جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین نایلون گلخانه

بهترین نایلون گلخانه

بهترین نایلون گلخانه

بهترین نایلون گلخانه چه ویژگی هایی دارد؟ اطلاعات در مورد خواص پوشش گلخانه ای مسئله مهمی است که قبل از تهیه این پوشش گلخانه باید مورد توجه قرار گیرد. ویژگی هایی مانند وزن نایلون گلخانه ، ابعاد و ضخامت ، مواد افزودنی ، شفافیت ، دوام  از ویژگی های اصلی یک نایلون گلخانه ای مناسب است که می تواند شرایط دما و رطوبت را به طور کامل کنترل کند.

برای اطلاع از قیمت نایلون رولی با مشاوران کمپانی انعکاس تماس بگیرید.

بهترین نایلون گلخانهبه این ترتیب ، هر نوع محصول کشاورزی ، گل ها و گیاهان مختلف را می توان در طول سال در گلخانه پرورش داد. گلخانه همچنین می تواند با کمک دیوارهای شیشه ای یا فایبرگلاس ساخته شود. اما این امر معمولاً به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. بنابراین ، یک گزینه مناسب تر را می توان با فایبرگلاس جایگزین کرد ، بدین معنی که در واقع ، پوشش گلخانه ای عنوان مناسب تری است و از نظر هزینه ، بسیار مقرون به صرفه است ، که به کمک آن می توانید به راحتی به ساخت گلخانه با حداقل هزینه و زمان، بپردازید.

معرفی محیط گلخانه

به عبارت دیگر ، گلخانه محیطی است که در آن گرما و رطوبت حفظ می شود و به رشد محصولات و گیاهان در خارج از محیط طبیعی و فصل رشد اجازه می دهد ، در صورتی که قصد ایجاد یک گلخانه را دارید ، بنابراین بیشتر به احتمال زیاد گیاه در کنار ساختار گلخانه کاشته شده است و یکی از مواردی که ذهن شما را مشغول کرده است کدام نایلون مناسب برای گلخانه است. در ادامه با بررسی بهترین نایلون گلخانه با ما همراه باشید.

لیست قیمت پلاستیک گلخانه را از کارشناسان فروش شرکت انعکاس درخواست کنید.

فیلم های پلی اتیلن 5 لایه امروزه در بازار موجود است که عمر طولانی دارند.

 وزن نایلون گلخانه ای

وزن نایلون گلخانه بستگی به طول و ضخامت آن دارد. یکی از ویژگی های بهترین نایلون گلخانه مقدار وزن آن میباشد.

پس از تولید ، نایلون ها در اطراف طاقچه می چرخند و بنابراین وزن هر طاقچه این نایلون ها متفاوت است ، اما شما می توانید وزن طاقچه را با توجه به معیارهای سفارش خود ، معمولاً وزن هر رول پلاستیک گلخانه ای از 70 تا 230 تعیین کنید. وزن با توجه به عرض محصول و سفارش شما می تواند متفاوت باشد ، یعنی احتمال وزن کم یا زیاد نایلون گلخانه ای وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات گلخانه یا وزن پوشش گلخانه می توانید با شرکت انعکاس تماس بگیرید تا همکاران ما به سوالات شما پاسخ دهند.

نحوه بسته بندی

تولید کنندگان بهترین نایلون گلخانه ای معمولاً این نایلون ها را به صورت فشرده ، در چند لایه تولید می کنند که یک تخصص در نظر گرفته می شود و کیفیت به دست آمده از این نایلون ها مراحل خاصی را دنبال می کند.

قیمت نایلون رولی میتواند بر اساس ویژگی های هر نایلون متفاوت باشد.

شفافیت پلاستیک گلخانه ای

انواع افزودنی های مورد استفاده در این محصول

شرکت انعکاس از انواع افزودنی ها برای بهبود عملکرد محصولات پلاستیکی گلخانه ای خود استفاده می کند. در زیر انواع افزودنی های مورد استفاده در پوشش گلخانه ای آمده است.

افزودنی ضد UV

افزودنی ضد اشعه ماوراء بنفش به کار رفته در بهترین نایلون گلخانه هم از گیاه در برابر اشعه UV محافظت می کند و هم عمر پلاستیک گلخانه را افزایش می دهد.

افزودنی ضد شبنم

با افزودن افزودنی ضد شبنم در بهترین نایلون گلخانه  ؛ پوشش گلخانه آنتی فاگ ایجاد می شود. خاصیت ضد شبنم یا ضد فاگ از تشکیل قطرات شبنم بر روی دیواره داخلی پلاستیک گلخانه جلوگیری می کند. این ویژگی تأثیر بسزایی در کیفیت محصول و رسیدن نور بهتر به گیاه دارد.

