جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین تولید کننده گرماتاب

تولید کننده گرماتاب

گرماتاب چیست

سیستم های گرمایشی انعکاس بسیار مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها کارایی های خاص خود را داشته و دارای مزایا و معایب بسیار مختلفی هستند. گرماتاب از جمله سیستم های گرمایشی بسیار مدرنی است که مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. به همین دلیل مراکز متعددی به عنوان تولید کننده گرماتاب فعالیت دارند.

گرماتاب ها سیستم هایی هستند که انرژی گازی و یا انرژی برق را به گرما تبدیل کرده و باعث افزایش حرارت در محیط نیز می شوند. شما می توانید از این سیستم در محیط باز و بسته استفاده کنید. همچنین فضاهایی با هر نوع ارتفاع سقف نیز قابلیت استفاده کردن از این سیستم ها را دارند. این سیستم ها در انواع و مدل های بسیار مختلفی هستند و بر همین اساس کاربرد های مختلفی را دارند. با توجه به نیاز بازار، شرکت های زیادی به عنوان واحد تولید کننده گرماتاب فعالیت دارند.

 

تولید کننده گرماتاب

تولید کننده انواع گرماتاب

از جمله تجهیزات پیشرفته ای که امروزه استفاده از آن گسترش زیادی یافته است، گرماتاب ها هستند. به همین خاطر شرکت های ماشین سازی متعددی به عنوان تولید کننده گرماتاب فعالیت دارند. آنها توانستند محصولات را در انواع و مدل های مختلفی تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان برسانند.

به همین خاطر شما می‌توانید در بازار برندهای متنوع و مختلفی از این نوع محصولات را مشاهده کنید. آن چیزی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است کیفیت محصولات تولید شده است. واحدهای تولید کننده گرماتاب همواره سعی می کنند از نظر کیفیت محصول بر همدیگر پیشی بگیرند. در نتیجه محصولات با کیفیت و کارایی های بهتر تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

گرماتاب ها در انواع مدلهای بسیار مختلفی هستند که اشاره‌های مختصری برای آنها خواهیم داشت. شرکت های تولید کننده گرماتاب انواع متنوعی از محصولات را تولید کرده اند. یک نوع از تقسیم بندی گرماتاب ها بر اساس نوع انرژی مصرفی آنها است. در این بین می توانیم به نوع گرماتاب های گازی و گرماتاب های برقی اشاره کنیم.

 

گرماتاب گازی

از محصولات تولید کننده گرماتاب، نوع گازی است. نوع انرژی مصرفی این گرماتاب گاز شهری بوده و انرژی تولید شده از آن گرما می باشد. به طور کلی در کشور ایران مصرف تجهیزات گازی بالاتر است، زیرا گاز نسبت به سایر انرژی های دیگر زیاد بوده و قیمت های ارزان تری دارد. به همین خاطر مشتریان همواره سعی می کنند بیشتر از گرماتاب نوع گازی استفاده نمایند. شما میتوانید این گرماتاب ها را در هر مکانی با هر نوع وسعت فضایی استفاده نمایید. مراکز تولید کننده گرماتاب گازی در تلاش هستند مدل های متنوع تر و متناسب با نیاز مصرف کنندگان تولید نمایند. به‌همین‌خاطر روز به روز شاهد تولید محصولاتی بهتر از این نوع گرماتاب ها هستیم.

 

گرماتاب برقی

نوع دیگر از گرماتاب های موجود در بازار گرماتاب های برقی هستند. همانطوریکه از نام آنها مشخص است، انرژی مصرفی این نوع گرماتاب ها برق بوده و انرژی حاصل از آن نیز گرما می باشد. در این نوع گرماتاب ها مصرف برق در میزان کمتری صورت می‌گیرند و برخی از افراد برای محیط های کوچک خود از این رو گرماتاب استفاده می کنند. شرکت های تولید کننده گرماتاب سعی کرده اند این مدلها را در انواعی مدرن تر و با مصرف انرژی کمتر تولید نمایند.

 

روش کار گرماتاب

گرماتاب عملکرد بسیار مناسبی در ارتباط با مصرف انرژی دارد. این سیستم با تبدیل کردن گاز به گرما فعالیت خود را انجام می دهد. گرمای تولید شده از گرماتاب همان مادون قرمز است که به عنوان بخشی از طیف الکترومغناطیسی کار می کند. این گرما مشابه با گرمایی است که شما در فصل زمستان از طریق آفتاب بر روی پوست خود احساس می کنید. همچنین می توانیم این نوع گرما را مشابه های گرمایی بدانیم که از بدن ساطع می شود. این نوع گرما به عنوان اولین شکل از گرمایی شناخته شده برای انسان است. به همین خاطر واحد های تولید کننده گرماتاب از این موضوع در تولید محصولات خود استفاده کرده اند.

