جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین پکیج گرمایشی استخر خانگی

پکیج گرمایشی استخر خانگی

پکیج گرمایشی استخر

تصور کنید خورشید در یک روز زیبای آبی تابستانی می درخشد. استخر شنای زیرزمینی شما تمیز و شفاف است. مایو مورد علاقه خود را پوشیده اید و زمان شنا فرا رسیده است. اما وقتی آب را با پای خود آزمایش می کنید، متوجه می شوید که … ممکن است آب و هوا شگفت انگیز باشد، اما آب استخر شما همچنان سرد است. اکثر صاحبان استخر در روزهایی که به نظر می رسد زمان مناسبی برای شنا است، تجربه مشابهی داشته اند. این می تواند به طرز غیر قابل تحملی خسته کننده باشد … اما اگر پکیج گرمایش استخری دارید قابل تعمیر است.

پکیج گرمایشی استخر خانگیشرکت انعکاس مفتخر است در گروه ماشین سازی خود تنوع عظیمی از انواع دستگاه های حرارتی همچون انواع پکیج برقی، پکیج زمینی و… برای شما عزیزان فراهم آورده است.

یک پکیج استخری می تواند به شما کمک کند تا دمای استخرهای سرد غیرمنتظره را در یک روز بسیار گرم بالا ببرید. اگر تا به حال از پکیج دوگانه سوز استخری استفاده نکرده اید، احتمالاً چند سوال برای شما پیش آمده است… مثلاً چقدر هزینه دارند، کدام نوع پکیج گرمایشی استخر خانگی برای موقعیت استخر و نیازهای خاص شما بهترین انتخاب است… و شاید مهمتر از همه، آیا واقعاً در وهله اول به پکیج استخر نیاز دارید؟

بررسی

کارشناسان فروش شرکت میخواهند هر مشتری و صاحب استخر تا حد امکان درباره خرید استخر خود – و هر گونه لوازم جانبی که ممکن است برای استفاده حداکثری از فصل شنا به آن نیاز داشته باشد، بداند

در این مقاله، ما به سه نوع اصلی پکیج گرمایشی استخر خانگی که می‌توانید برای گرم نگه‌داشتن آب استخر خود از آن‌ها استفاده کنید، و اینکه هر نوع معمولاً برای خرید اولیه و در درازمدت هزینه دارد، نگاه دقیق‌تری خواهیم داشت. ما همچنین مزایا و معایب داشتن یک پکیج دوگانه سوز استخری را بررسی خواهیم کرد، و همچنین اگر بودجه کمی دارید، چند گزینه جایگزین برای پکیج برقی خواهید دید.

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم.

انواع پکیج استخر

سه نوع اصلی پکیج برقی استخر شنا وجود دارد:

بخاری استخر خورشیدی

پمپ حرارتی الکتریکی

پکیج استخر گاز طبیعی یا پروپان

هر نوع پکیج گرمایشی استخر خانگی مکانیزم عملکرد متفاوتی دارد، به این معنی که هر نوع مجموعه ای از مزایا و معایب خاص خود را دارد.

بیایید به روش هر نوع پکیج گرمایشی استخر خانگی، میزان هزینه ای که ممکن است برای خرید پکیج استخری معمولی از هر نوع هزینه کنید، و هزینه هر نوع معمولاً برای اجرا در طول یک فصل شنا یا سال تقویمی، بیشتر بپردازیم.

توجه: انواع دیگری از سیستم‌های گرمایش استخر مانند پکیج های الکتریکی وجود دارد. اینها به ندرت برای گرم کردن استخرهای داخلی مسکونی استفاده می شوند، به همین دلیل است که ما تمایل داریم آنها را بپوشانیم. بیایید به توضیح دقیق پکیج های خورشیدی، پمپ حرارتی و گازی بپردازیم.

چگونه کار می کنند

پکیج استخری گازوئیلی از گاروئیل استفاده می کنند. هنگامی که پمپ آب استخر را به گردش در می آورد، آب بیرون کشیده شده از استخر از فیلتر عبور می کند و سپس به پکیج می رسد. گاز در محفظه احتراق پکیج می سوزد و گرمایی تولید می کند که به آب برگشتی به استخر منتقل می شود.

