جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین بخاری گلخانه

بهترین بخاری گلخانه

بهترین بخاری گلخانه

در این مقاله ، می خواهیم شما را با ویژگی های بهترین بخاری گلخانه آشنا کنیم تا بتوانید گامی آگاهانه تر برای خرید مطمئن بردارید. بخاری وسیله ای است که گرمای مورد نیاز گلخانه ها را در فصول سرد سال برای جلوگیری از پژمردگی یا یخ زدن گلها و محصولات گلخانه ای تأمین می کند. هیتر ها در واقع همان بخاری ها هستند با این تفاوت که اندازه و حرارتی که تولید می کنند بسیار بیشتر از بخاری خانگی است. به خاطر داشته باشید که طراحی استاندارد جت هیتر مرغداری به گونه ای است که باعث آلودگی داخل محیط نمی شود و گرمای تولید شده توسط بخاری ها کاملاً طبیعی است.

قیمت هیتر گلخانه  و قیمت بخاری صنعتی را از مشاورین فروش شرکت انعکاس بخواهید.

بهترین بخاری گلخانهاز هیتر گازی صنعتی برای گلخانه های صنعتی و انبوه استفاده می شود و به دلیل قیمت بالای آنها برای گلخانه های کوچک و خانگی استفاده نمی شود. یک هیتر گازی صنعتی یا یک بخاری کوچک گلخانه ای برای گرم کردن یک گلخانه خانگی تا 20 تا 30 متر کافی است. اما برای کسی که دارای گلخانه ای به مساحت چند هزار متر مربع است . روشن کردن صدها بخاری پاسخ این مشکل نخواهد بود . بنابراین بهترین بخاری گلخانه برای گرم کردن چنین گلخانه ای به نحوی که مقرون به صرفه باشد جت هیتر گلخانه ای است.

بررسی روشهای کاهش دمای گلخانه در تابستان

1- راندمان گرمایش گلخانه

البته اولین مسئله در خرید بهترین بخاری گلخانه (هیتر گازی صنعتی) کارایی آن بخاری است. بازده بخاری میزان گرمای تولید شده در برابر انرژی مصرفی است. به عنوان مثال ، اگر جت هیتر گلخانه ای شما ظرفیت اسمی 50،000 کیلو کالری در ساعت دارد . برای تولید این مقدار گرما باید حدود 5 لیتر گازوئیل در ساعت یا 5.5 متر مکعب گاز مصرف شود. به همین دلیل عایق تاثیر زیادی بر کارایی دستگاه دارد.

بنابراین اگر از این ظرفیت 50،000 کیلوکالری که روی دستگاه نوشته شده است. فقط 30،000 کیلوکالری وارد گلخانه شود و 20000 کیلوکالری از طریق دودکش ها هدر رود ، چنین بخاری مطمئناً چندان کارآمد نخواهد بود . بهترین بخاری گلخانه ، یک بخاری خواهد بود با بازدهی حدود 80 تا 85 درصد ، در این مثال ، اگر از مقدار 50،000 کیلوکالری انرژی تولید شده ، حدود 10 تا 12 هزار کیلوکالری انرژی از بین برود ، می توان گفت که هیتر مرغداری دارای بازدهی خوب است. بازده کم هیتر گازی صنعتی باعث افزایش مصرف سوخت و افزایش هزینه های ماهانه می شود. برای اطلاع از قیمت هیتر گلخانه یا قیمت بخاری گلخانه ای با کارشناسان ماشین سازی انعکاس در ارتباط باشید.

