جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک

بهترین رطوبت ساز اتوماتیکبهترین رطوبت ساز اتوماتیک

برای خنک سازی محیط فضاهای مختلف از جمله فضای سبز و حیاط و محیط های نگهداری حیوانات مانند دام، طیور، گلخانه، سالن های پرورش قارچ و … که نیاز به خنک سازی و ایجاد دارند. از بهترین رطوبت ساز اتوماتیک انعکاس استفاده می شود. اساس سیستم مه پاش اتوماتیک تولید مه سرد و این سیستم است که از آنها به عنوان خنک کننده، رطوبت گیر، مه پاش میست استفاده می شود و اساس تولید آب سرد توسط لوله ها و نازل ها خنک می شود.

رطوبت ساز یا سیستم مه پاش خودکار

امروزه استفاده از بهترین رطوبت ساز اتوماتیک برای خنک کردن محیط و تامین رطوبت مناطق مختلف اهمیت زیادی دارد. شما در گروه ماشین سازی انعکاس همواره بهترین تجهیزات گلخانه ای و نیز برترین و با کیفیت ترین مه پاش ها و رطوبت ساز ها را در اختیار خواهید داشت.

می توان گفت مه پاش ها یکی از موثرترین و کارآمدترین سیستم ها برای سرمایش و تامین رطوبت در فضاهای یکپارچه بزرگ هستند. همچنین یکی از راه های کنترل رطوبت استفاده از سیستم مه پاش است که با عبور آب فشار قوی از خطوط آب، آب را پودر کرده و سپس نازل کرده و به محیط منتقل می کند. این امر علاوه بر افزایش رطوبت سالن باعث کاهش دما نیز می شود.

مه پاش اتوماتیک در چه مکان هایی کاربر دارد؟

بنابراین به طور کلی میست یک رطوبت گیر با کاربردهای فراوان است مانند:
پرورش مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار، دامداری، پرورش قارچ، کارخانه های لبنی، کارخانه های تولید کنسانتره طیور، کارخانه های ریسندگی و بافندگی، صنایع نساجی، باغ و ویلا، تالار، گلخانه، رستوران و کافی شاپ، دامداری و مرغداری و … .
میسترهای موجود در بازار صرفا برای ایجاد رطوبت ساخته می شوند اما گروه تولیدی ماشین های انعکاسی همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا موفق به طراحی و تولید سیستم های مه پاش جدید شده است که علاوه بر ایجاد رطوبت، توانایی غلیظ ترین مواد ضدعفونی کننده مانند فرمالین را اسپری کنید. نازل های این میسترها با انعکاس به گونه ای طراحی و تولید می شوند که ضد رسوب بوده و حتی پاشش غلیظ ترین مواد ضدعفونی کننده با این سیستم باعث گرفتگی نازل ها نمی شود.

سیستم اسپری 

خنک سازی و تامین رطوبت در فضای سبز، گلخانه، پرورش گل، گیاه و قارچ و مرغداری ها

از فضاهای صنعتی بسته، فضای سبز، مناطق تفریحی، پارک ها و … از بهترین رطوبت ساز اتوماتیک استفاده می شود

توسط نازل های مختلف مه پاش اتوماتیک سرد ایجاد می کند. در خنک سازی، تامین رطوبت محیط و کاهش دمای هوا بسیار موثر است.

امروزه بهترین رطوبت ساز اتوماتیک کاربردهای مختلفی در مرغداری ها، دامداری ها، گلخانه ها برای پرورش قارچ، گل، گیاه و … دارد.

نحوه عملکرد سیستم مه پاش خودکار

دستگاه مه پاش بر اساس تولید مه سرد بر اساس تولید ذرات بسیار ریز آب در محدوده حدود 20 تا 50 میکرون کار می کند.

نازل مه پاش اتوماتیک به صورت یکنواخت در محیط تولید و توزیع می شود و این ذره آب به دلیل وزن بسیار سبک آن است.

در سطح و حجم هوا معلق است و حرارت هوا را تسریع می کند و باعث خنک شدن محیط بیرون می شود و

در سیستم مه پاش خانگی هیچ اثر مرطوب کننده ای روی سطح یا کف باقی نمی ماند

با افزایش فشار و فشرده سازی آب با پمپی که حدود 50 تا 200 بشکه آب مصرف می کند، می تواند بخار سرد را آزاد کند و در محیط پخش میکند تا محیط را خنک کند و رطوبت هوا را افزایش دهد.

یک روز تابستانی خوب، بادی و خنک را تصور کنید. خورشید روشن است، چمن سبز دلپذیر است، و دما برای گذراندن زمان با کیفیتی در بیرون مناسب است.