آنها برای گرم کردن سریع استخرها ایده آل هستند. بنابراین پکیج استخری گازوئیلی می توانند انتخاب خوبی برای استخرهایی باشند که فقط به صورت دوره ای استفاده می شوند. بر خلاف پمپ حرارتی و پکیج های استخر خورشیدی، پکیج استخری گازوئیلی می توانند هر دمای دلخواه را بدون توجه به آب و هوا یا آب و هوا حفظ کنند.

انتخاب پکیج استخر گازی

هنگام انتخاب پکیج استخری گازوئیلی باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

اندازه

بهره وری

هزینه ها

سایز بندی بخاری استخر گازی

برای تعیین اندازه پکیج استخر، باید یک متخصص استخر آموزش دیده بخواهید که یک تجزیه و تحلیل اندازه مناسب برای استخر خاص شما انجام دهد.

اندازه گیری پکیج استخری گازوئیلی عوامل زیادی را شامل می شود. اساساً یک پکیج با توجه به مساحت سطح استخر و تفاوت بین دمای استخر و میانگین دمای هوا اندازه گیری می شود. عوامل دیگری نیز بر بار گرمایش استخرهای روباز تأثیر می گذارد، مانند قرار گرفتن در معرض باد، سطح رطوبت و دمای خنک شبانه. بنابراین، استخرهایی که در مناطقی با میانگین سرعت باد بالاتر در سطح استخر، رطوبت کمتر و شب‌های خنک قرار دارند، به پکیج بزرگ‌تری نیاز دارند.

پکیج های الکتریکی استخری

پکیج گرمایشی استخر خانگی برقی برای استخرها با کشیدن گرما از هوا برای گرم کردن آب استخر کار می کنند.

این از نظر فنی به این معنی است که پکیج استخری الکتریکی از نوعی انرژی خورشیدی استفاده می‌کنند، زیرا برای کارکرد مؤثر به دمای معقول هوای اطراف بستگی دارند. پمپ های حرارتی الکتریکی معمولاً برای گرمایش مؤثر به دمای هوای محیط حداقل 55 درجه فارنهایت نیاز دارند.

توجه: برخی از مدل های پکیج استخری الکتریکی دارای فناوری جدیدتری هستند، مانند کمپرسورهای اسکرول که می توانند به طور موثر استخر شما را در دمای هوای بیرونی پایین تر گرم کنند.

هزینه پمپ حرارتی الکتریکی

کارکرد پکیج گرمایشی استخر خانگی الکتریکی معمولاً حدود 300 هزار تومان یا بیشتر در ماه هزینه دارد. این هزینه مستمر معقول، پکیج استخری برقی را در میان مقرون به صرفه ترین سیستم های گرمایش استخر موجود امروزی قرار می دهد.

این هزینه عملیاتی پایین تا حد زیادی به دلیل راندمان انرژی بیشتر پمپ ها است. استفاده از پمپ حرارتی برقی نیز می تواند یک انتخاب مناسب برای صاحبان استخرهای با وجدان محیط زیست باشد.

پکیج گرمایشی استخر خانگینصب پکیج حرارتی برقی

نصب پمپ های حرارتی الکتریکی خیلی طول نمی کشد، اما ممکن است کمی گران باشند.

بیشتر پمپ های حرارتی الکتریکی از 15 میلیون تومان تا رقم های بسیار بالایی قیمت گذاری شده اند، اگر نه بیشتر — به ویژه در صورت احتساب هزینه نصب، با اتصالات برقی و لوله کشی حرفه ای.

با این حال، ارزش این را دارد که به خاطر داشته باشید که با کاهش هزینه های ماهانه پکیج استخری دومبدل در درازمدت چقدر پول پس انداز خواهید کرد.