ویژگی های بهترین بخاری گلخانه

با توجه به اینکه بهترین بخاری گلخانه در داخل سالن و خروجی آن در خارج از سالن قرار دارد . بنابراین احتمال از دست رفتن حرارت در هیتر مرغداری تنها از طریق اگزوز امکان پذیر است . بنابراین هنگام خرید و آزمایش بخاری گلخانه ای، به درجه حرارت توجه کنید. از اگزوز دمای استاندارد برای بدنه خارجی اگزوز 100 تا 120 درجه سانتی گراد است. اگر دما از این مقدار بیشتر باشد ، بخاری راندمان پایینی خواهد داشت ، اما اگر دما زیر 100 درجه باشد . به زودی باید اکسیداسیون و پوسته پوسته شدن را شاهد باشیم. به کوره و بدنه داخلی بخاری باشید ، زیرا در دمای زیر 100 درجه ، تراکم در دریچه خروجی اتفاق می افتد و باعث ذوب شدن بخار و در نتیجه پوسیدگی فلزات می شود.

برای اندازه گیری دمای خروجی می توانید از دماسنج های دیجیتال استفاده کنید.

برای استعلام قیمت هیتر گلخانه و قیمت بخاری صنعتی با ما تماس بگیرید.

2- مصالح کوره برای سالن گلخانه

اگر قصد خرید بهترین بخاری گلخانه برای خود دارید ، باید به بدنه جت هیتر گلخانه ای نیز توجه کنید. مواد کوره به طور مستقیم بر عمر مفید بخاری تأثیر می گذارد . ممکن است بخاری گلخانه ای ارزان قیمت تهیه کنید که از آلیاژهای کم کیفیت یا نازک ساخته شده است و به زودی شاهد سوراخ شدن هیتر مرغداری خود خواهید بود. چنین بخاری هایی بسیار خطرناک خواهند بود و منجر به آتش سوزی در گلخانه می شوند.

آتش سوزی گلخانه

تولیدکنندگان معتبر جت هیتر مرغداری را از فولاد ضد زنگ می سازند ، زیرا فولاد از ترکیبی از فلزات نیکل و کروم ساخته شده است که می تواند دمای بالای 700 تا 800 درجه سانتیگراد را تحمل کند و مهمتر از همه ، احتمال اکسیداسیون و پوسیدگی در این فلز وجود ندارد اصلاً اما در برخی از محصولات ارزان تر بازار ، کوره ها از فلز ساخته شده اند و به مرور پوسیده یا خراب می شوند.

در حالی که برخی از تولیدکنندگان از فولاد برای تولید بهترین بخاری گلخانه استفاده می کنند . فولاد از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود و تمایل زیادی به اکسید شدن با هوا دارد. به ویژه اگر دما افزایش یابد ، میزان اکسیداسیون یا اصطلاحاً پوسیدگی  فولاد نیز در حال افزایش است.

با توجه به موارد فوق ، بهترین فلز برای ساخت بهترین بخاری گلخانه فولاد نسوز درجه 310 است. که در گروه صنعتی انعکاس به طور کامل رعایت شده است. همچنین ، ضخامت استاندارد برای کوره ها حداقل 1.5 میلی متر است ، کوره از نظر عمر و کیفیت نازک تر است.

قیمت بخاری گلخانه ای با توجه متریال و قطعات به کار رفته در هر محصول و هر برند متفاوت خواهد بود.

مواد کوره برای بخاری های گلخانه ای

3- مواد مشعل

مشعل در جت هیتر مرغداری وسیله ای است که سوخت را به گرما تبدیل می کند و همچنین در اکثر لوازم خانگی مانند بخاری ، آبگرمکن ، سماور و … وجود دارد. برای خرید بهترین بخاری گلخانه باید به مارک بخاری نیز توجه کنید. هیتر مرغداری باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. تا در اواسط فصل با مشکل خرابی یا پوسیدگی روبرو نشود و گلخانه شما دچار سرما نشود.

در حال حاضر بهترین مشعل های موجود در بازار از نظر کیفیت عبارتند از:

ایران رادیاتور

گرم ایران

هوفمات

ریلو

مواد مشعل برای بخاری گلخانه ای

قیمت هیتر گلخانه و بهترین بخاری گلخانه را میتوانید از کارشناسان فروش شرکت انعکاس بخواهید.

