جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین جت هیتر دوگانه سوز

جت هیتر دوگانه سوز

جت هیتر دوگانه سوز

سیستم های گرمایشی زیادی مانند بهترین جت هیتر دوگانه سوز انعکاس در محیط های مسکونی ، صنعتی و تولیدی در بازار وجود دارد. این سیستم ها در فصول سرد سال گرمای لازم را تأمین می کنند و وجود آنها ضروری است. علاوه بر بحث گرمایش محیط ، یک نکته مهم در خرید جت هیتر دوگانه سوز و استفاده از وسایل تولید گرما . حفاظت از محیط زیست و استفاده بهینه از انرژی و منابع آن است.

خریداران گرامی ، هنگام خرید بهترین جت هیتر دوگانه سوز ، ضمن توجه به قیمت جت هیتر دوگانه سوز . باید به ویژگی های آن توجه کرده و با توجه به محل کار یا محل سکونت خود انتخاب کنید. تصمیم گیری در مورد انتخاب این سیستم ها بسیار مهم است زیرا ممکن است هزینه های زیادی را متحمل شوید. اما انتخاب شما متناسب با محیط شما نیست. در این مقاله می خواهیم یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای محیط های صنعتی ماشین سازی انعکاس را در خدمت شما معرفی کنیم.

جت هیتر دوگانه سوزبررسی

بهترین جت هیتر دوگانه سوز! این دستگاه یا سیستم گرمایش نوعی جت هیتر موشکی است که در آن هوای گرم تولید شده توسط فن دمنده به محیط منتقل می شود. جت هیتر گلخانه ای یکی از مهمترین تجهیزات گرمایشی است. که در محیط های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل محبوبیت جت هیتر گازوئیلی می تواند مربوط به راندمان بالا ، مصرف سوخت و انرژی کم ، نصب ساده با هزینه کم و اتلاف حرارت کم باشد. جت هیتر ها گروهی از تجهیزات گرمایشی هستند. که شامل جت هیتر های گازسوز ، دیزلی (بدون مخزن و بدون مخزن) ،بهترین جت هیتر دوگانه سوز و جت هیتر برقی هستند.

شایان ذکر است که همان طور از اسم جت هیتر گازی مشخص است از سوخت گاز استفاده می کنند دارای مدل های دودکش دار و بدون دودکش هستند. که هریک مزایا و معایب خاص خود را دارند و با توجه به نیاز کاربران مورد استفاده قرار می گیرند.

سوال مهم این است که چرا باید جت هیتر بخریم؟

اگر هر بار قبل از خرید جت هیتر دوگانه سوز این سوال را از خود بپرسیم و پاسخ آن را بیابیم . در بین صدها محصول بهترین انتخاب را خواهیم داشت. بنابراین ، دلایل انتخاب و استفاده از جت هیتر می تواند در اولین قدم ساختار ساده و قابل حمل آن. در مقایسه با سایر سیستم های گرمایش حجیم که در محیط های صنعتی نصب شده اند باشد.

بار حرارتی یا میزان گرمایش جت هیتر گازی  زیاد است و در مدلهای بدون دودکش نزدیک به 98٪ است. به دلیل گرمایش مستقیم ، این دستگاه ها دارای حداقل اتلاف گرما بوده و دارای فن دمنده هستند که محیط را به طور مساوی گرم می کند. جت هیتر ها در گرم کردن سالن های صنعتی و تولیدی سرعت خوبی دارند. و می توانند دمای محیط را در مدت زمان کوتاهی به حد مطلوب برسانند. نکته اصلی که از نظر هزینه مصرف برای کاربران و صاحبان صنایع مهم است . مصرف کم سوخت این تجهیزات گرمایی است. جت هیتر ها کمترین مصرف سوخت را در مقایسه با دیگر تجهیزات گرمایشی دارند.