مزایا و معایب پمپ حرارتی الکتریکی

اکنون که ایده تقریبی از نحوه عملکرد پکیج های استخر پمپ حرارتی الکتریکی و هزینه آنها دارید، بیایید به طیف گسترده تری از مزایا و معایب داشتن یک پمپ حرارتی استخر برقی بپردازیم…

مزایای پمپ های حرارتی استخر برقی:

انرژی کارآمد

سازگارتر با محیط زیست نسبت به پکیج های گازی

طول عمر طولانی (معمولا بین 10 تا 20 سال طول می کشد)

هزینه ماهانه کمتر ازپکیج استخری گازی

می تواند فصل شنا را چندین هفته افزایش دهد

این واقعیت که پکیج گرمایشی استخر خانگی الکتریکی به گرمای هوای اطراف متکی هستند، آنها را نسبت به پکیج استخری گازی به صرفه تر و سازگار با محیط زیست می کند. این پیشرفت بدون اشکال نیست، همانطور که در یک لحظه توضیح خواهیم داد.

پکیج گرمایشی استخر خانگی برقی نیز طول عمر بالایی دارند و از حدود 10 تا 20 سال متغیر است و هزینه های عملیاتی ماهانه نسبتا پایینی را تضمین می کنند. مانند سایر مدل های پکیج استخری دوگانه سوز، بسته به منطقه می توانند فصل شنا را از چند هفته تا چند ماه افزایش دهند.

معایب پکیج الکتریکی:

خرید و نصب گران است

ممکن است آب استخر را به آرامی گرم کند

معمولاً در دمای بیرونی زیر 15درجه  نمی تواند کار کند

پمپ‌های حرارتی الکتریکی می‌توانند علاوه بر گران‌قیمتی برای واحه حیاط خلوت شما باشند و همچنین می‌توانند نسبت به پکیج استخری گازی برای گرم کردن آب استخر شما بیشتر طول بکشند. پمپ‌های حرارتی الکتریکی زمانی که دمای هوا به زیر 55 درجه فارنهایت می‌رسد کار نمی‌کنند، به این معنی که معمولاً در هوای سردتر به طور مؤثر (اگر اصلاً کار کنند) کار نمی‌کنند.

حداقل دمای خارج از منزل، عامل اصلی در تعیین مدت زمانی است که این نوع پکیج استخری می تواند فصل شنا شما را افزایش دهد. در برخی مناطق با نوسانات دمای شبانه روز، ممکن است نتوانید از پمپ حرارتی الکتریکی خود در شب استفاده کنید

پکیج استخر گازی

یک پکیج دوگانه سوز استخری یا گازی یا گاز طبیعی یا پروپان را در محفظه احتراق می سوزاند.

این کویل های مسی را گرم می کند که آب استخر شما از طریق آنها به گردش در می آید و در بازگشت به استخر آب به سرعت گرم می شود. برخلاف پکیج گرمایشی استخر خانگی خورشیدی استخر و پمپ‌های حرارتی، پکیج استخری گازی برای کارکردن به نور خورشید یا دمای هوا متکی نیست، که می‌تواند آن‌ها را برای افرادی که در آب‌وهوای سردتر زندگی می‌کنند جذاب‌تر کند – یا برای هر کسی که نیاز به رانندگی دارد تا استخر خود را زیبا نگه دارد.

جهت استعلام قیمت پکیج استخری با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

هزینه پکیج استخر گازی

پکیج استخری گازی ممکن است گران باشند.

به طور متوسط، احتمالاً هزینه ای بین1میلیون تومان تا بیشتر هر ماه برای راه اندازی یک پکیج گازی برای شما در بر خواهد داشت، اگر نه بیشتر – گرمایش تمام روز می تواند سوخت زیادی مصرف کند.

البته، لازم نیست پکیج گرمایشی استخر خانگی خود را در تمام فصل روشن کنید، به خصوص در فصل اوج شنای تابستانی که دما در بالاترین حد خود است.

با این حال، هنگامی که شما یک پکیج استخری گازی را اجرا می کنید، هزینه آن بیشتر از یک پکیج خورشیدی یا پمپ حرارتی الکتریکی به صورت ساعت به ساعت، گالن به گالن است (یا با هر محاسبه دیگری که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که پروپان معمولاً دو برابر گاز طبیعی قیمت دارد و بر این اساس هزینه های شما را افزایش می دهد. اکثر دارندگان پکیج استخر گازی ترجیح می دهند پکیج استخری خود را به خطوط مستقیم گاز وصل کنند تا از نرخ برق استفاده کنند، زیرا جایگزین پروپان می تواند پرهزینه و دست و پا گیر باشد.

