت به سایر وسایل گرمایشی صنعتی مصرف انرژی کمتری دارد.

در مقایسه با بخاری های صنعتی ، جت هیتر مرغداری انعکاس با دمیدن جریان هوا راندمان گرمایش دستگاه را افزایش می دهد.

بهترین جت هیتر برقی نیازی به سوخت گیری ندارد.

مزایای دیگر این دستگاه

همانطور که در بالا ذکر شد ، بهترین جت هیتر برقی هیچ گونه آلودگی منتشر نمی کند. برخی از فضاها به بخاری های دودزا ، بخاری های دیزلی یا بخاری های نفتی حساس هستند. مانند مرغداری ها ، گلخانه ها ، کارگاه های کوچک و موارد مشابه.

در چنین مکان هایی ، هیتر های برقی مناسب ترین گزینه هستند. مانند جت هیتر مرغداری، جت هیتر گلخانه انعکاس ، جت هیتر دوگانه سوز و…

قیمت هیتر

انواع و مارک های مختلف جت هیتر گلخانه ای در بازار وجود دارد. به همین دلیل ، قیمت هیتر های صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

عوامل موثر بر قیمت هیتر های برقی عبارتند از:

قدرت گرمایش بخاری

مصرف برق (معمولاً قیمت جت هیتر برقی تک فاز کمتر از قیمت جت هیتر برقی سه فاز است).

مارک و سازنده (کیفیت دستگاه)

قبل از خرید هیتر برقی سه فاز از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

جت هیتر برقی 5 کیلووات تک فاز یکی از پرکاربردترین بخاری های صنعتی است که از نظر تولید گرما کارایی بسیار بالایی دارد.  بنابراین در انواع مختلف با کاربردهای مختلف تولید می شود.  هیتر برقی 5 کیلووات تک فاز که فروش بسیار بالایی دارد اشاره کرد به طوری که سازنده آن این محصول را به روش های مختلف به بازار عرضه می کند.

 هیتر برقی تک فاز

جت هیتر برقی تک فاز ، همانطور که از نامش پیداست ، دارای ساختار موشکی است و نوع پرتاب آن به صورت پرتاب نقطه ای است ، اما نباید از ویژگی های چرخش هوا آن غافل شد. با توجه به فن دمنده قدرتمندی که در آن تعبیه شده است ، گرمای تولید شده توسط دستگاه را پرتاب کرده و با عملکرد مداوم در سالن مورد نظر به خوبی گرم می شود.  هیتر برقی 3کیلووات تک فاز یکی از محصولات برتر در بخش هیتر ها میباشد. جهت استعلام قیمت جت هیتر برقی تک فاز انعکاس با کارشناسان فروش شرکت انعکاس در تماس باشید.

******** مزایای هیتر برقی *******

جت هیتر برقی کوچک بدون آلودگی هوا و بدون نیاز به دودکش راه اندازی میشود.

راندمان بالای دستگاه (95)

 قیمت پایین دستگاه در مقایسه با دستگاه های سوخت فسیلی

 قابلیت سفارشی سازی دستگاه

 بدنه استیل و سالم

 سبک و قابل حمل

اجزای هیتر برقی:

المنت گرمایش: این قطعات با 6 ماه گارانتی کامل و عمر متوسط 6 سال برای ایجاد گرمایش در داخل جت هیتر برقی کوچک می باشد. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد حساسیت المنت به گرد و غبار است که در محیط هایی که خاصیت ایجاد گرد و غبار وجود دارد ، دستگاه باید هر چند روز یکبار به صورت دوره ای سرویس شود.

فن: دمنده  هیتر برقی کوچک با قابلیت پرتاب 5 تا 9 متری با ورود هوای سرد سالن از پشت دستگاه و عبور از بین المنت ها و پرتاب آن به جلوی دستگاه و تکرار مداوم این عمل مسئول می باشد.

ترموستات: این قسمت که شامل یک سیم بلند مجهز به سنسور است ، در داخل محیط قرار می گیرد و گرمای تولید شده در محیط را به دستگاه اطلاع می دهد و برد کنترل دستگاه با توجه به دمای تنظیم شده توسط دستگاه قطع یا وصل می شود. کاربران سالن

تابلو برق: این قسمت از دستگاه وظیفه هماهنگی بین المنت و ترموستات را به خوبی انجام می دهد. علاوه بر این ، کنتاکتور رله قدرت بین ترانسفورماتور و دستگاه نیز در تابلو برق دستگاه نصب شده است.

هیتر برقی سه فاز دست دوم

گاهی اوقات به دلایل مختلف می توانید جت هیتر برقی سه فاز دست دوم بخرید. از جمله ارزان تر بودن. اما بهتر است قبل از خرید جت هیتر برقی کوچک انعکاس چند نکته را در نظر بگیریم.

مطمئن شوید که سالم است. اطمینان حاصل کنید که از یک متخصص خدمات مجاز یا متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

همچنین به طور غیر مستقیم دلیل فروش جت هیتر گلخانه ای را بیابید.

ضمانت عملکرد سالم دستگاه را از فروشنده دریافت کنید.

نتیجه

هنگام خرید  هیتر برقی سه فاز ، به چند نکته مهم توجه کنید.

اطمینان حاصل کنید که ظرفیت گرمایش جت هیتر گلخانه ای را با توجه به مساحت فضای خود انتخاب کنید. زیرا ناسازگاری ظرفیت گرمایش یا هزینه برق بیشتر به شما تحمیل می کند. همچنین ، دستگاه کارایی خوبی نخواهد داشت.

مدل جت هیتر گلخانه ای را با توجه به نوع کاربر انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شرایط گلخانه ، طیور ، کارگاه و هست متفاوت است. و بهتر است قبل از خرید بخاری به این نکته توجه کنید.

همچنین شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش را در نظر بگیرید.

به دلیل صرفه جویی در مصرف برق ، اولویت انتخاب مصرف است. بنابراین قبل از خرید برچسب انرژی دستگاه را بررسی کنید.

انواع هیترهای هیتر برقی: بسته به برق و ترانسفورماتورهای مورد استفاده در فضاهای کارگاهی ، هیترهای جت برقی در دو نوع مختلف تولید می شوند:  هیتر برقی تک فازجت هیتر برقی سه فاز

هیتر برقی تک فاز: این دستگاه از برق تک فاز برای گرمایش فضاهای بسته با حجم 120 متر مکعب به خوبی استفاده می کند. نکته قابل توجه در طراحی این دستگاه طراحی سه حالته دستگاه در حالتهای 2 کیلو وات – 3 کیلو وات – 5 کیلو وات است.

هیتر برقی سه فاز:  با توجه به ترانسفورماتورهای قدرت سه فاز و میزان جریان ارائه شده توسط ترانس مورد استفاده در 8 مدل مختلف طراحی و تولید می شود.

برای آگاهی بیشتر به مقالات ما در ویرگول مراجعه فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button