قطعات دستگاه چیست؟

برای انتخاب هوشمندانه جت هیتر موشکی ، در وهله اول ، باید اطلاعات لازم در مورد جت هیترها و اجزای مورد استفاده در ساختار این سیستم ها را بدست آورید و در واقع بدانید. سیستمی که خریداری کرده اید دارای چه اجزایی است؟ وظیفه هر کدام چیست؟ چگونه آنها را نگهداری کنیم؟ اگر پاسخ این سوالات را می دانید ، مطمئن باشید که می توانید سیستمی با عملکرد عالی و مناسب فضای مورد نظر خود انتخاب کنید.

فن

فن یکی از اجزای مهم در بهترین جت هیتر دوگانه سوز که در انتقال هوای گرم به محیط نقش اساسی دارد . قدرت آن تأثیر فوق العاده ای بر نحوه توزیع هوای گرم در محیط دارد. این نوع فن یکی از قوی ترین فن ها است که دارای تیغه های فلزی است و تعداد تیغه های موجود در آن با توجه به قدرت فن تعیین می شود. مهندسان شرکت انعکاس این جت هیترها را در قسمت انتهایی دستگاه نصب کرده. و از یک روکش فلزی برای محافظت از آن استفاده کرده اند. که باعث شده فن خارج از دسترس باشد و خطری برای کاربر ایجاد نکند.

بدنه دستگاه

یکی از قطعات اصلی در این سیستم ها که در ساخت جت هیتر مرغداری بسیار مورد توجه قرار می گیرد . بدنه آنهاست که به دلیل قرار گرفتن در معرض شرایط خارجی و حرارت بالای دستگاه ، از بهترین مواد با استحکام و دوام بالا در ساخت آنها استفاده می کند. بودن. فولاد یکی از بهترین و با دوام ترین فلزاتی است. که در ساخت بدنه جت هیتر های فوق مورد استفاده قرار می گیرد.  عمر این تجهیزات گرمایشی را افزایش می دهد. فولاد ساییدگی بسیار کمی دارد و باعث پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود.

جت هیتر دوگانه سوزمشعل

همانطور که مستحضر هستید سوخت مورد استفاده در جت هیتر مرغداری و جت هیتر گلخانه ای گاز و گازوئیل است و برای سوزاندن این سوخت های فسیلی به وسیله ای به نام مشعل نیاز است. مشعل این جت هیتر موشکی به دلیل احتراق دوگانه به گونه ای طراحی شده است. که با استفاده از هر دو این سوخت ها گرما و گرمای لازم را تامین می کند.

برای استعلام قیمت جت هیتر دوگانه سوز با ما تماس بگیرید.

مخزن

این جت هیتر دوگانه سوز در دو حالت مخزن دار و بدون مخزن تولید می شوند. در حالت هایی مخزن ، سوخت دیزل به راحتی در آن ریخته می شود. و دستگاه از این سوخت برای تأمین گرما استفاده می کند.

تنظیم کننده

یکی دیگر از اجزای مورد استفاده در بهترین جت هیتر دوگانه سوز تنظیم کننده است. که وظیفه کنترل فشار گاز و کنترل میزان گاز ورودی به هیتر را بر عهده دارد.

در صورتی که این جت هیتر موشکی از دیزل برای تأمین گرما استفاده می کند. از شیر برقی دیزلی استفاده می شود که ورود گازوئیل به مشعل را تنظیم می کند. اینها علاوه بر بهبود عملکرد سیستم ایمنی ، اجزای بسیار مهمی هستند.

ترموستات محیطی

از آنجا که درجه حرارت جت هیتر مرغداری در مزارع صنعتی مانند مرغداری بسیار مهم است . برای کنترل آن در ساختار جت هیتر های تک موتوره بدون گاز / جت هیتر گازوئیلی / بهترین جت هیتر دوگانه سوز ، از ترموستات محیط برای کنترل و اندازه گیری دمای محیط استفاده شده است. و در این سیستم ها بسیار مهم است.