نصب پکیج استخر گازی

قیمت پکیج استخری گازی می تواند به طور متوسط 35 میلیون یا بیشتر متغیر باشد، در حالی که استخرهای بزرگتر به بخاری های قوی تر و گران تر نیاز دارند.

مزایا و معایب پکیج استخر گازی

پکیج استخری گازی ممکن است مانند گذشته محبوبیت زیادی نداشته باشند، اما هنوز دارای مزایای غیر قابل انکاری هستند. بیایید مزایا و معایب این نوع پکیج را با جزئیات بیشتر بررسی کنیم …

مزایای پکیج گازی:

ممکن است برای خرید از قبل هزینه کمتری داشته باشد

برای کار کردن به نور خورشید یا هوای گرم نیاز ندارد (در هر محیطی کار می کند)

آب استخر را به سرعت گرم می کند

یکی از مزایای اصلی پکیج های استخر گازی، هزینه نصب اولیه نسبتا پایین آنهاست. بسیاری از دارندگان استخر با انتخاب نصب پکیج استخر گازی به جای پکیج خورشیدی یا پمپ حرارتی برقی هزاران نفر را صرفه جویی می کنند.

پکیج های استخر گازی نیز بدون در نظر گرفتن دمای هوای محیط، فصل (زمان سال)، پوشش ابر، زمان روز و یا حتی آب و هوا، در هر محیطی کار می کنند. این کیفیت کاملاً محیطی، پکیج استخری گازی را برای مناطقی با هوای طولانی سرد و برای شناگران شبانه اختصاصی که به آب گرم‌تر نیاز دارند، بهترین انتخاب می‌کند.

یک پکیج گازی نیز استخر شما را سریعتر از پکیج خورشیدی یا پمپ حرارتی الکتریکی گرم می کند.

معایب:

مصرف انرژی کمتر

سازگار با محیط زیست نیست

اجرا می تواند بسیار گران تر باشد

طول عمر کوتاه تر (تعویض مکرر)

ناگفته نماند که پکیج های استخر گازی نسبت به سیستم های گرمایش خورشیدی انرژی کمتری دارند. همچنین انتشار سوخت آنها باعث می شود که در بین سه نوع پکیج استخری، کمترین سازگاری با محیط زیست را داشته باشند.

بخاری های گازی هزینه های عملیاتی بالاتری نسبت به سایر انواع پکیج استخر دارند، عمدتاً به این دلیل که گاز طبیعی و پروپان گران تر از برق خواهند بود. بیشتر پکیج‌های گازی نسبت به انواع دیگر بخاری‌ها طول عمر بسیار کوتاه‌تری دارند – معمولاً فقط حدود پنج سال عمر می‌کنند.

پکیج استخر چه اندازه ای نیاز دارم؟

پکیج های استخر معمولاً توسط BTU یا واحدهای حرارتی بریتانیا درجه بندی می شوند.

هرچه پکیج شما برای آن رتبه بندی BTU بیشتری داشته باشد، سریعتر می توانید انتظار داشته باشید که استخر شما را گرم کند. برعکس، استخرهای بزرگتر به پکیج های با BTU بالاتر نیاز دارند، زیرا در غیر این صورت ممکن است مدت زیادی منتظر بمانید تا آب استخر شما به دمای مناسب برسد.

دمای ایده آل استخر خود را در نظر داشته باشید، و سعی کنید بفهمید که یک پکیج معین با درجه BTU معین چقدر طول می کشد تا به آن برسد.

به عنوان یک قانون کلی، خروجی پکیج گرمایشی استخر خانگی شما باید حداقل 50000 BTU برای هر 10000 گالن آب در استخر شما باشد. به عنوان مثال، یک استخر شنا با 20000 گالن باید مجموع خروجی پکیج حداقل 100000 BTU داشته باشد.