مصرف انرژی بخاری گلخانه ای انعکاس چقدر است؟

هیتر مرغداری می تواند از مشعل های دوگانه دیزل ، گاز یا گازوئیل استفاده کند. این مورد در نمونه های مختلف جت هیتر گلخانه ای متفاوت است.

قیمت بخاری صنعتی با توجه به نوع مواد و قطعه های به کار رفته در هر برند متفاوت خواهد بود.

4- جنس بدنه بیرونی

با توجه به رطوبت داخل گلخانه ، این شرایط مستلزم این است. که بدنه بهترین بخاری گلخانه از مواد ضد زنگ و غیر اکسید کننده مانند آلومینیوم و ورق گالوانیزه ساخته شود. آنها همچنین دارای خواص ضد خوردگی هستند. علاوه بر این ، کیفیت این مواد نیز برای توجه به آلومینیوم یا ورق گالوانیزه مهم است. هرچه ورق جت هیتر گلخانه ای قوی تر باشد ، تأثیر بیشتری خواهد داشت.

بدنه بخاری گلخانه ای چگونه ساخته شده است؟

بدنه بخاری گلخانه ای انعکاس از مواد گالوانیزه با رنگ فر ساخته شده است. این نوع بدنه در برابر زنگ زدگی کاملاً ایمن است و عمر طولانی دارد. همچنین امکان سفارش بدنه دستگاه با فولاد غیر مغناطیسی وجود دارد.

جهت استعلام قیمت بخاری گلخانه ای با مشاورین فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

بدنه بیرونی بخاری گلخانه

5- تابلو برق بخاری گلخانه

بهترین بخاری گلخانه شما هیتری خواهد بود که دارای سیستم کنترل الکتریکی با کیفیت و اصولی باشد. یک صفحه الکتریکی ایمن و خوب طراحی شده ، ایمنی جت هیتر مرغداری را افزایش داده و همچنین مصرف سوخت را کاهش می دهد. بنابراین  هنگام خرید بخاری گلخانه ای، به کیفیت ساخت و نحوه طراحی تابلو برق توجه کنید.

آیا بخاری گلخانه انعکاس دارای سیستم ایمنی است؟

بله ، دستگاه دارای چندین مرحله ایمنی است که احتمال آسیب به دستگاه و محیط گلخانه را به محیط صفر کاهش می دهد.

6- شیر ایمنی

جت هیتر مرغداری استاندارد یک بخاری است که دارای شیر ایمنی است. که در مواقع اضطراری باز می شود تا گرمای اضافی تخلیه شود. وجود شیر ایمنی در بهترین بخاری گلخانه از انفجار جلوگیری می کند و ایمنی آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

جهت استعلام قیمت هیتر گلخانه و قیمت بخاری صنعتی با شماره های موجود در انتهای سایت تماس بگیرید. تا از یک مشاوره رایگان درباره خرید هیتر گازی صنعتی و سایر محصولات نیز برخوردار شوید.

شیر ایمنی بخاری گلخانه ای

7- قدرت هوادهی مناسب

بهترین بخاری گلخانه ، بخاری است که دارای سیستم هوادهی مناسب باشد. زیرا تهویه بیش از حد باعث تولید گرمای بیش از حد و افزایش مصرف سوخت می شود و قدرت هوادهی کم نیز باعث آتش سوزی داخلی دستگاه می شود و حرارت به پایان می رسد. ایمنی سالن و دستگاه را نیز به خطر می اندازد.

برای اطلاع از قیمت بخاری گلخانه ای با شماره های موجود در انتهای سایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای خرید این محصول به طور کاملا رایگان انجام گیرد.

8- بهترین نوع جوشکاری

هنگام خرید هیتر مرغداری ، باید به نوع جوشکاری مورد استفاده در دستگاه توجه کنید. اگر از جوشکاری معمولی استفاده شود. این جوش به مرور اکسید شده و پوسیده می شود. در حالی که جوش استاندارد در بهترین بخاری گلخانه از نوع MiG-Meg است زیرا این جوش اکسیژن را خالی کرده و از اکسید شدن آن جلوگیری می کند.

