جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

جت هیتر مرغداری

جت هیتر مرغداری انعکاس

جت هیتر مرغداری

از آنجایی که تهویه سالن ها ، به ویژه سالن های پرورش جوجه های گوشتی، ارتباط حساسی با تنظیم دمای محیط داخلی دارد. بنابراین سیستم های گرمایش و سرمایش مانند هیتر مرغداری گوشتی و جت هیتر مرغداری انعکاس یکی از مهمترین تجهیزات در سالن های مرغداری است. آب و هوای گرم و مطلوب نقش اساسی در سلامت جوجه ها و سرعت رشد آنها دارد.

زیرا کاهش تهویه در سالن های پرورش با حفظ دمای مطلوب باعث ایجاد بیماری های تنفسی در جوجه ها می شود و سپس بیماری های دیگر به مرغ ها می رسد تا تهویه مطلوب داشته باشد. یک سیستم گرمایش خوب به طوری که جریان هوا و اکسیژن مورد نیاز اتاق با دمای اتاق کاهش پیدا نکند. از سوی دیگر ، گردش هوا و گرما باید در تمام سطوح سالن های پرورش و از همه مهمتر دمای مورد نیاز ما یکنواخت باشد. باید دقیقاً بالای سطح بستر سالن ، درست جایی که جوجه ها هستند ، باشد.

جت هیتر مرغداریبررسی

هیتر مرغداری قیمت های متفاوتی با توجه به قطعات به کار گرفته شده و برند آن میتواند باشد.

برای این منظور از هیتر مرغداری گوشتی با انواع مختلف در سالن های پرورش استفاده می شود. یکی از مهمترین دلایل استفاده از هیتر مرغداری این است که گازهای خروجی کود مرغ باید از سالن خارج شده و هوای سالم وارد شود . در غیر این صورت جوجه ها با انواع بیماری ها روبرو می شوند.

برای اطلاع از قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری با مشاورین فروش ماشین سازی انعکاس تماس بگیرید.

روش های زیادی برای گرم کردن سالن ها وجود دارد . از جمله استفاده از هیتر مرغداری و انواع جت هیتر مرغداری ، هیتر مرغداری گوشتی ، دو شعله و بخاری های دیزلی. همه اینها وسایل حرارتی سالن های پرورش طیور است ، بسته به اینکه چه پرنده ای پرورش یافته و در کجا واقع شده است . منطقه سردسیری است یا گرمسیری و حداقل درجه حرارت در زمستان چقدر است و به چه میزان تهویه نیاز داریم و نوع فن ها خروجی هوا چیست و کجا در سالن نصب شده اند و مساحت سالن متفاوت است.

توجه به این نکته ضروری است که راندمان هیتر مرغداری بدون دودکش بسیار بیشتر است. بازده هیتر جت بدون دودکش حدود 95 است. قیمت هیتر مرغداری با توجه به برند و نوع قطعات به کار گرفته شده متفاوت خواهد بود.

در حالی که بازده جت هیتر مرغداری حدود 55 تا 60 درصد است. به همین دلیل است که هیتر جت بدون دودکش در مرغداری ها محبوبیت بیشتری دارند.

نکته مهم

توجه: استفاده از هیتر مرغداری گوشتی یا همان بخاری های بدون دود در مقایسه با سایر وسایل گرمایشی برای استفاده در سالن های مرغداری بسیار مقرون به صرفه هستند . اما ذکر این نکته ضروری است که این بخاری ها علاوه بر انتقال تمام انرژی و گرمای تولید شده به سالن ، دی اکسید کربن و مونوکسید نیز به دلیل نداشتن دودکش خروجی به داخل منتقل می شود. این به خودی خود مشکلات زیادی برای تأمین اکسیژن مورد نیاز برای پرورش ایجاد می کند . که بیماری ها را بیش از صرفه جویی در سوخت درمان می کند. برای استعلام قیمت هیتر مرغداری و جت هیتر مرغداری با مشاورین فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

جت هیتر بدون دودکش مرغداریمهمترین نکات در نصب بخاری جت طیور چیست؟

  • هنگام انتخاب محل نصب هیتر جت به این نکته توجه داشته باشید که بخاری باید در فاصله مناسب با سایر تجهیزات مرغداری قرار گیرد.
  • بخاری مرغداری باید طوری نصب شود که هوای تازه از طرف فن ها وارد بخاری شود.
  • مراقب باشید که بخاری را در محل نگهداری مواد قابل اشتعال نصب نکنید.

