جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین آبنمای استخری استیل

آبنما استخری

آبنمای استخری استیل

احتمالاً در مورد افزودن بهترین آبنمای استخری استیل به استخر خود فکر می کنید ، که شما را به این صفحه کشانده است. بیایید همه جزئیات کلیدی آبشارهای استخر را مورد بحث قرار دهیم ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا باید آبنما بسازید ، در صورت انجام آن چه انتظاری دارید؟ جهت استعلام قیمت آبشار استخری  با مشاورین فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

آبنما استخری

آبشار استخر چیست؟

آبشار استخر از بالای خط آبی استخر شروع می شود

هر آبشار کاربردی نیاز به نگهداری بیشتری دارد

بهترین آبنمای استخری استیل دارای طیف گسترده ای از اشکال ، اندازه ها و طرح ها است و می توانند با مواد طبیعی (مانند برخی از صخره های محلی مناسب) یا مصالح مصنوعی ، معمولاً از استیل ، بتن ، آجر یا سازه های مصنوعی ساخته شوند. برخی از سازندگان می توانند آبشارهای از پیش ساخته شده از بتن قالب گیری شده را نصب کنند. اگر به اندازه کافی سخت بنگرید حتی ممکن است سازه های آبشار پلاستیکی پیدا کنید – اما ما آن را توصیه نمی کنیم!

آبشارهای مصنوعی از پمپ های برقی استفاده می کنند تا آب را به سطح بالا یا سرریز ساختمان آبشار برسانند. برخی از آبشارها را می توان در لب فوقانی استخر ، تقریباً در سطح زمین تعبیه کرد و “ساختار” آنها را بخشی از خود استخر کرد. برخی دیگر از دیوارهای برآمده یا ساختارهای گسترده تر مشرف به استخر سرچشمه می گیرند.

صرف نظر از نحوه طراحی آنها ، همه آبشارهای کاربردی استخر به پمپ هایی برای حرکت آب به سمت بالا در برابر جاذبه نیاز دارند. بدون پمپ ، بدون آبشار.

ادغام آبنما استخری

بهترین آبنمای استخری استیل را می توان در لبه ها یا آبگرم های مرتفع نیز ادغام کرد. آبشارهای یکپارچه ممکن است زیبایی طبیعی را قربانی کنند ، اما اغلب عملکرد بیشتری نسبت به یک آبشار سنگی طبیعی ارائه می دهند. در ادامه این مقاله نمونه هایی از آبشارهای یکپارچه را خواهید دید که در ماشین سازی انعکاس تولید میشود. شما همچنین می توانید یک طرح “طبیعی” در اطراف یک آبشار کاربردی ایجاد کنید ، اما معمولاً هزینه بیشتری از قرار دادن سیستم های پمپ در مکان های مناسب در طرح های استخر با ارتفاعات مختلف خواهد داشت.

آبشارهای استخر چه مزایایی دارد؟

می دانید که آبنما استخری می تواند فوق العاده به نظر برسد. اما آیا می دانید آنها همچنین می توانند به شما احساس فوق العاده ای در محوطه ویلا بدهند؟ صدای آب  می تواند آرامش بخش و درمانی.

در اینجا برخی از مزایای اصلی آبشار استخر آمده است

ارزش درمانی (صدا و تصویری آرام بخش)

می تواند صداهای پس زمینه را مسدود کند

گردش آب (چندین مزیت مرتبط را اضافه می کند)

اثرات خنک کننده (در آب و هوای گرم)

می تواند فیلتراسیون را افزایش داده و تجمع جلبک ها را کاهش دهد

می تواند منطقه بازی را افزایش دهد (هنگامی که به درستی طراحی شده باشد)

ممکن است ارزش خانه شما را افزایش دهد (در مقایسه با استخر بدون آبشار)

صدای بهترین آبنمای استخری استیل فعال همچنین می تواند صداهای پس زمینه کمتر لذت بخش ، مانند ترافیک در نزدیکی ، صدای هیاهوی تجهیزات آبنما ، پرندگان و حشرات مختلف مزاحم را خفه کند. اگر مستعد اندیشیدن بیش از حد هستید ، صدای آبشار استخر شما می تواند به شما کمک کند تا استراحت کنید.

پمپ هایی که آب را بر روی طاقچه های آبشار حرکت می دهند ، مزایای عملکردی نیز دارند. فیلتر اصلی استخر شما از پمپ ها برای گردش آب از طریق مکانیسم های خود استفاده می کند ، که توده را به دام می اندازد و از رساندن آب راکد به استخر جلوگیری می کند.