آیا واقعاً به پکیج استخر نیاز دارم؟

ما متوجه شده ایم که اکثر خریداران استخر ترجیح می دهند در صورت داشتن فرصت، پکیج استخر نصب کنند. با این حال، هزینه های اولیه و مداوم پکیج های استخر می تواند بازدارنده اصلی برای صاحبان استخر و خریداران احتمالی باشد.

سوال واقعی که اغلب از ما خواسته می شود بپرسیم ساده است: آیا به پکیج استخر نیاز دارم؟

به طور کلی، بیشتر استخرهای روباز به پکیج، به خصوص در آب و هوای گرم تر، نیازی ندارند. در برخی از مناطق شمالی (یا به طور کلی سردتر)، پکیج استخری خانگی می تواند عملاً یک نیاز باشد تا آب استخر شما به اندازه کافی راحت باشد تا به طور منظم شنا کنید.

اگر یک استخر سرپوشیده دارید، به یک پکیج گرمایشی استخر نیاز دارید — نمی توانید برای گرم کردن آب به گرمای خورشید تکیه کنید و باید بتوانید دمای آب استخر را به درستی تنظیم کنید. کنترل رطوبت در محیط استخر سرپوشیده

برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پکیج استخر خانگی برای شما مناسب است، این سوالات را از خود بپرسید:

استخر شما داخل خانه است؟

آیا قصد دارید استخر روباز خود را محصور کنید؟

ترجیح می دهید در آب گرمتر شنا کنید؟

کودکان یا بزرگسالان بزرگتر از استخر شما استفاده خواهند کرد؟

می خواهید فصل شنا طولانی تری داشته باشید (از چند هفته تا چند ماه)؟

اگر به همه یا بیشتر این سؤالات «بله» پاسخ دادید، ممکن است بخواهید گزینه‌های خود را بررسی کنید و شروع به خرید پکیج استخر خانگی کنید. ما نظراتی درباره برخی از بهترین پکیج استخری موجود در بازار نوشته ایم – برای مشاهده توصیه های ما روی پیوند موجود در این جمله کلیک کنید!

پکیج گرمایشی استخر خانگیاگر از غوطه ور شدن گاه به گاه در آب سرد ناراحت نیستید، و/یا با ایده بستن استخر در زمانی که دمای بیرون شروع به کاهش می کند (یا قبل از اینکه به اندازه کافی گرم شود) خیالتان راحت است، می توانید از پکج گرمایشی استخر صرف نظر کنید. و اگر متوجه شدید که استخر شما خیلی سرد است، یکی را بعداً در آن قرار دهید.

جایگزین های پکیج استخر

برای تهیه پکیج گرمایشی استخر خانگی آماده نیستید، اما هنوز راهی برای گرم کردن استخر و طولانی کردن فصل شنای قابل استفاده خود می خواهید؟ خوب … آب جوش را در استخر خود نریزید. شما نباید انتظار داشته باشید که چنین چیزی در استخر بیز رخ دهد، اما چنین شده است. از روی تجربه می‌توانیم بگوییم که این روش کار نمی‌کند، و در واقع بسیار خطرناک است.

پس بیایید همه اجاق های خود را خاموش کنیم و به چند روش مطمئن و موثر برای افزایش دمای آب استخر نگاهی بیندازیم.

چگونه آب استخر خود را گرم کنیم

مطمئن شوید که استخر شما آفتاب زیادی دارد.

سعی کنید درختان و سایر گیاهان یا سازه های سایه زا را در نزدیکی استخر بردارید.

سعی کنید از پوشش استخر خورشیدی استفاده کنید — گرمای خورشید را جذب می کند در حالی که گرما را در استخر به دام می اندازد.

اگر نمی خواهید پوشش خورشیدی داشته باشید، می توانید حلقه های خورشیدی را بالای استخر قرار دهید تا به جذب گرما در آب کمک کند.

استخر خود را از باد محافظت کنید. باد هنگام وزش روی سطح، آب استخر شما را خنک می کند، بنابراین اگر در یک منطقه بادخیز زندگی می کنید، مسدود کننده های باد می توانند به حفظ گرما کمک کنند.