بخاری های گازی

جت هیتر های گازی با هدف کاهش مصرف برق تولید شدند. در این هیتر مرغداری ، حرارت از طریق شعله مستقیم ایجاد می شود و می تواند دمای سالن ها را به 40 تا 50 درجه سانتیگراد برساند و محیط مناسبی برای رشد و سلامت طیور ایجاد کند.

روش تولید گرما به این صورت است که هیتر جت با توجه به میزان مصرف گاز موتور ، دستگاه را تا حرارت مورد نیاز گرم می کند و سپس این گرما از طریق فن های دمنده به محیط منتقل می شود. بخاری بدون دودکش بازده حرارتی بالایی دارد و در محیط هایی که دارای سیستم تهویه مناسب هستند استفاده می شود. یکی از بهترین هیتر های موجود در بازار هیتر مرغداری 200هزار کیلوکالری میباشد. هیتر مرغداری 200هزار کیلوکالری از متریال و قطعات با کیفیت بهره مند بوده و محصولی بسیار با دوام است.

مزایای جت هیتر مرغداری

به دلیل مجهز بودن به فن های قدرتمند ، قدرت گرمایش بالایی دارند و می توانند سالن های بزرگ را گرم نگه دارند.

 هنگام نصب جت هیتر مرغداری بر روی سقف ، فضای کمی را اشغال می کند و با سایر تجهیزات مشکلی ایجاد نمی کند.

آنها مدلها و انواع مختلف سوخت مصرفی دارند.

نوع دودکش آنها بازده حرارتی کمتری دارد اما گرمای خوبی دارد

جت هیتر های بدون دودکش بسیار مقرون به صرفه هستند و گرمایش بالایی دارند.

جهت استعلام قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

مشخصات فنی سیستم گرمایش

سیستم گرمایش طیور

استفاده از سیستم های گرمایشی جدید در مرغداری ها باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های تولید و هزینه محصولات طیور شده است. یکی از روش های مناسب برای تامین گرمای مورد نیاز مرغداری ها و گلخانه ها ، سیستم گرمایش جت هیتر است.

شما مشتریان گرانقدر میتوانید قیمت هیتر مرغداری را از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت انعکاس استعلام کنید.

جت هیتر دودکش دار مرغداریبخاری جت موشکی

یک سیستم گرمایش مطلوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

تولید حرارت یکنواخت و قابل اطمینان

مکانیزم نگهداری آسان و بدون نیاز به مراقبت گسترده و پیچیده

مکانیزم راه اندازی و سرویس جت هیتر مرغداری آسان است و کارگران طیور می توانند به راحتی از عهده آن برآیند

میزان استهلاک و هزینه های تعمیر و نصب.

سیستم گرمایشی کمترین مصرف سوخت را داشته باشد.

بازده انرژی آن بالا باشد.

بتواند خود را با شرایط انواع سالن های طیور وفق دهد و حداقل فضا را اشغال کند تا مانع فعالیت کارگران نشود.

بخاری گلخانه ای

هیتر مرغداری با نام های مختلفی مانند بخاری های فن دار ، بخاری های موشکی ، بخاری های طیور و گرمکن های گلخانه ای و جت هیتر مرغداری شناخته می شوند. که عمدتا برای گرم کردن سالن های مرغداری ، گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ استفاده می شود. با استفاده از سیستم های گرمایش و سرمایش و کنترل دمای سالن های مرغداری ، محیط مناسب پرورش در همه فصول فراهم می شود.

قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری با توجه قطعات استفاده شده و متریال بکار گرفته شده در هر برند متفاوت خواهد بود.

بخاری سالن مرغداری

جت هیتر مرغداری در دو مدل با دودکش و بدون دودکش تولید می شود . به دلیل راندمان بالا (بیش از 90٪) ، مصرف سوخت کمتری نسبت به تولید گرما دارند. مزیت هیترهای دودکش دار این است که آنها گازهای آلاینده و سمی را به خارج از سالن منتقل می کنند ، اما مقداری انرژی نیز هدر می دهند. در فضاها و مکانهای نیمه باز ، بخاری های بدون دودکش انتخاب بسیار مناسبی هستند و از اتلاف حرارت جلوگیری می کنند. عایق بندی مناسب در این بخاری های موشکی ، به دلیل جنس بدنه فولاد ضد زنگ ، باعث انتقال حرارت بسیار کمی به بدنه شده است. هیتر مرغداری در مدل های گازی ، دیزلی و  هیتر مرغداری دوگانه سوز عرضه می شوند. در انواع دیزلی ، سوخت توسط پمپ از مخزن مکیده می شود و در صورت خاموش شدن شعله به صورت پودر به دلیل سیستم احتراق اتوماتیک به محفظه احتراق پاشیده می شود..

هیتر مرغداری دوگانه سوز دودکش دار

نسل جدید جت هیتر مرغداری با کاهش قابل توجه مصرف سوخت به دلیل استفاده از فناوری های جدید مشخص می شود.

برای خرید و استعلام قیمت هیتر مرغداری با کارشناسان فروش شرکت انعکاس در تماس باشید.

در جت هیتر مرغداری به دلیل متریال کوره و بدنه که از ورق فولاد ضد زنگ ساخته نشده است . از زنگ زدگی آن جلوگیری کرده و عمر دستگاه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

برای جلوگیری از پوسیدگی هیتر جت در اثر حرارت و شعله ، پوشش شعله به شکل عدسی ساخته شده است. که اجازه می دهد گرما به طور یکنواخت در سراسر سالن توزیع شود.

جت هیتر دو گانه سوز مرغداریبخاری موشکی دوگانه سوز

انواع بخاری ها بر اساس مصرف انرژی ، ساختار و نوع کاربرد:

بخاری برقی

کوره هوای گرم

بخاری فشرده

بخاری موشکی

 

قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری را از کارشناسان فروش شرکت انعکاس بخواهید.

مشخصات فنی بخاری  موشکی:

نوع سوخت مورد استفاده در هیتر مرغداری: گاز شهری ، گاز مایع ، گازوئیل.

مدل های جت هیتر مرغداری: بدون دودکش ، با دودکش و 2 موتور

بازده حرارتی بخاری راکت جت: 99٪

سرویس و تعمیر آسان (شما به کیت سوختگیری هیتر جت دسترسی دارید.)

برای صرفه جویی در انرژی می توان آن را با ترموستات محیط نصب کرد

در این بخاری ، از منابع تغذیه تک فاز برقی استفاده می شود که دارای مصرف انرژی کم و راندمان بالا در کلاس f هستند.

بدنه هیتر مرغداری دوگانه سوز از فولاد ضد زنگ و کوره از فولاد نسوز ساخته شده است.

برد الکترونیکی ضد آب

فرآیند تولید توسط ماشینهای تمام اتوماتیک

هیتر مرغداری دوگانه سوز دارای ترانس جرقه زنی اتوماتیک سفارشی با عمر و قدرت طولانی است.

الکترودهای احتراق با قدرت احتراق بالا.

قیمت هیتر مرغداری با توجه نکات گفته شده میتواند در هر برند متفاوت باشد.

بخاری موشکی دو موتوره

در سالن هایی که آلودگی هوا زیاد است ، از بخاری موشکی دو موتوره استفاده می شود. در هوای آلوده معمولاً با کمبود اکسیژن رسانی مواجه می شود. در این جت هیتر ، موتور دوم برای تأمین اکسیژن به سیستم احتراق نصب شده است. که تأثیر آلودگی محیط را کاهش می دهد. به حداقل می رساند. با توجه به این ویژگی ، بخاری های موشکی دو موتوره می توانند در آلوده ترین محیط ها و سالن ها استفاده شوند.