افزودنی ضد مه باعث افزایش قیمت نایلون رولی می شود. برای دریافت لیست قیمت پلاستیک گلخانه با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

IR یا افزودنی مادون قرمز

اگر نایلون گلخانه شما مجهز به افزودنی مادون قرمز باشد، می تواند به شما کمک کند نگرانی هدر رفتن دمای گلخانه را در شبهای سرد زمستان فراموش کنید. این ویژگی در بهترین نایلون گلخانه وجود دارد. همچنین این خاصیت به خنک نگه داشتن هوای گلخانه به ویژه در روزهای گرم تابستان کمک می کند. بنابراین هنگام انتخاب نایلون گلخانه ای ، ویژگی های مادون قرمز را که به حفظ انرژی گلخانه کمک می کند ، فراموش نکنید.

 

بهترین نایلون گلخانهافزودنی آنتی ویروس

این افزودنی در بهترین نایلون گلخانه یکی از مهمترین مواد افزودنی بوده که در محیط مرطوب گلخانه تاثیرگذار است.

افزودنی EVA

این افزودنی زنجیرهای پلیمری قوی برای بهترین نایلون گلخانه ایجاد می کند. وجود این افزودنی باعث افزایش عمر ، استحکام و دوام پلاستیک های گلخانه ای می شود.

بررسی سایر ویژگی ها

برای اطلاع از قیمت نایلون رولی با مشاورین فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

شفافیت

پس از بررسی کامل ویژگی های بهترین نایلون گلخانه ، به موضوع شفافیت آنها می رسیم. در گذشته استفاده از نایلون های سبز تیره برای ساخت گلخانه مرسوم بود. اما اکنون این موضوع کاملاً منسوخ شده است.

اکثر گلخانه داران از پوشش گلخانه ای شفاف استفاده می کنند. دلیل این امر نیاز گیاهان و محصولات موجود در گلخانه به نور طبیعی خورشید است. برای انجام فتوسنتز توسط گیاهان در گلخانه ، آنها باید در معرض نور خورشید قرار گیرند.

بنابراین نایلون های گلخانه باید به گونه ای باشند که نور خورشید به راحتی از آنها عبور کرده و وارد فضای گلخانه شود.

ابعاد و ضخامت

به طور معمول ، حداقل ضخامت نایلون های گلخانه ای باید شش میلی متر باشد. اگر ضخامت نایلون کمتر از این مقدار باشد ، امکان رشد محصولات در آن گلخانه در فصول مختلف سال وجود ندارد. زیرا قادر به ایجاد شرایط دما و رطوبت مورد نیاز گلخانه نیست.

همچنین ، نایلون های گلخانه ای معمولاً در اندازه های مختلف تولید می شوند. البته آنچه بیشتر بین تولیدکنندگان رایج است نایلون هایی با عرض 8 ، 10 ، 12متر است. طول رول هر نایلون معمولاً 50 متر در نظر گرفته می شود.

با استفاده از لیست قیمت پلاستیک گلخانه میتوانید برای خرید محصول مورد نظر آسانتر تصمیم بگیرید. قیمت نایلون رولی بر اساس مقدار عرض و طول تعیین میشود.

سوالات مهم

چه مدت قصد دارید از نایلون استفاده کنید؟

آیا این پروژه در ماه های آینده تکرار می شود یا یک پروژه کوتاه مدت است؟

آب و هوا در منطقه شما چگونه است؟ آیا هوا خیلی سرد است یا خیلی گرم؟ سرعت باد چقدر است؟

پاسخ به سوالات بالا ، دوام و طول عمر پوشش گلخانه مورد نظر شما را تعیین می کند.

فیلم های اولیه کوتاه مدت بودند و باید هر سال تعویض می شدند. آنها در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم نبودند و به دلیل آسیب ناشی از اشعه ماوراء بنفش خورشید عمر کوتاهی داشتند.

انتخاب پلاستیک مقاوم می تواند محصول را جزو بهترین نایلون گلخانه کرده و همچنین  تا حد زیادی در هزینه شما صرفه جویی کند. فیلم های 5 لایه که از ترکیب مواد مختلف پلیمری مانند EVA ، HDPE ، الفین در لایه های مختلف استفاده می کنند ، بر خواص فیزیکی نایلون تأثیر می گذارد. مقاومت در برابر ضربه و سوراخ شدن ، کشش و مقاومت در برابر خوردگی مهمترین ویژگی های بهترین نایلون گلخانه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت نایلون رولی را با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید.

