جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

سردخانه نیسان

سردخانه نیسان شرکت انعکاس

سردخانه نیسان چیست؟

گروهی از سردخانه‌های صنعتی وجود دارند که به آن‌ها سردخانه نیسان گفته می‌شود. سردخانه‌های نیسان در دو نوع سردخانه متحرک بالای صفر و سردخانه زیر صفر درجه هستند که معمولاً برای جابجا کردن گوشت و مرغ منجمد شده به شهرها و روستاها، همچنین به فروشگاه‌ها و هایپر مارکت‌ها استفاده می‌شوند.

ابعاد سردخانه‌های نیسانی کوچک و به صورت اتاقی بوده و معمولاً آن‌ها را با یک یونیت مجهز می‌کنند. در سردخانه‌های نیسان برای جابجا کردن محصولاتی که به دما حساسیت بیشتری دارند، باید از یخچال‌های حمل و نقل هم کمک گرفت. یخچال‌های حمل و نقل در اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌اند که کاربردهای آن‌ها با هم متفاوت است.

سردخانه نیسان برای حمل درون شهری محصولات غذایی و دارویی بسیار مهم است. شما می‌توانید انواع مختلفی از محصولات لبنی و پروتئینی، میوه‌ها و گیاهان را که به دما حساسیت دارند را از طریق این سردخانه‌ها حمل کنید. استفاده کردن از سردخانه یخچال باعث می‌شود که محصولات کیفیت اولیه خود را حفظ کنند.

سردخانه نیسان

نحوه کار

بر اساس نیاز مشتری سردخانه نیسان را در مدل‌های دو درب و یا تک درب طراحی می‌کنند که مشتریان بنا به نوع نیاز خود می‌توانند آن‌ها را انتخاب کنند. سردخانه نیسان دارای دو عدد درب ایزوله با قفل محکم کتابی است که باعث می‌شود ایمنی و سلامت بار را تامین کند. برای این سردخانه‌ها برق ۲۲۰ ولت نصب می‌شود.

ساختار سردخانه نیسان از نوع ساندویچ پنل است. شما می‌توانید آن را از هم جدا کرده و دوباره نصب کنید. چهارچوبی که در ساختار سردخانه نیسان وجود دارد، جنس استیل داشته که مقاومت آن بسیار زیاد است. تمامی یراق آلاتی که در این نوع اتاقک یخچالی استفاده می‌شود جنس استیل دارد.

جنس کف ریل اتاق نیسانی از جنس آلومینیوم است. موتور یخچال نیسان برای سردخانه‌های زیر صفر و بالای صفر با همدیگر تفاوت دارد. همچنین سردخانه نیسان زیر صفر و بالای صفر از نظر قدرت کمپرسور با همدیگر تفاوت‌هایی دارند.

انواع یخچال نیسان

سردخانه‌های نیسان همانند سایر سردخانه‌ها در انواع مختلفی هستند که بنا به نیاز مشتریان و نوع محصولات حمل شده آن‌ها را تقسیم بندی می‌کنند. دو نوع تقسیم بندی برای یخچال‌ها وجود دارد که شامل سردخانه نیسان بالای صفر و سردخانه نیسان زیر صفر است.

سردخانه نیسان زیر صفر

سردخانه‌های نیسان زیر صفر به صورت متحرک تولید شده و از آن برای حمل کردن محصولات غذایی که به دمای مطلوب پایین صفر نیاز دارند تقسیم بندی می‌شوند. کف سردخانه‌ها از ریل آلومینیومی بوده و برای انتقال دادن هوا، بخش داخلی اتاق کرکره‌ای شده است. شاسی این سیستم تمام ناودانی و به صورت قوطی فابریک است.

سردخانه نیسان زیر صفر در صنایع مختلف کاربرد وسیعی دارد. می‌توان از سردخانه نیسان زیر صفر در فروشگاه‌های کوچک، در بستنی سازی‌ها و سایر اقلام منجمد از جمله کره استفاده کرد. معمولاً فروشگاه‌های بزرگ که نیاز به انبار کردن و منجمد کردن برخی از محصولات دارند، از این نوع سردخانه‌ها استفاده می‌کنند. در برخی موارد کشتارگاه‌های گاو، مرغ و شتر نیاز به سردخانه‌های زیر صفر دارد.

سردخانه بالای صفر

دسته دیگر از سردخانه‌ها نیسان مربوط به سردخانه‌های بالای صفر هستند. این سردخانه‌ها با استفاده از سیستم تراکمی می‌توانند دمای محیط را چند درجه سانتیگراد بالاتر از صفر به صورت ثابت نگه دارند. عموماً سردخانه‌های بالای صفر جهت نگهداری انواع میوه‌ها، دارو، سبزیجات، لبنیات و محصولاتی که به دماهای بالای صفر نیاز دارند استفاده می‌شود.

زمانی که از سردخانه‌های بالای صفر برای نگهداری استفاده شود، می‌توان تا سه ماه آن را نگهداری کرد. مهمترین تفاوت بین سردخانه بالای صفر و زیر صفر مربوط به دمای منفی ۲۰ درجه سانتیگراد است و در سردخانه‌های بالای صفر دما تا مثبت ۸ درجه سانتیگراد می‌باشد. سردخانه بالای صفر عملکردهای مناسبی برای نگهداری تمامی محصولات غذایی دارد و در دو مدل اتاقی و کانتینری می‌توان آن را مشاهده کرد.