روش گرمایش مادون قرمز به صورت انتقال مستقیم از منبع به اجسام است، بدون آنکه هوای بین آن را گرم کند. به همین خاطر می‌توانیم عملکرد آن را مشابه با عملکرد خورشید بدانیم. طول موج های مادون قرمز ساطع شده از سیستم به بهترین شکل جذب بدن شده و گرمایش ایمن و طبیعی در بدن ایجاد می کند. قابل توجه است بدانید که اشعه مادون قرمز همانند اشعه ماوراء بنفش خورشید برای بدن ضرری ندارد.
شرکت های تولید کننده گرماتاب و همواره سعی داشته اند بهترین نوع از سیستم گرمایشی را تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

 

نحوه نصب سیستم گرماتاب

در نصب هر نوع سیستمی، باید اقدامات خاصی انجام گردد تا عملکرد مناسبی از آن مشاهده شود . در هنگام نصب گرماتاب شما باید آن را در فاصله های استاندارد ای قرار دهید. شما باید بتوانید بر اساس آن فواصل استاندارد، سیستم را نصب کنید. در نظر داشته باشید که نزدیک بودن بیش از اندازه سیستم گرماتاب باعث میشود که دمای سطح به صورت بی رویه افزایش پیدا کند و ممکن است این کار خطرآفرین باشد.

حتما در هنگام نصب کردن آن به زاویه نصب گرماتاب توجه زیادی داشته باشید. زاویه نصب گرماتاب باید به گونه‌ای تنظیم شده باشد که امواج گرمایشی را به سطح جسم مورد نظر شما بتاباند. شرکت های تولید کننده گرماتاب، سعی کرده اند تمامی دستورالعمل‌های لازم و قابل توجه را در ارتباط با سیستم گرمایشی به صورت کاملا مفصل و با جزئیات برای مشتری در کاتالوگهایی توضیح دهند.

 

اجزای گرماتاب

گرماتاب ها همانند سایر سیستم های گرمایشی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام از آنها دارای کارکردهای خاص خود می باشد. بخش های اصلی گرماتاب به چهار قسمت تقسیم بندی می شود که شامل: بدنه، مشعل، مبدل حرارتی و فن است. هر کدام از آنها کارایی های خاص خود را دارند که در نتیجه باعث عملکرد بهتر محصول نیز خواهند شد.

بدنه

بخشی است که تمامی اجزای دستگاه را در بر گرفته است. جنس بسیار مناسبی دارد و می تواند گرما را به محیط پیرامون انتقال دهد و گرماتاب را از آسیب های محیطی مصون نگه دارد. هر تولید کننده گرماتاب باید توجه داشته باشد که بدنه بر شکل ظاهری محصول تاثیر زیادی دارد.

مشعل

یکی از اجزای گرماتاب مشعل آن است که به طور کلی برای داشتن هوای گرم، نیازمند بخشی به نام مشعل است. در درون مشعل، شعله ایجاد می شود. شعله حاصل شده در اثر سوختن انرژی به دست می‌آید که انرژی مصرفی را به انرژی گرمایی تبدیل میکند. این انرژی تولید شده به سمت کوره انتقال داده می شود.

در ارتباط با کوره های هوای گرم ایستاده، مشعل های مورد استفاده ممکن است به صورت گازی، گازوئیل و یا دوگانه سوز باشد. پر مصرف ترین نوع مشعلی که برای کوره های هوای گرم ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد، مشعل های گازی، گازوئیل سوز و یا دوگانه سوز هستند. انتخاب مشعل مناسب برای کوره های هوایی گرم ایستاده بر اساس ظرفیت کوره هوایی گرم محاسبه می گردد.

 

تولید کننده گرماتاب

مبدل حرارتی

مبدل های حرارتی استفاده شده در گرماتاب ها معمولا از جنس استیل و یا فولاد هستند. آنها نسبت به انواع قدیمی که از جنس چدن بودن از راندمان بالایی برخوردار هستند. هر تولید کننده گرماتاب باید از این جنس ها استفاده کند.

فن

به طور کلی واحدهای تولید کننده گرماتاب از دو فن استفاده می کند. بر اساس نوع قرارگیری فن درون می توانیم از نوع فن مکنده و یا فن دمنده استفاده نماییم.

 

مزایای تولید گرماتاب

در طی چندین سال است که مراکز تولید کننده گرماتاب در سطح کشور ایران افزایش یافته است. مزایای بسیار متعددی برای این محصول بر شمرده اند که همگی آنها می‌توانند تاثیر مستقیمی در تولید روز افزون آن داشته باشد. زیرا تقاضای بالای بازار، تولید کننده گرماتاب را وادار به تولید هر چه بیشتر این محصولات می کند. در ادامه می خواهیم به چند مورد از مزایای تولید و استفاده از گرماتاب را برای شما بیان کنیم تا شناخت بیشتری از این محصول داشته باشید:

 

کاهش مصرف انرژی

همه ما می‌دانیم که سیستم های به روز تر و مدرن ترین اولین خصوصیت مثبتی که دارند کاهش میزان انرژی مصرفی آنها است. گرماتاب از این قاعده مستثنا نبوده و میزان انرژی مصرفی آنها بسیار پایین تر از سایر سیستم های مشابه است. به طوری که در نمونه های گازی مشاهده می‌کنیم که تا ۶۰ درصد صرفه جویی در مصرف گاز را دارد و در نمونه‌های برقی تا ۸۰ درصد صرفه جویی در مصرف برق را در پی دارد. این موضوع به عنوان یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از گرماتاب است که برای مشتریان می تواند صرفه اقتصادی زیادی داشته باشد. مساله ای هر تولید کننده باید به آن دقت کند.