اگرچه این یک بعد از ظهر ایده آل تابستانی است، اما مطمئناً یک بعد از ظهر معمولی را توصیف نمی کند. بیشتر اوقات، روزهای 40 درجه و بالاتر را خواهید داشت که تهویه مطبوع مرکزی را برای شما ضروری می کند. اما بچه ها چطور؟ وقتی هوا فوق العاده گرم است فرستادن آنها به بیرون سخت است.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیکتوان خنک کنندگی

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک می تواند دمای بیرون را تا 30 درجه خنک کند، یعنی یک روز طولانی و راحت در بیرون برای بچه ها – و خودتان. آنها می توانند سطح گرد و غبار را که همراه با ماه های تابستان به وجود می آیند و همچنین بوهایی که ممکن است ایجاد شود را کاهش دهند. این به شما و بچه ها این امکان را می دهد که زمان بیشتری را در زیر نور خورشید سپری کنید.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک سیستم ساده است و به راحتی قابل نصب است. این شامل لوله های نایلونی یا فولادی ضد زنگ، نازل های اسپری و یک پمپ است. پمپ آب خارج شده از خانه شما را از طریق لوله ها وادار می کند و از طریق نازل های مه پاش خانگی خارج می شود. واقعاً به همین سادگی است. شما در کمترین زمان از تمام مزایای سیستم مه پاش اتوماتیک لذت خواهید برد.

اگرچه آب در حال اسپری شدن است، اما احساس می شود نسیم خنکی از روی پوست شما عبور می کند. در سیستم های مه پاش خانگی فشار بالا احساس نم و رطوبت وجود ندارد. دلیل آن این است که پمپ فشار بالا در مه پاش خانگی به آب اجازه می دهد تا قطرات کوچکتر از موی انسان از نازل ها خارج شود.

بررسی

اگر در یکی از شهر های گرم ایران زندگی می‌کنید، یا در هر منطقه دیگری که با گرما و رطوبت شدید گرفتار شده است، باید به آخرین پیشرفت‌های فناوری خنک‌کننده توجه کنید. بهترین دستگاه مه پاش اتوماتیک در فضای باز سیستم های خنک کننده فضای باز این توانایی را دارند که دمای محیط اطراف شما را تا سی درجه خنک کنند. سیستم های خنک کننده فضای باز ثبت شده ما دما را از طریق فرآیندی به نام تبخیر فلاش کاهش می دهند. آب تحت فشار از طریق یک نازل تخصصی وارد می شود که آب را به یک غبار ریز تبدیل می کند. سپس مه توسط یک فن پراکنده شده و به گردش در می‌آید، بنابراین دمای هوا را به سطح قابل تحملی می‌رساند

هنگامی که بدن در معرض دمای شدید قرار می گیرد، عرق می کند تا دمای داخلی خود را تحت کنترل نگه دارد. با استفاده از یک فن معمولی برای گردش هوا، عرق سپس تبخیر می شود و در نتیجه سطح (پوست شما) خنک می شود. هوای در گردش همچنین به حذف گرمای تابش شده از بدن کمک می کند. افزودن مه پاش خانگی به آن فرآیند خنک‌سازی را تقویت می‌کند و دما را در سطح پایین‌تری نگه می‌دارد.

توان مه پاش خانگی

مه پاش خانگی کوچک می تواند دمای محیط را تا 25 درجه خنک کند. بنابراین، در حالی که تیم حریف با تکان دادن فن های کاغذی و ریختن سطل های آب روی سر خود را خنک می کند، تیم شما می تواند از یک داگ 80 درجه لذت ببرید. این کار نه تنها باعث می شود که آنها کمتر خسته شوند و بتوانند بازی را بهتر انجام دهند، بلکه آنها را ایمن تر نگه می دارد: خطر کم آبی بدن و گرمازدگی تا حد زیادی کاهش می یابد.

سیستم های مه پاش: انتخاب سیستم مه پاش مناسب

ما تعدادی از بهترین رطوبت ساز اتوماتیک در فضای باز داریم که متناسب با هر بودجه ای باشد. ما همچنین می توانیم با شما همکاری کنیم تا یک سیستم خنک کننده تبخیری سفارشی طراحی کنیم که نیازهای خاص شما را برآورده کند. صرف نظر از اینکه کدام یک را انتخاب می کنید، همه سیستم های مه پاش خانگی بر اساس اصول اولیه یکسانی کار می کنند. اجزای یک سیستم مه پاش خانگی گوچک در فضای باز شامل یک مخزن آب، یک پمپ آب، یک سری نازل مه پاش اتوماتیک و یک فن برای پراکنده کردن غبار ریز آب است. در حالی که اکثر مدل های دستگاه مه پاش در فضای باز از اجزای اصلی یکسانی تشکیل شده اند، همه سیستم های مه پاش صنعتی به یک شکل عمل نمی کنند. در گروه ماشین سازی انعکاس ما فقط از بهترین قطعات و اجزای سازنده در همه محصولات خود استفاده می کنیم.