موتور

در این جت هیتر گازوئیلی از موتوری برای تامین نیروی لازم برای حرکت فن استفاده شده است. که قدرت بالایی دارد و از بهترین مارک ها در انتخاب خود استفاده کرده است. قدرت موتور در جت هیتر گازی و جت هیتر برقی با ظرفیت دستگاه تعیین می شود.

سیستم عیب یابی هوشمند

به منظور افزایش ایمنی جت هیتر مرغداری، از یک سیستم عیب یابی هوشمند استفاده شده است. که در صورت بروز هرگونه نقص در عملکرد جت هیتر دوگانه سوز ، آن را در کدهای عددی یا الفبایی نمایش می دهد ، بنابراین از هزینه های اضافی جلوگیری می کند و عملکرد جت هیتر برقی را بهبود می بخشد.

دستگاه چگونه کار می کند؟

برای آشنایی بیشتر شما با این جت هیتر ها ، در این قسمت از متن ، توضیحاتی در مورد عملکرد جت هیتر موشکی برای شما آماده کرده ایم که با مطالعه دقیق آن می توانید با مکانیزم عملکرد این تجهیزات گرمایش صنعتی آشنا شوید:

برای شروع ، ابتدا مطمئن شوید که جت هیتر موشکی در مکان مناسبی قرار دارد و از آنجایی که مجهز به دودکش نیست. مطمئن شوید که تهویه مناسب در محل وجود دارد تا هنگام سوختن فسیل گاز و سوخت دیزل در محیط آلوده نشود.

انواع بهترین جت هیتر دوگانه سوز مکانیزم های عملکرد متفاوتی دارند و در صورت عدم نیاز به گرما می توانید از فن برای تهویه استفاده کنید. اگر این جت هیتر ها را در حالت اتوماتیک قرار دهید ، وقتی روشن می شوند . مشعل روشن می شود و گرما تولید می گردد. هنگام روشن شدن دستگاه ، گاز یا گازوئیل وارد مشعل می شود و با استفاده از جرقه زن مشتعل می شود و شعله مستقیم ایجاد می شود. هوای گرم ایجاد شده توسط فن به محیط پرتاب شده . و این عامل باعث گرم شدن یکنواخت فضا می شود. همانطور که از نامش پیداست . این سیستم ها بدون دودکش هستند و به منظور حذف گازهای سمی ناشی از سوختن گاز و گازوئیل از محیط . از تهویه مطبوع مناسب در محیط نصب آنها استفاده می شود.

جت هیتر بهتر است یا …؟

بازدیدکنندگان گرامی ، در این مقاله می خواهیم شما را با جت هیتر ها آشنا کرده و تفاوت های این دستگاه گرمایشی با سایر سیستم های مشابه را بررسی کنیم . بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی برای مدیریت هزینه های خود ، این مطالب را به طور کامل مطالعه کنید.

بهتر است بدانید انواع بهترین جت هیتر دوگانه سوز دارای فن و محفظه احتراق است و با جابجایی هوا گرمایش فضا را فراهم می کند . یعنی فن هوای سرد را به دستگاه منتقل می کند و پس از گرم شدن هوای سرد داخل دستگاه ، فن به سرعت آن را به محیط زیست. در محیط یکنواخت به نظر نمی رسد . اما جت هیتر ها و سایر سیستم های گرمایش فن ندارند و عملیات گرمایش بدون حرکت هوا انجام می شود. بنابراین ، فقط هوای گرم تامین می شود و هوای سرد در سالن باقی می ماند . که منجر به دیر گرم شدن محیط و از دست رفتن مقداری هوای گرم می شود.