 

منطقه بندی دمایی

از ویژگی های بارز دیگری که می توانیم برای گرماتاب بیان کنیم منطقه بندی دمای است. شما یک سالن با ابعاد بزرگ را در نظر بگیرید، اگر می خواهید در این سالن بخشی از فضا دمایی کمتر و بخشی دیگر دمای بیشتری داشته باشد، در این صورت استفاده کردن از سیستم گرماتاب می‌تواند نتیجه دلخواه شما را در پی داشته باشد. زیرا می توانید به کمک این سیستم دما را در هر منطقه از فضای مدنظر خود تحت کنترل داشته باشید. حتی می توانید در یک نقطه دما را کاهش دهید و گرماتاب را به اصطلاح خاموش نمایید.

 

کنترل هوشمند

یکی دیگر از مزیت های استفاده از گرماتاب کنترل هوشمند این محصول است. همواره شرکت های تولید کننده گرماتاب این موضوع را اولویت قرار می دهند. تغییر دمای این دستگاه به صورت هوشمند و کنترل از راه دور است. این موضوع برای تمامی افراد اهمیت زیادی دارد. مخصوصاً برای اماکنی که در سطح وسیعی هستند، استفاده کردن از کنترل هوشمند به عنوان یک گزینه بسیار مناسبی معرفی می شود.

 

خرید گرماتاب

گرماتاب محصولی است که در کشور ما مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. افراد زیادی برای اماکن مسکونی و صنعتی و غیر از این دو سیستم گرمایشی استفاده می‌کنند. لازم است خرید این محصول با آگاهی و شناخت بالاتری صورت بگیرد. در این صورت کارایی محصول مطابق با خواسته مشتری خواهد بود.

باید توجه داشته باشید که گرماتاب ها در انواع مختلفی هستند. منظور از انواع مختلف گرماتاب یعنی تقسیم بندی آنها بر اساس انرژی مصرفی، اندازه و ظرفیت حرارتی است. به همین خاطر هر نوع آن مناسب فضای خاصی است. از آنجایی که گرماتاب ها دارای ابعاد مختلفی هستند، برای هر نوع مکانی مناسب هستند. همچنین ممکن است شما فضاهایی با ارتفاع سقف بلندی را داشته باشید. به همین خاطر شناخت نوع گرماتاب می تواند کمک بهتری در انتخاب آن داشته باشد.

تولید کننده گرماتاب

در ابتدا لازم است شما اطلاعات کافی از گرماتاب را داشته باشید. در هنگام خرید شما می توانید اطلاعات کامل تر و بهتری را از فروشنده دریافت کنید. لازم است برای خرید گرماتاب سراغ بهترین و باکیفیت ترین نوع از آن بروید. به همین خاطر شرکتهای معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند، به عنوان گزینه برتر هستند. شرکت ماشین سازی انعکاس به عنوان یکی از برترین تولید کننده گرماتاب در سطح کشور فعالیت دارد.

 

قیمت گرماتاب

گرماتاب ها به عنوان یکی از بهترین سیستم های گرمایشی هستند و از نظر کیفیت در انواع مختلفی رده بندی می شوند. بدیهی از هر نوع محصولی اگر کیفیت بالاتری داشته باشد به طور حتم قیمت های آن نیز بالاتر خواهد بود. گرماتاب ها جزء آن دسته از محصولاتی هستند که نسبت به کارایی که دارند قیمت های آنها مناسب تر است. اما شما اگر بتوانید بهترین نوع از گرماتاب را انتخاب کرده و به طور مستقیم از تولید کننده خریداری کنید در این صورت قیمت های کمتری برای آنها پرداخت خواهید کرد.

یکی از برترین شرکت های تولید کننده گرماتاب در سطح کشور، شرکت ماشین سازی انعکاس است. شرکت انعکاس این محصولات را را به طور مستقیم و با قیمت های پایین تری به دست مصرف کنندگان برساند.

کافی است شما از طریق این سایت اقدام به ثبت سفارش محصولات مد نظر خود نمایید. اگر میخواهید راهنمایی های بیشتری در ارتباط با این محصولات به دست آورید، با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید تا آنها بتوانند به شما راهنمایی های دقیق تری ارائه دهند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات ما در وبسایت ویرگول مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button