یکی دیگر از مزایای دستگاه مه پاش این است که انرژی کمی مصرف می کند. تقریباً 80٪ انرژی کمتری نسبت به یک دستگاه تهویه مطبوع مصرف می کند. در واقع، حتی اگر بخواهید آن تهویه مطبوع را همراه خود بیاورید، تقریباً قدرت خنک کنندگی هوای آزاد یک دستگاه مه پاش را نخواهد داشت.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک در محیط هایی با رطوبت کم بهترین عملکرد را دارند. با این حال، از آنجا که رطوبت به طور نسبی زمانی که دما از 40 درجه فراتر می‌رود، کاهش می‌یابد، حتی در شرایط مرطوب‌تر نیز بسیار موثر هستند.

موارد استفاده

سیستم های مه پاش خانگی را می توان در طیف گسترده ای از برنامه ها و تنظیمات استفاده کرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید بعدازظهرهای تابستان را در حیاط پشتی خود بگذرانید اما نمی توانید گرما و رطوبت را تحمل کنید، یک دستگاه مه پاش آسودگی لازم را برای شما فراهم می کند. شاید شما یک کشاورز با کارکنان مزرعه و حیواناتی باشید که حتی در آن روزهای بسیار گرم باید بیرون کار کنند؟ در چنین مواردی، ما به شما توصیه می کنیم که یک سیستم مه پاش صنعتی قابل حمل در فضای باز را خریداری کنید. ما سیستم های مه پاش خانگی قابل حمل در فضای باز داریم که به طور خاص برای رفع نیازهای کارگران مزرعه طراحی شده اند.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک نیز کاربردهایی فراتر از خنک کننده دارد. آنها برای افزودن رطوبت به گلخانه ها یا سایر محیط های رشد ایده آل هستند. آتش سوزی و دود ناشی از آن را می توان مانند سیستم آبپاش کنترل کرد و فیلتر هوای عالی را فراهم می کند. مه پاش صنعتی حتی می تواند جلوه های چشم نوازی را در اطراف استخرها، باغ ها و سایر مناطق بیرونی ایجاد کند. قیمت مه پاش گلخانه با توجه به ویژگی های هر مه پاش میتواند کاهش یا افزایش داشته باشد این دقیقا به خود شما بستگی دارد.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیکاز لحاظ اقتصادی

سیستم های مه پاش خانگی کوچک فشار کم و متوسط ​​جایگزین های مقرون به صرفه تری نسبت به همتایان فشار قوی خود هستند. دما را تا 10 درجه کاهش می دهند، که هنوز یک استراحت خوشایند در روزهای گرم در تابستان است. در هر صورت که انتخاب کنید، یک سیستم مه پاش اتوماتیک می تواند به بهترین تابستان شما منجر شود!

نحوه نصب سیستم مه پاش خانگی

برای فرار از گرمای طاقت فرسا در طول روزهای تابستان، یک سیستم مه پاش صنعتی در فضای باز، مبتنی بر تبخیر آب، می تواند دما را پایین بیاورد و راحتی خنک را برای فضاهای باز فراهم کند. مه پاش خانگی هوای گرم را به هوای سرد تبدیل می کند و از تابستان سوزان آسوده خاطر می کند. برای نصب یک دستگاه مه پاش در فضای باز، می توانید این مراحل ساده را دنبال کنید:

  1. 1. یک لوله پی وی سی بخرید و آن را به طول 24 اینچ برش دهید. توصیه می شود برای برش لوله از کاتر پی وی سی استفاده کنید، زیرا این کار راحت تر است و زباله در لوله ایجاد نمی کند. لوله و همچنین نازل بهترین رطوبت ساز اتوماتیک را با پرایمر PVC بپوشانید. به یاد داشته باشید که حدود ½ اینچ را در قسمت بیرونی و داخلی هر دو انتهای نازل مه پاش اتوماتیک با پرایمر بپوشانید.
  2. 2. نازل ها را با استفاده از چسب PVC روی لوله بچسبانید تا انتهای لوله PVC را بپوشانید. نازل مه پاش صنعتی فشار کم را روی لوله قرار دهید و به آرامی بچرخانید تا در جای خود قفل شود.  این امر ضروری است زیرا نمی توان آنها را پس از خشک شدن چسب تنظیم کرد.