اگر بخواهیم محیط های صنعتی مانند مرغ ، گلخانه ، دام ، سالن های بزرگ ورزشی و سالن های پرورش را گرم کنیم . انواع بهترین جت هیتر دوگانه سوز ، هیترمرغداری و جت هیتر گلخانه ای مطمئناً بهترین انتخاب ها هستند و در چندین حالت گازی ، دیزل و جت هیتر دوگانه سوز تولید می شوند. توجه داشته باشید که جت هیتر ها برای گرمایش منازل ، محیط های اداری و تجاری مناسب نیستند و می توانید برای گرمایش این محیط ها از سیستم های گرمایشی دیگر مانند جت هیتر برقی ، هیتر فن دار گازی، جت هیتر دوگانه سوز و … استفاده کنید

آیا جت هیتر ها ارزش خرید دارند؟

جت هیتر ها با وجود معایبی که دارند بسیار محبوب هستند و کاربران زیادی دارند. دلیل این امر همانطور که گفته شد مصرف کم و کارایی بالای این تجهیزات است. آیا می توانم ببینم آیا این تجهیزات از نظر صاحبان صنایع و بخشهای تولید ارزش خرید دارد؟ پاسخ مثبت است . زیرا امروزه جت هیتر مرغداری را می توان بهترین گزینه برای برخی صنایع مانند مرغداری و کارگاه های صنعتی دانست.

این شرکت از مواد فولادی بادوام در ساخت انواع جت هیتر دوگانه سوز استفاده کرده و قطعات آن را با کیفیت و نوع استاندارد انتخاب کرده است. این شرکت مدلهای مختلفی از انواع بهترین جت هیتر دوگانه سوز را برای محیط های مختلف طراحی و عرضه کرده است. بنابراین ، خرید جت هیتر دوگانه سوز مقرون به صرفه است.

بررسی مصرف سوخت و کارایی جت هیتر ها

جت هیتر گلخانه ای با استفاده از سوخت های فسیلی گازی و دیزلی در دو مدل کلی طراحی شده است. جت هیتر گازی دودکش دار و جت هیتر گازی بدون دودکش. در نگاه اول ، جت هیتر های بدون دودکش که در این مقاله بررسی می کنیم . بازده حرارتی این دستگاه ها در مقایسه با سایر مدل ها بیشتر است. دلیل این امر عدم وجود دودکش است که تقریباً 40 تا 50 درصد گرما را از دست می دهد.

جت هیتر دوگانه سوزتفاوت های کلی بین جت هیتر های دودکش دار و بدون دودکش

هنگامی که گرما را هدر نمی دهید ، مصرف سوخت جت هیتر مرغداری کاهش می یابد و تمام انرژی گرمایی حاصل از احتراق را به محیط منتقل می کند. اگر بخواهیم میزان مصرف این دستگاه ها را به صورت آماری بیان کنیم ، باید بگوییم که مدل های جت هیتر گازی به اندازه 5 تا 12 متر مکعب در ساعت از نظر ظرفیت حرارتی گاز مصرف می کند و جت هیتر گازوئیلی حدود 4 تا 10 لیتر در ساعت مصرف می کند. به البته باید کاربران و مشتریان را از مشکل این گروه از هیترهای جت مطلع کنیم. جت هیتر های گازسوز ، جت هیتر گازوئیلی و جت هیتر دوگانه سوز بخار احتراق را همراه با گرمای تولید شده وارد محیط می کنند. این باعث آلودگی محیط می شود ، بنابراین این مدل از جت هیتر در فضاهایی که مجهز به تهویه مناسب هستند استفاده می شود.

جت هیترهای دودکش دار دارای محفظه احتراق بسته هستند. در حالی که جت هیتر های بدون دودکش دارای محفظه احتراق باز هستند و تمام حرارت شعله با هدایت محوری فن به محیط منتقل می شود.

و اکنون به مزایای یک جت هیتر بدون موتور دودکش نگاه کنید.