تشک های گرمایشی می توانند آب استخر را از طریق تشک های گرم شده توسط خورشید به گردش در آورند. آنها با استخرهای کوچکتر بهترین کار را دارند.

 آب استخر من چقدر باید گرم باشد؟

این پاسخ به ترجیحات شما و نحوه استفاده از استخر خود بستگی دارد.

به طور کلی، توصیه می کنیم آب استخر را حداقل در حدود 75 درجه فارنهایت نگه دارید تا برای اکثر مردم “راحت” در نظر گرفته شود.

با این حال، کودکان خردسال و بزرگسالان ممکن است برای شنا راحت بخواهند آبی با دمای حداقل 80 درجه فارنهایت (26.7 سانتیگراد) داشته باشند.

توصیه های رسمی بنیاد ملی استخرهای شنا، دمای آب استخر 82 درجه فارنهایت برای شنای تفریحی و 90 تا 93 درجه فارنهایت (32.2 تا 33.9 سانتیگراد) برای کودکان چهار ساله و کمتر است.

آیا می توانم از هر بخاری استخری با هر نوع استخری استفاده کنم؟

آره.

پکیج های خورشیدی استخر، پمپ های حرارتی الکتریکی و پکیج استخری گازی باید با آستر وینیل، فایبرگلاس و استخرهای بتنی به خوبی کار کنند.

آیا می توانم بخاری استخر را بعدا نصب کنم؟

کاملا!

در واقع، نادیده گرفتن افزودنی پکیج گرمایشی استخر خانگی در طول پروژه نصب استخر و نصب آن بعداً برای بسیاری از صاحبان استخر، روشی آسان و رایج برای صرفه جویی در هزینه های اولیه خرید استخر داخلی بوده است.

اگر می خواهید سریع استخر بگیرید و بودجه کمتری دارید، در اینجا چند نکته بیشتر در مورد چگونگی دستیابی سریع به یک استخر مقرون به صرفه وجود دارد.

علت اتلاف حرارت در آب استخر چیست؟

به گفته بنیاد ملی استخر، دلایل اصلی از دست دادن گرمای آب استخر عبارتند از: تبخیر، همرفت، تشعشعات حرارتی و هدایت.

آب در سطح به طور مداوم توسط خورشید و گرمای محیط به بخار آب تبدیل می شود – تبخیر یکی از دلایل اصلی اتلاف گرما و انرژی است. به همین دلیل است که ما اغلب پوشش های استخر را برای کمک به جلوگیری از تبخیر و حفظ آب گرم تر توصیه می کنیم.

تلفات همرفت زمانی اتفاق می‌افتد که گرمای سطح آب به هوای اطراف پخش می‌شود. تابش حرارتی زمانی اتفاق می‌افتد که آب گرمتر استخر، گرما را به هوای خنک‌تر اطراف ساطع می‌کند.

تلفات رسانایی زمانی اتفاق می‌افتد که حرکت گرما از طریق اجزای ساختاری استخر داخلی، آب استخر را خنک می‌کند – به همین دلیل است که استخرهایی با ویژگی‌های آب مانند آبشار استخر یا فواره‌های استخر اغلب در آب و هوای گرم‌تر استفاده می‌شوند، زیرا عملکرد گردش آب آنها می‌تواند دما را کاهش دهد. از یک استخر بیش از حد گرم

چگونه حجم استخر را به گالن محاسبه کنم؟

اگر می‌خواهید پکیج استخر خود را اندازه بگیرید و مطمئن نیستید که حجم استخر شما به گالن چقدر است، یک راه آسان برای محاسبه آن این است که طول را در عرض ضرب کنید تا مساحت را بدست آورید، سپس مساحت را در عمق متوسط ​​ضرب کنید. در نهایت این عدد را در 7.5 ضرب کنید. در اینجا فرمول به نظر می رسد.

آیا به فکر سرمایه گذاری در یک پکیج استخر برای خانه خود هستید؟ اما آیا در مورد خرید کدام یک سردرگم هستید زیرا انواع مختلفی از پکیج گرمایشی استخر خانگی های شنا در بازار موجود است؟

ما کمکت خواهیم کرد. در این مقاله به طور خلاصه محبوب ترین انواع پکیج استخر همراه با مزایا و معایب آنها توضیح داده می شود. تلاش ما این است که به شما کمک کنیم تا از نظر نیاز بهترین گزینه را برای خانه خود انتخاب کنید.