ادامه نصب

  1. 3. گیره های لوله را روی لوله مستقیم ثابت کنید و مسیر مستقیم لوله PVC را تا سقف نگه دارید. گیره های لوله را تا حدودی شل به سقف پاسیو بکوبید. سایر مسیرهای مستقیم را با استفاده از گیره ها به سقف پاسیو متصل کنید.
  2. سوراخ های نازل باید به گونه ای تنظیم شوند که مستقیماً به سمت پایین قرار نگیرند، بلکه کمی به سمت بیرون متمایل شوند. در حین انجام مراقبت، با استفاده از اتصالات زانویی آماده شده، دونه ها را به هم بچسبانید تا نازل های مه پاش را در زاویه صحیح ببینید. اکنون گیره ها را سفت کنید و برای افزایش پشتیبانی، گیره های اضافی بین دو نازل قرار دهید.
  3. لازم است یک شیر تخلیه به بهترین رطوبت ساز اتوماتیک اضافه شود تا هر زمان که نیاز باشد تخلیه سیستم امکان پذیر شود. یک زهکش را به پایین لوله وصل کنید. زهکشی باید قابلیت بازکردن پیچ را داشته باشد تا آب آزاد شود. آرنج را به انتهای پایین سیستم بچسبانید.

نکات پایانی نصب

  1. PVC را مستقیماً از سقف تا شیر آب، با استفاده از اتصالات زانویی در هر جا که لازم است اجرا کنید. شما باید یک آداپتور را با استفاده از یک اتصال زانویی به شیر آب ببندید. یک ساعت زمان دهید تا چسب خشک شود و روی کل سیستم محکم شود
  2. آب را روشن کنید و اجازه دهید چند دقیقه به صورت آزمایشی شستشو شود. آب را خاموش کنید و سرهای نازل اسپری را به نازل ها وصل کنید و سپس دریچه را ببندید. سیستم مه پاش در فضای باز اکنون آماده بهره برداری است.

به یاد داشته باشید که از کاتر پی وی سی استفاده کنید و نه از اره برقی، زیرا برای جلوگیری از تجمع زباله در PVC که سر نازل های اسپری را مسدود می کند، ضروری است. توصیه می شود سر نازل ها را به صورت دوره ای با محلول سرکه و آب تمیز کنید تا تمام رسوبات آب سخت از بین برود. برای افزایش طول عمر سر نازل ها، آنها را جدا کرده و در پایان فصل تابستان کنار بگذارید.

چگونه می توان مصرف آب یک سیستم مه پاش را تخمین زد؟

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک در فضای باز به چه مقدار آب نیاز دارد؟ این بسیار مهم است که از آن آگاه باشید!

به طور کلی، نازل ها در مقایسه با فشارهای بالا تمایل دارند تا آب کمتری را در فشارهای پایین تر بپاشند. در واقع، در فشارهای پایین‌تر آب، نازل‌های مه‌پاشی درجه را به زحمت نمی‌اندازند. هنگامی که فشار آب در نازل افزایش می یابد، سرعت جریان از طریق نازل افزایش می یابد. بنابراین، هر چه فشار آب بیشتر باشد، به باز شدن نازل کمتری نیاز است.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک از نوع بزرگتر باید با سیستم های فشار کم و متوسط ​​و نازل های کوچکتر با سیستم های مه پاش صنعتی فشار بالا استفاده شود. در صورت انتخاب نازل با اندازه کوچکتر، ارسال غبار ریز مشکل ساز خواهد شد. این به این دلیل است که پمپ نمی تواند مقدار کافی آب را از طریق نازل ارسال کند و بالعکس. موضوع “بیشتر بهتر است” نیست، بلکه همه چیز در مورد احساس تعادل است.

تعداد نازل

میزان آب مصرفی بهترین رطوبت ساز اتوماتیک نیز به تعداد نازل ها بستگی دارد. تعداد نازل های مورد نیاز توسط عوامل متعددی مانند فشار آب، سرعت جریان در لوله، اندازه لوله هایی که آب را به نازل های مه پاش صنعتی می رسانند تعیین می شود.