سردخانه نیسان انعکاس

اهمیت استفاده از سردخانه نیسان

قبلاً به این موضوع اشاره کرده‌ایم که مواد غذایی برای نگهداری مطلوب و حفظ کیفیت نیاز به دمای خاصی دارند. برخی از مواد غذایی در دماهای بالای صفر درجه سانتیگراد سالم باقی مانده و فاسد نمی‌شوند. برعکس برخی مواد غذایی از جمله فرآورده‌های گوشتی لازم است که در دماهای زیر صفر قرار بگیرند تا از فاسد شدن آن‌ها جلوگیری شود.

معمولا سردخانه‌ها از متریال ساندویچ پنل تشکیل می‌شوند تا بتوان مواد را به طور اصولی نگهداری و ایزوله نمود. زمانی که این سردخانه‌ها عایق بندی خوبی داشته باشند در برابر گرما، رطوبت و برودت می‌توان به خوبی از آن‌ها محافظت کرد و از خراب شدن آن‌ها جلوگیری نمود. در این سردخانه‌ها از فومی استفاده می‌شود که فوم پلی اورتان است. آب بندی سردخانه‌های نیسان به صورت دو مرحله‌ای انجام می‌گیرد و درب‌ها به صورت تمام استیل هستند.

مزایای استفاده از سردخانه نیسان

استفاده کردن از سردخانه نیسان مزایای زیادی دارد که می‌خواهیم به طور مجزا و جمع‌بندی شده مزیت‌های آن‌ها را برای شما بیان کنیم. کف یخچال نیسان معمولاً از متریال ریل آلومینیوم ساخته شده که به صورت غیر مسطح است. سردخانه نیسان قابلیت نگهداری مواد غذایی در دماهای بالای صفر و پایین صفر را دارد.

تمامی مواد غذایی در شرایط متفاوتی قابلیت نگهداری را دارند. تمامی دیواره‌ها، سقف و کف با ضخامت‌های استانداردی ساخته شده‌اند. در سردخانه متحرک هوای خنک از قسمت کف یخچال به داخل اتاقک وارد می‌شود. این موضوع باعث می‌گردد تا جریان یکنواخت و ثابت در اتاق یخچالی ایجاد شود، در نتیجه مواد غذایی در بهترین حالت ممکن نگهداری می‌شوند.

ظرفیت سردخانه نیسان

سردخانه نیسان تا حدود یک و نیم تن ظرفیت برای بارگیری مواد غذایی دارد. مواد غذایی که حجم زیادی ندارند، معمولاً در سردخانه‌های نیسان قرار می‌گیرند. عموماً سردخانه نیسان برای حمل مواد غذایی گرم و سرد، حمل دارو، انواع کیک و شیرینی‌های بزرگ استفاده می‌شود. در این خودروها دماسنجی وجود دارد تا بتواند به طور دقیق‌تر سلامت مواد غذایی را پیگیری نماید. نیسان یخچال‌دار معمولاً دارای موتورهای جداگانه‌ای است که عمل سرمایشی را به عهده دارند.

سیستم‌های برودتی قابل نصب روی نیسان

بر روی سردخانه نیسان می‌توان انواع مختلفی از سیستم‌های برودتی را نصب کرد. انواع مختلفی از سیستم‌های برودتی وجود دارد که هر کدام عملکردهای متفاوتی دارند.

قیمت سردخانه نیسان

کسانی که قصد خرید سردخانه نیسان را دارند، در ابتدا لازم است که نوع سردخانه مونتاژی یا سردخانه دمونتاژی را تعیین کنند. سردخانه بالای صفر و سردخانه پایین صفر از انواع محصولاتی هستند که هر کدام تجهیزات جداگانه‌ای داشته و قیمت‌های آن‌ها هم متغیر است.

قیمت سردخانه نیسان بنا به جنس بدنه، نوع کمپرسور، یراق آلات به کار رفته در آن و سایر تجهیزات متفاوت می‌باشد. اگر می‌خواهید در این مورد اطلاعات دقیق‌تری کسب کنید، توصیه می‌کنیم که با کارشناسان شرکت انعکاس تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند به شما راهنمایی‌های دقیق‌تری در ارتباط با قیمت محصولات ارائه دهند.

سردخانه پرتابل نیسان

گارانتی سردخانه نیسان انعکاس

گروه ماشین سازی انعکاس از برترین واحدهای تولید کننده انواع مختلفی از تجهیزات صنعتی و سردخانه است. شما در هنگام خرید این تجهیزات از طریق شرکت انعکاس جدای از آنکه می‌توانید محصولات با کیفیت را خریداری کنید، از خدمات پس از فروش شرکت نیز می‌توانید بهره‌مند شوید. این شرکت‌ برای تمامی محصولات خود گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در ارتباط با خرید نوع خاصی از این تجهیزات با کارشناسان زبده شرکت انعکاس تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را کسب کنید.

کلام آخر

استفاده کردن از سردخانه نیسان مناسب باعث می‌شود که بتوانید به راحتی اقدام به حمل انواع مختلفی از مواد غذایی، دارویی و غیره نمایید. اما چه زمانی سردخانه نیسان می‌تواند بهترین کارایی را برای شما داشته باشد؟ وقتی شما از تجهیزات با کیفیتی استفاده کنید که از برندهای معتبر تولید شده‌اند و می‌توانید با خیال راحت و تا مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید.

شرکت انعکاس جزو برترین مراکزی است که توانسته در این زمینه فعالیت گسترده‌ای داشته باشد. این شرکت در طی فعالیت چندین ساله خود همواره تلاش دارد بهترین نوع از سردخانه‌ها را در ابعاد مختلف و مطابق با نیاز مشتریان تولید کرده و در اختیار آن‌ها قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله منتشر شده ما در سایت ویرگول را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button