مشتریان گرامی ، شما هیچ محدودیتی در انتخاب ظرفیت جت هیتر گلخانه ای نخواهید داشت و می توانید با توجه به محیط . ظرفیت مورد نظر انواع بهترین جت هیتر دوگانه سوز را تهیه کنید. همچنین می توانید دستگاه را با سوخت مورد نظر (گاز ، گازوئیل یا جت هیتر دوگانه سوز) سفارش دهید. با توجه به این که این جت هیتر دارای حالت بدون دودکش است .کارایی و توان حرارتی بسیار بالایی دارد و هیچ اتلاف حرارتی رخ نمی دهد.

جت هیتر گازی در محیط های با تهویه مناسب بسیار خوب عمل می کند و با توجه به اینکه این جت هیتر دارای فن است . قدرت گرمایش زیادی دارد و در صورت نصب آن به عنوان آویز  گرمای بیشتری به محیط منتقل می شود. جت هیتر گازوئیلی دارای نکات مثبت دیگری میباشد که در زیر توضیح داده خواهد شد. بنابراین اگر می خواهید مزایای اصلی بهترین جت هیتر دوگانه سوز را بدانید ، پاراگراف زیر را با دقت بخوانید.

مهمترین مزیت این جت هیتر گازوئیلی داشتن ترموستات است. زیرا با این امکان ، دمای محیط به طور خودکار تنظیم و متعادل می شود و نیازی به مداخله دستی برای تنظیم دما نیست.  این فاکتور از مصرف بیش از حد سوخت جلوگیری می کند.  بدون نیاز به نصاب می توانید جت هیتر را به راحتی نصب کنید. توجه داشته باشید که برای رضایت شما مشتریان عزیز ، این دستگاه ها را مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی کرده ایم و می توان با اطمینان گفت قطعات به کار گرفت شده در این بهترین جت هیتر دوگانه سوز از بهترین ها میباشد. دوستان ، می دانید که هر دستگاهی با بهترین ویژگی ها معایبی نیز دارد. که استفاده از آن را در بسیاری از محیط ها نامناسب می کند.

دودکش تک موتوره بدون دودکش چه معایبی دارد؟

مشتریان گرامی می دانید که این جت هیتر گلخانه ای دودکش ندارد و از اکسیژن داخلی برای احتراق سوخت استفاده می کند. بنابراین گازهای مضر ناشی از احتراق در فضا پخش شده و در صورت عدم تهویه مناسب محیط احتمال مسمومیت و گاز دهی وجود دارد. بالا بنابراین ، حتماً به این موضوع توجه کنید و از جت هیتر دوگانه سوز در مکانی استفاده کنید که دارای تهویه مناسب باشد تا هوا به خوبی تبادل شود و هوای تازه وارد سالن شود. با توجه به اینکه فن هوای گرم را به صورت پرتاب شده به محیط منتقل می کند ، ذرات معلق موجود در هوا افزایش می یابد.

سیستم های گرمایش بخشی جدایی ناپذیر از زندگی افراد است. از نظر مصرف کنندگان ، این نوع جت هیتر گلخانه ای به طور کلی به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم می شود. مدل های صنعتی نوعی از جت هیتر های فن دار هستند. که وظیفه آنها گرم کردن محیط های وسیع و وسیع است. و بنابراین در ظرفیت های گرمایی بالا با امکانات لازم طراحی و تولید می شوند. یک نمونه رایج و کاربردی از دستگاه های تولید گرما ، جت هیتر گلخانه ای هستند. این تجهیزات از نوع حرارت مستقیم هستند . بدین معنی که شعله در محفظه احتراق سوزانده می شود. سپس حرارت آن توسط یک فن قوی به محیط پرتاب می شود. ساختار و مکانیسم عملکرد جت هیتر بسیار ساده و آسان برای استفاده است.

برای آشنایی بیشتر به مقالات ما در ویرگول مراجعه کنید. همچنین مقاله های بهترین بخاری گلخانه و جت هیترهای گازی را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button