جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

سردخانه پراید

سردخانه پراید

سردخانه پراید چیست؟

جهت نگهداری مواد فاسد شدنی از قبیل داروها و مواد غذایی باید از سردخانه‌های صنعتی مناسبی استفاده شود. استفاده از سردخانه باعث می‌شود که محصولات فاسد نشده کیفیت خود را حفظ کنند. جدا از حفظ کردن محصولات برای حمل و نقل و انتقال آن‌ها از تولید کننده به دست مصرف کننده باید از وسایل حمل مناسبی استفاده کنیم. از جمله وسایل حمل یخچال‌دار مناسب می‌توانیم به سردخانه پراید اشاره کنیم.

سردخانه قابل حمل پراید

کاربرد سردخانه

سردخانه‌های پراید معمولاً برای حمل مواد فاسد شدنی گزینه بسیار مناسبی هستند. شما می‌توانید محصولات مختلف از جمله مواد دارویی و مواد غذایی را به وسیله سردخانه پشت پراید حمل کنید. این سردخانه‌ جز تجهیزاتی است که در مدل سردخانه متحرک بالای صفر و سردخانه زیر صفر درجه و تونل انجماد متحرک می‌توانیم آن‌ها را مشاهده کنیم.

عموماً سردخانه مواد غذایی بالای صفر برای نگهداری برخی موادی که نیاز به یخ زدن ندارند و صرفاً باید سرد نگه داشته شوند، استفاده می‌شود. از جمله متداول‌ترین سردخانه‌هایی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، مواد غذایی، میوه‌جات، سبزیجات، لبنیات و غیره است. دسته دیگر از سردخانه‌های ماشین به صورت سردخانه زیر صفر درجه و یا تونل انجماد متحرک هستند که از این قبیل سردخانه‌ها برای نگهداری موادی که به انجماد نیاز دارند، می‌توان استفاده کرد. این سردخانه‌ها مواد غذایی زیر صفر از جمله مرغ، گوشت، ماهی و کره را می‌توانند حمل کنند.

مزیت استفاده از سردخانه پراید

امروزه به وفور مشاهده می‌کنیم که از سردخانه پشت پرایدی استفاده می‌کنند. پراید وانت خودرویی است که نسبت به وانت نیسان و کامیونت قیمت‌ ارزانتری دارد. به همین خاطر اتاقک‌های یخچالی که برای این خودرو تعبیه می‌شوند هم قیمت‌های پایین‌تری خواهند داشت. هزینه‌های مربوط به تعمیرات خودرو و اتاق بار بسیار کمتر بوده به همین خاطر تهیه آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می‌باشد.

نکات ذکر شده می‌تواند دلایل بسیار خوب و قانع کننده‌ای جهت خرید سردخانه پراید باشد. این موضوع باعث شده که در بازار طرفداران زیادی هم داشته باشد. عموماً سردخانه های پراید استهلاک کمتری داشته و هزینه‌ تعمیرات آن نسبت به سایر وانت‌ها پایین‌تر است. پراید ماشینی است که میزان مصرف سوخت آن نسبت به سایر ماشین‌ها پایین‌تر است.

چه محصولاتی با سردخانه پراید قابل حمل است؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، پراید وانت ظرفیت کمی برای حمل محصولات دارد. به همین خاطر بیشتر از آن برای حمل و نقل درون شهری استفاده می‌شود. عمدتاً محصولاتی که وزن زیادی ندارند، سبک بوده و حجم‌های کمتری دارند را می‌توان با این وسیله حمل کرد. مهم‌ترین این محصولات شامل محصولات دارویی، مواد غذایی و لبنیاتی است که توسط سردخانه پراید قابل حمل است.

نحوه نصب سردخانه بر روی ماشین

در صنایع برودتی انواع سردخانه‌های ماشین با قیمت‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید بر روی خودروی مربوطه نصب کرده و از آن استفاده کنید. برای نصب سردخانه پراید در ابتدا نوع سردخانه را بر اساس نوع محصول انتخاب می‌کنید. سپس این سردخانه بر روی شاسی خودرو نصب شده و فرآیند عایق کاری آن انجام می‌گیرد. تجهیزات مختلفی بر روی آن نصب شده و منبع برق مورد نیاز سیستم نیز باید تامین شود.

وزن سردخانه پراید

سردخانه پراید وانت می‌تواند وزنی در حدود ۴۰۰ الی ۴۵۰ کیلوگرم را تحمل کند. عمدتاً سردخانه پراید برای جابجا کردن بارها و محصولات سبک استفاده می‌شود. به طور کلی استفاده از سردخانه پراید برای بارهای کم وزن و محدود می‌تواند مناسب باشد. هنگامی که شما قصد خرید سردخانه پراید را داشته باشید، باید توجه کنید که اتاق پراید وانت برای نگهداری کالاهایی مناسب است که طول بیشتر از یک و نیم متر ندارند.

ویژگی‌های سردخانه پراید

سردخانه پراید جزو پرتقاضاترین و محبوب‌ترین نوع از سردخانه‌هایی است که بسیاری از خرده فروشی‌ها و کسب و کارهای کوچک از آن استفاده می‌کنند. این ماشین‌ها دارای یک سری ویژگی‌هایی هستند که باعث شده توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند. عمدتاً سردخانه‌های پراید وانت استهلاک کمتری دارند. میزان مصرف سوخت آن‌ها کمتر بوده و راندمان کاری بسیار بالایی دارند.