پکیج استخر چیست؟

یک پکیج گرمایشی استخر خانگی به طور مداوم برای گرم کردن استخر شما کار می کند. این تضمین می کند که آب استخر در دمای 77-85 درجه کاملاً لذت بخش باقی می ماند. این دمای استخر نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد – تجربه ای بهینه را به شما می دهد.

آبگرمکن به شما این امکان را می دهد که از زمان شنا حداکثر لذت را ببرید. نه تنها در زمستان، بلکه پکیج استخر در تابستان نیز مفید است. به طور موثری سرما را در آن دورهای اولیه صبح در استخر کاهش می دهد. و به دلیل این تجهیزات فوق العاده استخر، می توانید به راحتی در تمام پاییز به آب تنی بپردازید. دمای آب عالی است – نه خیلی گرم و نه خیلی سرد.

پکیج گرمایشی استخر خانگیبرای صاحب استخر، گرمایش کم مصرف که با بودجه برنامه ریزی شده مطابقت داشته باشد، بسیار مهم است. جدای از این، هنگام تعیین بهترین پکیج گرمایشی استخر خانگی برای استخر زمینی شما باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید.

بررسی اندازه گیری

قبل از شروع، باید بدانید که تمامی مدل های پکیج گرمایشی استخر خانگی بر اساس واحد حرارتی بریتانیا اندازه می شوند. BTU مقدار اندازه گیری گرمایی است که توسط پکیج استخر ایجاد می شود. اکثر خروجی ها از 75000 Btu تا 450000 Btu هستند.

بنابراین، بیایید نگاهی اجمالی به عملی ترین راه حل های گرمایش برای استخر خود داشته باشیم.

بیشتر بخوانید: هزینه استخر داخل زمین

1. پکیج استخر گازی

از لحاظ تاریخی، پکیج استخری گازی برای سال ها و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار گرفته اند. علاوه بر این، امروزه به لطف فناوری روزافزون، ما پکیج هوشمند استخر گازی داریم. اکثر این پکیج های گاز طبیعی بدون پیلوت با احتراق الکترونیکی، احتراق به کمک فن و انتشار گازهای گلخانه ای کم هستند.

پکیج استخری گازی برای ایجاد گرما یا گاز طبیعی یا پروپان می سوزانند. مکانیسم ساده است – گاز در داخل یک محفظه احتراق با تعداد زیادی کویل مسی می سوزد. همانطور که می سوزد، آب از سیم پیچ ها عبور می کند و گرم می شود.

این مدل های پکیج گرمایشی استخر خانگی به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی و هزینه شما صرفه جویی می کنند.

طرفداران:

ارزان.

آب استخر را به سرعت گرم می کند.

مستقل از دمای هوا کار می کند.

مناسب برای هر اندازه یا هر طرحی از استخر شنا.

گازهای گلخانه ای کم منتشر می کند.

معایب:

گران برای عملیات.

از گاز یا پروپان استفاده می کند – هر دو جایگزین پرهزینه.

گزینه سازگار با محیط زیست نیست.

باعث آلودگی هوا می شود.

مصرف انرژی بسیار کم (COP 0.80 و 0.85)

طول عمر کوتاهی در حدود 5 سال دارد.

2. پمپ های حرارتی استخر

هزینه: قیمت پکیج استخری از 60 میلیون تومان شروع شده و تا 180 میلیون تومان افزایش میباید.

پکیج گرمایشی استخر خانگی برقی یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای گرم کردن استخر است. با انرژی الکتریکی، گرما را از هوا جذب کرده و به آب استخر شما منتقل می کند.

در مقایسه با پکیج استخری گازی، پمپ های حرارتی در ابتدا هزینه بیشتری دارند. اما، در دراز مدت، به دلیل توانایی منحصر به فرد خود در تولید گرما، هزینه کمتری دارند. آنها همچنین ماندگاری بیشتری دارند.