 

بهترین نایلون گلخانه

دوام

. برای تهیه بهترین نایلون گلخانه ، باید بودجه خود را در نظر بگیرید. به طور طبیعی ، هرچه طول عمر نایلون ها بیشتر شود ، هزینه آنها نیز بیشتر می شود. جهت دریافت لیست قیمت پلاستیک گلخانه با مشاورین فروش شرکت انعکاس در تماس باشید.

وزن

با افزایش ضخامت نایلون ها ، قدرت آنها نیز افزایش می یابد. اما نایلون ها را سنگین تر می کند. افزایش وزن روی نایلون ها لزوماً یک نکته منفی نیست.

ویژگی ضد شبنم

ریزش این قطرات بر روی گیاهان داخل گلخانه ممکن است اکوسیستم آن را مختل کند. بهترین نایلون گلخانه باید از نفوذ این قطرات به داخل گلخانه جلوگیری کند. این ویژگی باعث بالاتر رفتن قیمت نایلون رولی میشود که کاملا ارزش افزایش هزینه را دارد.

برای دریافت لیست قیمت پلاستیک گلخانه که دارای خاصیت ضد شبنم میباشند با کارشناسان فروش گروه ماشین سازی انعکاس تماس بگیرید. شما مشتریان عزیز مشاهده خواهید کرد که قیمت نایلون گلخانه دیجی کالا در مقایسه با قیمت نایلون گلخانه در شرکت انعکاس مقداری بیشتر خواهد بود.

مسئله بعدی گرد و غبار است. با گذشت زمان ، گرد و غبار روی نایلون می نشیند و از شفافیت آن می کاهد و از ورود نور کافی خورشید به داخل گلخانه جلوگیری می کند. نایلون های مناسب گلخانه به طور طبیعی باید از تجمع گرد و غبار روی سطح شما جلوگیری کند.

مواد افزودنی Anti Fog از تشکیل رطوبت در سطح داخلی فیلم به شکل قطرات بزرگ جلوگیری می کند.

افزودنیهای مادون قرمز در نایلون گلخانه ای کارایی و استحکام پوشش گلخانه را افزایش می دهند.

کنترل دمای داخلی گلخانه

با استفاده از افزودنی IR می توان از ورود اشعه مادون قرمز خورشید به گلخانه جلوگیری کرد. به این ترتیب محیط داخل گلخانه گرم شده و اتلاف انرژی کاهش می یابد. در مناطق سردسیر استفاده از این افزودنی بسیار مفید است و آن را جزو بهترین نایلون گلخانه ای قرار میدهد. با دریافت لیست قیمت پلاستیک گلخانه از شرکت انعکاس با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید

بهبود کیفیت نایلون

افزودنی دیگری که برای جلوگیری از خشک شدن و آسیب پذیر شدن سطح نایلون استفاده می شود ، افزودنی EVR نام دارد که این هم یکی از ویژگی های بهترین نایلون گلخانه است. به این ترتیب استحکام و مقاومت نایلون در برابر شرایط نامساعد جوی افزایش یافته و انعطاف پذیری نایلون نیز افزایش می یابد. قیمت نایلون گلخانه بر اساس نوع نایلون و ویژگی های مختلف آن کاهش یا افزایش می یابد.

بخش یک نواخت نور

به منظور جلوگیری از تابش نور خورشید محلی به قسمتی از گلخانه ، از افزودنی پراکندگی نور برای نایلون های گلخانه استفاده می شود. به این ترتیب ، نور با تابیدن روی سطح نایلون به طور مساوی بین قسمتهای مختلف گلخانه توزیع می شود.

برای خرید این محصول و همچنین دریافت لیست قیمت پلاستیک گلخانه با شماره های موجود در انتهای سایت تماس بگیرید.

بهترین نایلون گلخانهعمر مفید نایلون را افزایش دهید

با افزودن مستربچ های تثبیت کننده به نایلون ها ، می توان آنها را در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم کرد ، بنابراین عمر مفید نایلون ها را افزایش می دهد که این ویژگی هم یکی از ویژگی های بهترین نایلون گلخانه است.

نایلون های گلخانه ای پوششی برای فضای گلخانه است که از مواد پلاستیکی ساخته شده است. کاربرد اصلی این نایلون ها حفظ دما و رطوبت در محیط گلخانه است. استفاده از این نایلون ها برای ساخت گلخانه نه تنها زمان و هزینه انجام این کار را کاهش می دهد ، بلکه تولید محصولات با کیفیت و سالم را نیز تضمین می کند. در نظر داشته بشید اگر قصد خرید بهترین نایلون گلخانه را دارید باید تمامی این ویژگی هارا در نظر بگیرید.