کمکبه فیلتراسیون

یک آبنما استخری می تواند به سیستم فیلتراسیون شما متصل شود یا از آن برای تقویت آن استفاده شود و گردش اضافی را افزایش داده و قبل از ایجاد مشکل ، آن را بین ببرد. بسیاری از صاحبان استخر از ویژگی های آبشار برای تعدیل گرمای زیاد در روزهای گرم در تابستان استفاده می کنند.

ریزش آب همچنین می تواند استخر شما را اکسیژن رسانی کند ، که با حرکت آب باعث کاهش ذرات مضر و جلوگیری از رشد جلبک ها می شود. این جایگزین سیستم فیلتراسیون اولیه شما نمی شود ، اما می تواند طول عمر آن را افزایش داده و به شما این امکان را بدهد که استفاده از درمان های شیمیایی را کاهش دهید.

بهترین آبنمای استخری استیل به کسانی پیشنهاد میشود که به دنبال زیباتر کردن فضای خارجی یا داخلی ویلای خود هستند.

از تأسیسات آبشار بزرگتر استخر نیز می توان برای مخفی کردن تجهیزات آبنما استفاده کرد. حتی ممکن است ویژگی های سرگرمی مانند سیستم های روشنایی و صوتی را برای ایجاد یک مهمانی فوری در واحه حیاط خلوت خود نصب کنید. با این حال ، هزینه آبشار استخر به سرعت افزایش می یابد ، زیرا ویژگی های بیشتر (و ارتفاع و/یا تزئین) را به طراحی آن اضافه می کنید.

هزینه آبنما استخری چقدر است؟

یک آبنما استخری، که می تواند در کنار یک استخر ساخته شود یا در یک دیوار برجسته قرار داده شود ، بسته به عرض یا طول آن بین 2 تا 10 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. آبنما استخری فقط ابزاری است که یک نوار آب در حال سقوط ایجاد می کنند ، و این قیمت شامل هزینه هیچ گونه سازه تزئینی نمی شود.

بسیاری از صاحبان استخرها ، فواره استخر را در طرح های استخر به سبک تالاب ترکیب می کنند.

اگر آبنما استخری به سبک غار استوار است ، به خاطر داشته باشید که این ویژگی ها اغلب هزینه های ساخت استخر را تقریباً 10 تا 15 درصد از قبل افزایش می دهند. پمپ های آبشار اختصاصی می توانند هزینه های عملیاتی شما را به ازای هر پمپ 30 تا 50 دلار در ماه افزایش دهند (برخی از تاسیسات آبشارهای بزرگ نیاز به چندین پمپ دارند). با این حال ، ویژگی های آبشار کوچکتر مانند نوارهای آبشار می توانند از پمپ های موجود شما خارج شوند و ممکن است هیچ هزینه عملیاتی قابل توجهی را اضافه نکنند.

اگر می خواهید یک ویژگی فواره استخر مرتفع به استخر خود اضافه کنید ، می توانید حداقل 10 میلیون تومان هزینه کنید. برخی از بزرگترین و پیچیده ترین تأسیسات آبشار استخر می توانند 30 میلیون تومان یا بیشتر هزینه داشته باشند.

با آبشار استخر خود چه کار دیگری می توانید انجام دهید؟

بهترین آبنمای استخری استیل می تواند به اندازه بودجه شما بزرگ یا کوچک باشد.

آبنما استخریطاق

طاقچه ها می توانند طیف وسیعی از ایده های طراحی خلاقانه را در خود جای دهند. آبشار شما می تواند به ناحیه کم عمق استخر شما سرازیر شود ، یا می توانید یک منطقه تاقچه برنزه را داخل خود آبشار بسازید. در اینجا چند نمونه عالی وجود دارد:

اگر به دنبال راه های عالی دیگری برای ترکیب آبشارها در طراحی استخر خود هستید – یا اگر به طور کلی ایده های بیشتری برای طراحی استخر می خواهید – لیست تفصیلی 25 ایده استخر کوچک برای همه بودجه ها را بررسی کنید.

دیوارهای نگهدارنده

بسیاری از صاحبان استخرها آبنما را در دیوارهای اطراف استخرهای خود می سازند. یک دیوار حائل می تواند منجر به ارتفاعات بالاتر شود یا به سادگی بین استخر و بقیه حیاط جدایی ایجاد کند.

سرریزهای مرتفع

برخی از مشتریان ما می خواهند آبنما استخری از سرریز طبقه دوم پایین بیاید.