در حالی که پکیج استخری منبع هوا گرما را از هوا منتقل می کنند، منبع آب که پمپ های حرارتی زمین گرمایی نامیده می شود، گرما را از آب منتقل می کنند. این مبدل های حرارتی به دلیل بهره وری انرژی، به سرعت در حال افزایش محبوبیت هستند.

طرفداران

سازگار با محیط زیست: از یک منبع انرژی تجدید پذیر استفاده می کند.

با COP 5-6 انرژی کارآمد است

هیچ انتشاری وجود ندارد، باعث آلودگی نمی شود.

ارزان برای اجرا.

طول عمر 10-20 سال دارد.

منفی

گران است برای خرید.

آب استخر را به آرامی گرم می کند.

نیاز به برق پیوسته با پریز 220 ولت دارد.

در دماهای سردتر خوب کار نمی کند.

3. پکیج استخر خورشیدی

در اینجا پکیج استخری وجود دارد که از انرژی خورشید برای ارائه یک سیستم گرمایش خورشیدی با خروجی بالا استفاده می کند. علم ساده است – پنل های خورشیدی گرما را از خورشید جمع آوری می کنند. سپس، پکیج گرمایشی استخر خانگی ، آب را از طریق صفحات خورشیدی عبور می دهد. با عبور آب از پنل های خورشیدی، گرم می شود.

برای روزهای ابری و بارانی بسیاری از افراد در کنار پکیج گرمایشی استخر خانگی خورشیدی از بخاری های کمکی استفاده می کنند.

طرفداران:

گزینه سازگار با محیط زیست برای گرم کردن استخر.

باعث آلودگی هوا نمی شود

از منبع انرژی رایگان استفاده می کند.

عملیات گران نیست.

15 تا 20 سال ماندگاری دارد.

معایب:

بسیار متکی به نور مستقیم خورشید است.

شما به یک بخاری گازی یا پمپ حرارتی پشتیبان نیاز دارید.

در ابتدا هزینه زیادی دارد

فقط در یک روز آفتابی کار می کند.

آب را بسیار کند گرم می کند.

پنل های خورشیدی حیاط خلوت شما را آشفته نشان می دهد.

4. پکیج برقی استخری

این پکیج گرمایشی استخر خانگی از جریان الکتریکی برای ایجاد گرما استفاده می کنند. جریانی به مقاومت واقع در داخل واحد اعمال می شود. در نتیجه، مقاومت گرم می شود. سپس آب روی مقاومت می‌شوید و گرم می شود – باعث خنک شدن مقاومت می شود.

از آنجایی که به مقدار زیادی برق نیاز دارند، چنین پکیج هایی برای استخرهای بزرگ مناسب نیستند. آنها معمولاً برای گرم کردن اسپاهای کوچک و قابل حمل و استخرهای درمانی استفاده می شوند.

طرفداران:

ارزان برای خرید

زیاد به دمای هوا بستگی ندارد

محیط دوستانه.

باعث آلودگی هوا نمی شود

به عنوان بخاری آبگرم عالی است.

معایب:

پرهزینه عمل کردن

نصب گران قیمت

به سیم کشی پیچیده و قطع کننده های مدار با آمپر بزرگ نیاز دارد.

پکیج گرمایشی استخر خانگینتیجه

پکیج گرمایشی استخر خانگی جلسات شنا را راحت تر می کنند حتی زمانی که دمای هوا خوب نیست. از گرم کردن آب در یک شب سرد زمستانی گرفته تا کمک به شما در لذت بردن از غواصی صبح زود در تابستان – این آبگرمکن ها به طور خستگی ناپذیری کار می کنند تا تجربه شنای عالی را به شما ارائه دهند. در هر زمانی از روز یا سال!

جدای از این، یک استخر آب گرم می تواند ارزش زیادی به خانه شما اضافه کند و خریداران جدید خانه را جذب کند. امیدواریم راهنمای ما در مورد انواع بخاری استخر، همراه با مزایا و معایب مفید، انتخاب بهترین گزینه برای استخر را برای شما آسان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button