سردخانه پرتابل

عمدتاً سردخانه پراید در مقایسه با سایر خودروها قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد و شما می‌توانید برای کسب و کارهای کوچک خود نیز از آن استفاده کنید. می‌توانید انواع مختلف از یخچال‌ها برای هر نوع محصولات را به راحتی بر روی آن نصب کرده و از آن استفاده کنید.

انواع کانتینر سردخانه پراید

اگر شما قصد خرید بهترین و سبک‌ترین سردخانه برای نصب کانتینر یخچال را دارید، ما به شما سردخانه پراید را پیشنهاد می‌کنیم. از بین آن‌ها سردخانه پراید ۱۵۱ نسبت به سایر مدل‌ها مناسب‌تر است. اما دقت داشته باشید که فقط برای حمل بار در داخل شهر می‌توان از آن استفاده کرد، زیرا ایمنی کمتری داشته و اتاق فایبر گلاس آن وزن سبکی دارد.

به همین خاطر در برابر آب، آفتاب و ضربه مقاومت آن کمتر است. عمدتاً انواع کانتینرهای استفاده شده در سردخانه پراید وانت شامل کانتینر بستنی، مرغ، گوشت و ماهی است. شما بنا به نوع نیاز خود می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

یونیت سردکننده کانتینر یخچال وانت پراید

وقتی صحبت از یونیت سرد کننده یخچال پراید وانت می‌شود، در واقع منظور ما دستگاه سرد کننده‌ای است که فرآیند تولید برودت را انجام می‌دهد. این سیستم‌ها در سه مدل تولید می‌شوند که شامل یونیت سرد کننده‌ای است که با استفاده از نیروی محرکه ماشین کار می‌کند. در این نوع مدل حتماً باید ماشین در حالت روشن نگهداری شود.

مدل بعدی موردی است که ماشین اگر خاموش هم باشد، می‌توان با وصل کردن دو شاخه به برق شهر عمل برودت را انجام داد و محصولات بعدی مربوط به دستگاه‌های دو زمانه هستند که هر دو حالت یک و دو را شامل می‌شوند. در واقع این دستگاه‌ها هم به برق شهر وصل می‌شوند و هم با نیروی محرکه ماشین می‌توانند کار کنند.

نکات لازم در خرید سردخانه پراید

پراید وانت بعد از تولید با گذشت مدت زمان زیادی وارد سیستم حمل و نقل شد. این وسیله هم اکنون جزو سیستم‌های حمل و نقلی پرکاربرد و پرطرفدار است، اما جهت حمل و نقل ظرفیت بار محدود از آن‌ها استفاده می‌شود. در واقع برای حمل و نقل درون شهری و خارج از شهر و جاده‌ای هم تا حدودی می‌تواند مناسب باشد.

در طی سال‌های اخیر تجهیزاتی چون سردخانه های پراید وانت هم به بازار وارد شده است که می‌توان از آن برای حمل برخی مواد غذایی حساس استفاده کرد. شما حتماً در هنگام خرید سردخانه پراید باید دقت داشته باشید که برای حجم محصولات کم از آن استفاده کنید. سردخانه پراید فقط برای جابجایی محصولات در بخش‌های درون شهر مناسب است . حجم این سردخانه‌ها کوچک بوده و شما تنوع محصولات کمتری را می‌توانید درون آن‌ها جای دهید.

خرید راحت سردخانه پراید

اگر شما جز کسانی هستید که قصد خرید سردخانه پشت پرایدی را دارید، بهتر است در ابتدا مجموعه‌ای معتبر و مورد اطمینان پیدا کنید و تجهیزات مورد نیاز را از آنجا تهیه کنید. مجموعه‌های مختلفی در سطح کشور وجود دارند که می‌توانیم به صورت آنلاین و یا حضوری از طریق آن‌ها اقدام به ثبت سفارش محصولات کنید.

شرکت انعکاس جزو مراکز پیشرفته‌ای است که توانسته بهترین نوع از تجهیزات مربوط به سردخانه را با کیفیت و کارایی بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق وب سایت شرکت انعکاس تجهیزات مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر قصد دارید در این مورد راهنمایی‌های لازم را کسب کنید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند تمامی اطلاعات مربوط به سردخانه پراید را در اختیار شما قرار دهند.

سردخانه قابل حمل

قیمت سردخانه پراید

با توجه به نوع سردخانه و تجهیزاتی که در ساخت آن به کار گرفته می‌شود، قیمت برآورد شده برای آن متغیر است. قیمت سردخانه های پراید بنا به رطوبت، درجه، سرما، ابعاد سردخانه، نوع تجهیزات و میزان اکسیژن آن بازه متنوعی دارد. برای آنکه از قیمت به روز این سردخانه‌ها اطلاعات دقیق‌تری پیدا کنید توصیه می‌کنیم که با کارشناسان گروه ماشین سازی انعکاس تماس بگیرید. کارشناسان شرکت انعکاس بنا به نوع نیاز شما می‌توانند راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله منتشر شده ما در سایت ویرگول را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button