آبگرم یا جکوزی یکپارچه

آبگرم و وان آب گرم مکمل طبیعی آبنما استخر است. آبنما استخری می تواند در آبگرم یا وان آب گرم خالی شود یا از آبگرم مرتفع یا وان آب گرم به منطقه اصلی استخر در زیر آب بریزد.

غارها

برخی از استخرها دارای غار های پیچیده یا مناطق “پنهان” در پشت یا مجاور آبنما استخری هستند. این ویژگی ها در بالاترین سطح طراحی شما قرار می گیرند ، اما اگر مایل به حفظ آنها باشید ، می توانند تجربیات واقعاً فراموش نشدنی را ارائه دهند…

شما می توانید انواع ویژگی ها و عملکردها را در بهترین آبنمای استخری استیل خود بگنجانید. تنها محدودیت واقعی بودجه شما و توانایی سازنده استخر شما است.

آبشار استخر چه اشکالاتی دارد؟

هرچه آبنما استخری شما بزرگتر باشد ، تمیز کردن آن سخت تر خواهد بود. مصالحی که در ساخت و ساز استفاده می کنید بر هزینه های طولانی مدت آن نیز تأثیر می گذارد-سنگ های مصنوعی یا سازه های از پیش شکل گرفته ممکن است به مرور زمان دچار فرسایش شوند ، به ویژه اگر استخر آب شور دارید.

همانطور که می بینید ، وقتی در مورد حفظ آب نما استخر صحبت می کنیم ، متغیرهای زیادی وجود دارد. پمپ ها سرانجام خراب می شوند و باید تعویض شوند.

یک آبنما استخر باغ بزرگتر و در معرض دید بیشتر ممکن است در معرض آسیب آب و هوا باشد ، به ویژه اگر در منطقه ای زندگی می کنید که مستعد آب و هوای شدید مانند طوفان ها یا بادهای شدید است.

حتماً قبل از ساختن آبنما استخری از سازنده استخر خود بخواهید که خطرات ، هزینه ها و نگرانی های مورد انتظار را به شما بگوید. ما معمولاً نصب آبنمای استخر استیل را توصیه می کنیم.

چگونه می توانید آبشار استخر خود را تمیز نگه دارید؟

نظافتچی های حرفه ای استخر باید بتوانند از آب نما استخر مراقبت کنند. با این حال ، اگر بیشتر اهل کار هستید ، می توانید با یک برس شستشو خوب و مقداری صابون ظرفشویی ، نظافت های معمولی را انجام دهید. بسته به میزان تجمع کلسیم روی سطوح فواره استخر ، این کار باید هر یک تا سه ماه انجام شود.

آبنما استخری یک ویژگی عالی برای هر استخر شنا است و در اندازه ها و سبک های مختلف وجود دارند. در زیر ، من مزایا و معایب اصلی داشتن یک آبشار در طراحی استخر شما ، انواع آبنمای استخر استیل که می توانید نصب کنید ، الهام بخشی از طراحی را به شما ارائه خواهم داد و توصیه هایی در مورد نحوه شروع کار در صورت تمایل به داشتن یک ویژگی آبشار در استخر بعدی شما.

مزایای اصلی

خارج از فضای آشکار ، داشتن آبنما استخری در استخر شما مزایای زیادی دارد.

گردش آب

آبشارها به حرکت آب در سراسر استخر شما کمک می کنند ، که به تمیز نگه داشتن آب شما کمک می کند. همزمان با پمپ استخر ، جریان هوا و گردش اضافی به توزیع یکنواخت مواد شیمیایی در کل استخر و انتقال آب از طریق سیستم تصفیه کمک می کند.

تنظیم دما

اگر در آب و هوای بسیار گرم زندگی می کنید ، آبنما استخری تقریباً در استخر شما ضروری است. آب دائمی در حال حرکت اکسیژن بیشتری را وارد می کند که به سرد شدن متوسط دمای آب در استخر کمک می کند و به شما کمک می کند تا در آفتاب داغ آرام باشید.

مسدود کردن صدا

هجوم آب که از طریق آبنما استخری جاری است که به عنوان یک مانع سر و صدای طبیعی برای سایر صداهای اطراف شما عمل می کند. این که آیا همسایه های شما در تعطیلات آخر هفته دارای صدای بسیار بلند هستند  یا شما در نزدیکی یک خیابان شلوغ زندگی می کنید ، یا به سادگی حریم خصوصی را از شنودگران احتمالی می خواهید ، یک آبشار می تواند به جلوگیری از سر و صدا و ایجاد محیطی بسیار آرام کمک کند.