برای خرید و استعلام قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری با مشاورین فروش شرکت انعکاس در ارتباط باشید.

انواع هیترهای جت موشکی دو موتوره

هیتر موشکی دو موتوره گاز سوز

هیتر موتور دیزل

هیتر مرغداری دوگانه سوز

کاربردهای بخاری جت دو موتوره

از هیتر مرغداری دوگانه سوز در سالن های مرغداری ، گلخانه ها ، پروژه های مختلف ساختمانی مانند تونل ، راهسازی ، سدها و ساختمانها ، مزارع ، اماکن ورزشی و استخرها ، مکانهای مورد استفاده در فضاهای عمومی و صنعتی.

جت هیتر برقی مرغداریجت هیتر برقی

اصول کار جت هیتر مرغداری برقی مشابه سشوارهای صنعتی است و از المنت پیچ دار ، فن دمنده و سیستم کنترل ولتاژ استفاده می کند. نیروی این هیتر جت توسط برق تأمین می شود. یکی از ویژگی های جت هیتر این است که آلاینده نداشته و بی صدا هستند. از جت هیتر برقی در مرغداری ها ، محیط های صنعتی ، گلخانه ها و کارگاه های تولیدی استفاده می شود. با دمیدن هوا ، گرما از طریق المنت های مارپیچی وارد سالن می شود.

انواع بخاری برقی:

بخاری برقی تک فاز با فن 3 کیلو وات

بخاری برقی تکفاز با فن 5 کیلووات

بخاری برقی سه فاز 15 کیلوواتی با فن

موارد استفاده از بخاری های برقی

سالن های تولیدی و صنعتی

مکان های عمومی

ساختمان های اداری

انبارها

سالن های مرغداری و گلخانه ها

باشگاه های بدنسازی

فروش انواع بخاری برقی

کوره هوای گرم

مشخصات

کوره های هوای گرم اندازه های بزرگی از بخاری های صنعتی هستند که حرارت آنها از طریق یک فن در فضای سالن دمیده می شود. کوره های هوای گرم برای گرم کردن سالن های بدنسازی ، فضاهای صنعتی ، گلخانه ها ، فضاهای بیمارستان. مدارس ، مساجد ، سالن های بدنسازی و استخرها استفاده می شود.

قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری در هر برند با توجه قطعات به کار گرفته شده متفاوت خواهد بود.

انواع کوره های هوای گرم

کوره های هوای گرم با توجه به نوع کاربرد در انواع عمودی و افقی ساخته می شوند و بسته به ظرفیت حرارتی آنها از یک یا دو فن برای انتقال گرما استفاده می شود.

برای خرید هریک از مدل های جت هیتر مرغداری ، باید نکاتی را در نظر بگیرید. بر اساس این نقاط این دستگاه ها را خریداری کنید. در غیر این صورت ، ممکن است سیستم گرمایش مرغ نامناسب انتخاب شود.

در این قسمت کلیه نکات مهم در رابطه با انتخاب هیتر مرغداری کوچک و هیتر جت به شما آموزش داده می شود. این اطلاعات آگاهی شما را از بخاری های مرغداری و هیتر مرغداری گوشتی تا حد زیادی افزایش می دهد.

برای به دست آوردن راندمان و دوام بالا در بخاری های طیور ، در خرید خود به نکات زیر توجه کنید.

1) مواد کوره داخل هیترها و هیتر مرغداری کوچک بسیار مهم است. کوره به دلیل قرار گرفتن در معرض شعله های آتش باید بسیار مقاوم و ضد خوردگی باشد. بهترین نوع مواد کوره فولاد خالص و نسوز یا آلیاژ نیکل بوده که بسیار بادوام است.