فشار آب سیستم

اندازه قطرات آب که مه را در بهترین رطوبت ساز اتوماتیک تشکیل می دهد، عامل تعیین کننده اثر خنک کننده است. تبخیر هر یک از قطرات کوچک ، هوای اطراف را خنک می کند. بزرگترها فقط یک هزارم ثانیه بیشتر طول می کشد. این احتمال وجود دارد که خیس شوید، اگر آنها قبل از تبخیر کامل روی شما فرود آیند، از سوی دیگر، اگر در نهایت در هوای نسبتاً خشک باشید، این می تواند احساس شگفت انگیزی داشته باشد، زیرا آب از پوست شما تبخیر می شود. با این وجود، در صورت آب و هوای شدید مرطوب می تواند ناخوشایند باشد. قطرات کوچک‌تری که در هوا تبخیر می‌شوند، یک اثر خنک‌کننده قوی‌تر ایجاد می‌کنند که به عنوان تبخیر ناگهانی ایجاد می‌شود.چ

با اندازه گیری در میکرون، این به تخمین مصرف آب در بهترین رطوبت ساز اتوماتیک کمک می کند. 1 میکرون 0.001 میلی متر است. بیایید نگاهی به اندازه نازل و محدوده قطرات بیندازیم.

داشتن یک سیستم مه پاش صنعتی حرفه ای به معنای راحتی بیشتر همراه با تعداد انگشت شماری از مسئولیت ها است.

هزینه های سالانه

بهترین رطوبت ساز اتوماتیک چه فایده ای دارد که نمی توانید در تابستان از آن استفاده کنید؟ مانند هر قطعه ای از کالا، تعمیر و نگهداری بسیار مهم است و این امر در مورد فن های مه پاش و سیستم های مه پاش صنعتی نیز صدق می کند. علیرغم اینکه انجام کاری برای یک یا دو سال در یک زمان اجباری نیست، حداقل تعمیر و نگهداری همراه با نظافت سالانه یا دوره ای باعث می شود که دستگاه مه پاش با وجود سال ها استفاده کاملاً جدید به نظر برسد. به طور مشابه، دانستن نحوه شناسایی فن/سیستم مه پاش خانگی که نیاز به تعمیر و نگهداری دارد نیز بسیار مهم است.

بهترین رطوبت ساز اتوماتیکمه ناهموار یا ناکافی

علل:

علت احتمالی مه ناکافی ممکن است به دلیل آسیب دیدگی نازل، تامین آب ناکافی یا آسیب در کل واحد باشد. آب ناکافی همراه با نازل فرسوده، گرفتگی و آسیب دیده ممکن است دستگاه مه پاش را وادار کند که غبار کم یا اصلاً پخش نشود. نازل آب را از مخزن به قطرات شبنم کاهش می دهد.

راه حل:

گاهی اوقات، راه حل یک مشکل بسیار ساده است. بنابراین ابتدا به چیزهای واضح توجه کنید.. گاهی اوقات، تجمع گرد و غبار نیز باعث ایجاد غبار ناهموار می شود، بنابراین به طور کامل تمیز کنید. تمیز کردن نازل بهترین رطوبت ساز اتوماتیک نیز مهم است. در صورت آسیب شدید، تعویض نازل کمک می کند.

آلودگی مه

علت: گاهی اوقات ممکن است آب ناپاک عامل اصلی مه کثیف باشد، با این حال، تجمع گرد و غبار روی کباب‌پزها و پره‌های فن یکی دیگر از دلایلی است که باعث می‌شود شما از مه کثیف رنج ببرید. رسوبات معدنی آب سخت باعث ایجاد لکه های مزاحم و ناخوشایند می شود. در طول یک دوره، می تواند در اطراف منافذ ایجاد شود، در نتیجه باعث ایجاد لکه، گرفتگی و بو می شود. در نتیجه گرفتگی هایی ایجاد می شود که فشار آب را کاهش می دهد و غبار ناپاک را خارج می کند.

راه حل: نازل بهترین رطوبت ساز اتوماتیک را با برداشتن حلقه کاملاً تمیز کنید، همچنین توصیه می شود که پره های فن و گریل ها را به صورت دوره ای تمیز کنید. گریل ها و تیغه های مرطوب ذرات گرد و غبار بیشتری را جذب می کنند، بنابراین همیشه از خشک بودن آن اطمینان حاصل کنید. ذخیره سازی واحد مه پاش صنعتی نقش حیاتی دارد. خوب است که از کاور پنکه استفاده کنید و آن را ذخیره کنید.

جهت استعلام قیمت مه پاش گلخانه با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید. تمامی شماره های مربوط به کارشناسان فروش در انتهای سایت قرار داده شده اند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله منتر شده ما را در سایت ویرگول مطالعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button