جهت خرید آبنما با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

زیبایی شناسی

تنوع در مفاهیم طراحی ، مصالحی که می توانید استفاده کنید و جایی که آبنمای استخر استیل را در ساختار استخر خود قرار می دهید تقریباً بی پایان است. یک آبشار خوب می تواند به استخر شما کمک کند که در بین بقیه برجسته باشد. شخصاً ، من از طرفداران استفاده از سنگ طبیعی برای ساخت آب نما هستم که به خوبی با چشم اندازهای اطراف ترکیب می شود.

تعمیر و نگهداری اضافی

مانند هر ویژگی آب اضافی که به استخر خود اضافه می کنید ، آبنما استخری وظایف نگهداری بیشتری را به لیست کارهای معمولی شما اضافه می کند. اگر از سنگ استفاده می کنید ، رسوبات کلسیم و مواد معدنی می تواند در پایه سنگ هایی ایجاد شود که می خواهید مرتباً آنها را تمیز کنید. مراقب فرسایش شیمیایی سنگ ها نیز باشید.

نصب آبشار در استخر خود

به سختی می توانید آبشارها را روی یک استخر موجود متصل کنید یا خودتان آن را انجام دهید. اگر می خواهید یکی را انتخاب کنید ، حتماً در مرحله طراحی اولیه نصب استخر خود در مورد آن با سازنده استخر خود صحبت کنید. اطمینان حاصل کنید که در مورد ترجیحات خود با آنها در مورد موارد زیر صحبت کنید:

مواد: سنگ طبیعی ، گرانیت صیقلی یا چیز دیگری؟

اندازه: آیا می خواهید یک آبشار عظیم داشته باشید یا فقط به استخر خود تاکید کنید؟

3 دلیل برای افزودن آبشار استخر

فقط چند ویژگی سفارشی می تواند استخر شما را از حالت عادی به فوق العاده برساند. آبنما استخری می تواند حیاط پشتی شما را مانند واحه ای واقعی و مکانی برای یافتن آرامش پس از یک روز طولانی را احساس کنید. همچنین فواره استخر ساعت های بی شماری از سرگرمی را برای دوستان و خانواده فراهم می کند.

برای اطلاع از قیمت آب نما استخر با شماره های قرار داده شده. در انتهای سایت تماس بگیرید. تا راهنمایی های لازم برای خرید فواره استخر انجام بپذیرد.

3 دلیل برای افزودن آبشار استخر

تقریباً هیچ چیز صدای چکه شدن آب در استخر حیاط خلوت شما را بیشتر نمی کند. فواره استخر جلوه ای لوکس و درجه یک به هر استخر می بخشد. مزایای زیر را برای افزودن آبنما استخری به استخر خود در نظر بگیرید:

1) آرامش

چه در حال تماشای جریان آب باشید یا چشمان خود را ببندید و فقط به صدا گوش دهید ، آبنمای استخر استیل حتی پس از طولانی ترین روز آرامش را ایجاد می کند. گاهی اوقات باید قدم به طبیعت بگذارید و آرامش پیدا کنید. می توانید در استخر غوطه ور شوید یا در کنار آن بنشینید و اوقات فراغت خود را داشته باشید.

2) زیبایی

آبشارها را می توان با توجه به نیازها و سبک شخصی شما سفارشی کرد. می توانید خود بیان کنید و یک نقطه کانونی زیبا در حیاط خلوت خود ایجاد کنید. استخر خود را با منظره ای چشمگیر ارتقا دهید و کل چشم انداز خود را با یک آبشار ارتقا دهید.

3) آب تمیزتر

جلبک ها معمولاً در آبهای متحرک رشد نمی کنند ، به این معنی که آبشارها مانع رشد بیش از حد می شوند. آبشار همچنین به گردش آب استخر شما کمک می کند. نمی تواند به عنوان تنها سیستم تصفیه استخر شما عمل کند ، اما با یک آبشار تفاوت را مشاهده خواهید کرد.