در شرکت انعکاس هیتر مرغداری قیمت مناسب و کاملا رقابتی در مقایسه با محصولات سایر برند ها دارد.

2(وجود فن های باکیفیت و کم مصرف می تواند عملکرد جت هیتر مرغداری کوچک را برای سالهای متوالی تضمین کند. مناسب ترین و بهترین فن برای این بخاری ها و جت هیتر ها ، فن هایی هستند که توسط کارخانه انعکاس ساخته شده اند.

3) وجود پوشش شعله در هیتر مرغداری کوچک یکی از ملزومات آن است. پوشش شعله در بخاری ها برای جلوگیری از بیرون آمدن آتش مشعل استفاده می شود.

4) هیتر مرغداری گوشتی باید بتواند با انواع سوخت های گازی و دیزلی و حتی برق کار کند. نوع بخاری برقی به دلیل کارکرد با برق باید کم مصرف و راندمان بالایی داشته باشد. قیمت جت هیتر مرغداری و قیمت هیتر کوچک مرغداری یکی از مهم ترین عوامل خرید جت هیتر بشمار میرود.

5)عایق کاری در این دستگاه ها باید به خوبی انجام شود. برای هدر رفت انرژی و منابع سوخت ، عایق بخاری طیور بسیار مهم است.

ادامه نکات

6) پمپ سوخت در بخاری ها و هیتر مرغداری کوچک باید مصرف سوخت بالایی داشته باشد در حالی که راندمان بالا را حفظ می کند. پمپ های دانفوس یکی از بهترین پمپ های سوخت برای این دستگاه ها هستند. مطمئن شوید که این پمپ روی جت هیتر مورد نظرتان نصب شده باشد.

7) در تجهیزات جت هیتر مرغداری ، وجود لایه های ایمنی برای سلامت دستگاه ها الزامی است. پروتکل های ایمنی ، فیوزها و عملکرد هوشمند چنین دستگاه هایی باید خطر آتش سوزی و قطع برق را به صفر برساند.

8) هیتر مرغداری گوشتی نیز باید بتواند در ارتفاع نصب شود. در اکثر مرغداری ها می توان بخاری ها را از پشت بام آویزان کرد.

9) در ساخت انواع جت هیتر مرغداری استفاده از موتور با کیفیت و کم مصرف ضروری است. موتورهای موتوژن با برچسب انرژی A برای این نوع دستگاه ها بسیار مناسب هستند.

10) وجود ترموستات برای تنظیم و کنترل میزان حرارت در بخاری های طیور ضروری است.

11) استاندارد ISO 9001 و استاندارد کنترل کیفیت چند مرحله ای می تواند در ساخت هیتر مرغداری کوچک بسیار موثر بوده و کیفیت نهایی آنها را افزایش دهد.

12) برای خرید و استعلام قیمت هیتر مرغداری با شماره های موجود در انتهای سایت در تماس باشید و همچنین از محصولات تولیدکنندگان معتبر و با تجربه مانند گروه ماشین سازی انعکاس خرید کنید.

همه این نکات حاصل چندین سال تحقیق و تجربه است که شما عزیزان می توانید با اطمینان بر اساس این اطلاعات بهترین نوع سیستم گرمایش برای سالن مرغداری خود را انتخاب کنید.

کدام بخاری جت برای گرم کردن طیور کوچک مناسب است؟

برای گرم کردن مرغداری های کوچک با فضای 450 تا 600 متر مکعب می توان از یک هیتر مرغداری کوچک 50،000 کیلوکالری استفاده کرد. این جت هیتر با برق تک فاز کار می کند و در انواع گازی ، دیزلی یا هیتر مرغداری دوگانه سوز طراحی شده است. اگر می خواهید یک مرغداری کوچک را با بخاری برقی گرم کنید. بخاری های برقی 15 کیلوواتی یا 3 کیلوواتی بسته به نیاز شما برای این منظور مناسب خواهند بود.

برای استعلام قیمت هیتر مرغداری با شماره های موجود در انتهای سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button