9- قابلیت حرکت

بهترین بخاری گلخانه ، بخاری خواهد بود که قابل جابجایی است . زیرا با گذشت زمان شما بارها بخاری را داخل سالن جابجا می کنید . بنابراین داشتن چرخ های استاندارد و قوی برای بخاری ضروری خواهد بود. بود.

10- ضمانت و اعتبار تولید کننده

هنگام خرید بهترین بخاری گلخانه یا هیتر گازی صنعتی و سایر هیتر ها ، باید به گارانتی و خدمات پس از فروش نیز توجه کنید. با توجه به قیمت بالای بخاری ، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش برای آن ضروری خواهد بود . زیرا به مرور زمان امکان خرابی دستگاه ممکن می شود و داشتن گارانتی از هزینه های اضافی شما جلوگیری می کند . گروه صنعتی انعکاس یکی از تولیدکنندگانی است که جت هیتر گلخانه ای خود را با 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و ضمانت قطعات ارائه می دهد.

11- نصب و راه اندازی

در برخی موارد ، بخاری دارای استاندارد و کیفیت لازم است . اما گلخانه یا محل گرمایش از استانداردهای لازم برخوردار نیست . به عنوان مثال ، سیستم تهویه مطبوع مناسب یا گاز استاندارد ندارد. بنابراین ، نیاز به نصب بخاری توسط نمایندگان به شما این اطمینان را می دهد که سالن شما دارای صلاحیت نصب بخاری است و تا مدت ها مشکلی وجود نخواهد داشت. زیرا عوامل هنگام نصب محیط را از همه جنبه ها ارزیابی می کنند و اگر محیط با استانداردهای لازم مطابقت داشته باشد ، جت هیتر مرغداری را نصب می کنند.

برای خرید و استعلام قیمت بخاری گلخانه ای با ما تماس بگیرید.

جت هیتر برقی

جت هیتر برقی نمونه ای از بهترین بخاری گلخانه است که از برق به عنوان سوخت استفاده می کند. ساختار جت هیتر برقی مانند دیگر جت هیتر ها است. با این تفاوت که گرمای این دستگاه ها توسط عناصر الکتریکی و حرارتی ایجاد می شود. هنگام استفاده از جت هیتر برقی خواهید دید که این جت هیترها نیازی به اگزوز و دودکش ندارند و گرمای تولید شده بدون هیچ گونه آلودگی بوده و بسیار تمیز می باشد. این جت هیتر برقی یک نوع بخاری صنعتی هستند و اغلب برای تأمین حرارت ساختمانهای تجاری و صنعتی استفاده می شوند. بخاری موشکی نام دیگری است که این محصولات نیز با آن شناخته می شوند. با توجه به اینکه بخاری های صنعتی مساحت وسیعی از ساختمانها را پوشش می دهند. می توان از آنها برای تولید گرما در صنعت استفاده کرد.

جت هیتر برقی در اندازه ها و انواع مختلف توسط کارخانه ها ساخته شده و به بازار عرضه می شوند. شما می توانید انواع مختلف بهترین بخاری گلخانه در مارک های مختلف را در سایت انعکاس مشاهده کرده و راهنمای خرید را دریافت کنید. قیمت بخاری صنعتی با توجه به کیفیت قطعات مورد استفاده در آنها متفاوت است. می توانید بخاری های برقی که دارای ظرفیت حرارتی مناسب برای گرمایش محیط هستند را در این صفحه مشاهده کرده و خریداری کنید.

جهت استعلام قیمت هیتر گلخانه و قیمت بخاری صنعتی با مشاورین فروش شرکت انعکاس در تماس باشید.

برای آگاهی بیشتر مقالات انعکاس را در وبلاگ ویرگول مطالعه کنید. همچنین مقاله جت هیتر دوگانه سوز و جت هیتر های گازی منتشر شده ما را نیز مطالعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button