آبشار یا فواره ؟

فواره استخر یکی دیگر از گزینه های عالی برای تقویت و ارتقاء استخر شما است. آنها صداهای کمی متفاوت تولید می کنند و عنصر سبک متفاوتی را اضافه می کنند. نمی توانید تصمیم بگیرید؟ انتخاب یک آبشار و فواره استخر برای تأثیر چشمگیر را در نظر بگیرید

با چند ویژگی سفارشی مانند آبشار ، می توانید استخر معمولی خود را به یک واحه خصوصی تبدیل کنید. آبشارهای استخر یک افزودنی هیجان انگیز برای افزایش تجربه شنا است. علاوه بر مزایای عملی ، یک فاکتور عالی به حیاط خلوت شما می افزاید. آبنما استخر باغ می تواند در نقطه کانونی استخر شما باشد. اما ، این امر چندین هدف دیگر را نیز ارائه می دهد.

چرا آبنما استخری را به طراحی استخر خود اضافه کنید؟

تصفیه آب را تضمین می کند

حفظ و نگهداری استخر به اندازه داشتن آن اهمیت دارد. هنگام ساخت استخر ، تمیز نگه داشتن آن نیز مهم است. فیلتراسیون یک عنصر مهم در نگهداری استخر است. باور کنید یا نه ، یکی از ویژگی های آبنمای استخر استیل فیلتراسیون است. به عنوان یک جاذبه بصری دلپذیر و کمک به تصفیه آب استخر عمل می کند.

هنگام نصب آبشار ، آب به سرعت در گردش است و دائما در حال حرکت است. در واقع ، حرکت در آب یون های منفی را آزاد می کند که کل استخر را تصفیه می کند. با این حال ، برای داشتن یک استخر تمیز و سالم ، شما باید یک سیستم تصفیه آب مناسب در کنار آبنما استخر باغ داشته باشید.

خلاقیت را به حیاط خلوت خود بیفزایید

آبنما استخری جاودانه و دلربا هستند. چه یک آبشار طبیعی را انتخاب کنید و چه یک طرح معاصر را انتخاب کنید ، این ویژگی خاص خود را به فضای شما اضافه می کند. مهم نیست که چه طرحی را انتخاب می کنید ، این یک عنصر خلاق برای فضای بیرونی شما می شود. مهمتر از همه ، شما می توانید سبک شخصی خود را با این ویژگی استخر بیان کنید. در مدت زمان کوتاهی ، منظره زیبایی می شود که همه در مورد حیاط خلوت شما را تحسین می کنند.

صدای  آرامش بخش ایجاد می کند

صدای حرکت آب برای احساسات شما آرامش بخش است.

افزودن این ویژگی هوشمند به حیاط خلوت شما یک واحه ایجاد می کند. آبنما استخری استرس شما را در یک لحظه از بین می برد.

آبنما استخر از تشکیل جلبک جلوگیری می کند

این یک واقعیت است که شما می توانید اقدامات زیادی را برای جلوگیری از تشکیل جلبک در استخر خود انجام دهید. اما ، آبنما استخر باغ این کار را آسان تر می کند. هنگامی که آب به طور مداوم در استخر در حال حرکت است ، جلبک ها اغلب در آن رشد نمی کنند. بنابراین ، با نصب یک آبنما استخری می توانید یک استرس دیگر را از ذهن خود دور کنید.

تحولی شگفت انگیز

اگر استخری دارید که نیاز به تغییر جزئی دارد ، افزودن آبنما استخری می تواند کار را انجام دهد. این می تواند حیاط خلوت شما را به یک مکان تفریحی خصوصی تبدیل کند. در کنار برخی دیگر از بازسازی های استخر ، آبشار استخر شما را متحول می کند. حتی اگر به دنبال خرید یک استخر جدید هستید ، ویژگی آب سفارشی مانند یک آب نما تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا پروژه خود را خوب جلوه دهید.

هنگامی که تصمیم به نصب آبنما استخری در استخر خود گرفتید ، فراموش نکنید که در مورد عناصر سازه ای نیز فکر کنید. قبل از نصب ، عواملی مانند عرض ، عمق و ارتفاع آبشار را در نظر بگیرید.

برای اطلاع از قیمت ابنما و همچنین خرید آبنما با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید. کارشناسان فروش شرک انعکاس به صورت تمام وقت منتظر تماس های شما مشتریان عزیز هستند . تمامی محصولات تولید شده در شرکت انعکاس دارای گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش چندین ساله است. شما میتوانید تمامی محصولات مربوط به محوطه سازی در سایت فروشگاه اینترنتی انعکاس در دسته تجهیزات محوطه سازی مشاهده کنید و سپس انتخاب خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ما در سایت ویرگول مراجعه کنید. همچنین مقاله های باربیکیو باغی و سنگ های تزئینی و جداکننده باغچه گروه ماشین سازی انعکاس را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button