این پوشش ها با ایجاد محیطی مناسب برای رشد محصولات کشاورزی ، تا حدی از رشد علف های هرز در محیط گلخانه جلوگیری می کنند و از هر آنچه در داخل محیط گلخانه قرار می گیرد محافظت می کند.

پلاستیک ضد لغزش گلخانه ای

نتیجه کلی که می توانیم از مقاله بهترین نایلون گلخانه بگیریم این است که برای درک همه ویژگی های یک محصول از نظر میزان افزودنی ها ، ابعاد ، اندازه ، مشخصات و غیره ، باید آن را در نظر بگیریم و به آن توجه کنیم.

برای خرید و اطلاع از قیمت نایلون رولی و همچنین دریافت لیست قیمت پلاستیک گلخانه با کارشناسان فروش شرکت انعکاس در تماس باشید.

نایلون عرض3/4متر 2پوش 3درصدیووی 40میکرون

نایلون عرض3/4متر 2پوش 3درصدیووی دارای خواص بسیاری است. که آن را به عنوان پوششی برای گلخانه ها مفید می کند. کم هزینه بودن آن ، اندازه ورق بزرگ ، سهولت اتصال و انتقال نور مناسب از خصوصیاتی هستند . که به گسترش کاربرد آن کمک کرده اند به طوری که امروزه رایج ترین نوع است.برای استعلام قیمت نایلون گلخانه با ما تماس بگیرید.

از اوایل دهه 1960 که اولین بار از فیلم پلی اتیلن برای پوشش گلخانه های قاب چوبی استفاده شد. بسیاری از پیشرفت ها صورت گرفته است. فیلم های اولیه فاقد دوام بودند و باید سالانه جایگزین می شدند. آنها در برابر سایش از ساختار و هوا مقاومت نکردند. آنها همچنین به دلیل برخورد اشعه ماورا بنفش خورشید عمر کوتاهی داشتند.

نایلون عرض10متر 2پوش 40میکرون

نایلون عرض10متر 2پوش 40میکرون یا نایلون گلخانه ای به طور گسترده ای برای ساخت گلخانه استفاده می شود. از مزایای اصلی این پلاستیک گلخانه نسبت به شیشه می توان به هزینه کم همراه با سبک بودن و امکان داشتن خواص مهندسی و هزینه کمتر در مقایسه با پوشش های پلی کربنات اشاره کرد. این پوشش ها به صورت تک لایه یا چند لایه در ضخامت های 80 تا 220 میکرون تولید می شوند. پلیمرهای اصلی مورد استفاده در لایه های مختلف این محصولات LDPE و LLDPE و EVA هستند..

حداقل دوام نایلون عرض10متر 2پوش 40میکرون 2 و حداکثر 5 سال است. در ایران این فیلم ها معمولاً با 3 سال گارانتی ارائه می شوند. کاهش خصوصیات مکانیکی و افزایش خطر صدمه به محصولات گلخانه ای در صورت باران . باد و تگرگ ، کاهش خصوصیات فیزیکی مانند انتقال نور و در نتیجه بر هم خوردن تعادل رشد محصولات گلخانه ای از مهمترین دلایل تغییر پوشش گلخانه ای پس از گذشت یک دوره است.

نایلون عرض10متر 5درصدیووی

استفاده از نایلون عرض10متر 5درصدیووی برای ساخت گلخانه شخصی خود فواید زیادی دارد. ساخت و استفاده از نایلون بسیار آسان است و هزینه آن بسیار کمتر از یک قاب شیشه ای بزرگ است. نایلون همان چیزی است که می تواند گلخانه را گرم و مرطوب نگه دارد. بسته به نوع نایلون گلخانه مورد استفاده ، می توانید انواع گل ها را حتی در زمستان پرورش دهید.

بهترین نایلون گلخانهدرباره ما

یکی از بسترهای جدید تجارت جهانی در زمینه عرضه و فروش و خدمات از طریق اینترنت و ماشین سازی انعکاس. با حضور قوی در این زمینه با فروشگاه آنلاین و انحصاری اختصاصی enekas.net برای بازتاب کالاهای با کیفیت. برای عموم مردم در زمینه های تولید و واردات ماشین سازی کشاورزی سبک و سنگین ، تجهیزات مدرن گلخانه ای (هیدروپونیک) ، کود ، سموم دفع آفات ، بذر ، نهال مصمم هستند. که با افزایش تولید و رشد داخلی به این صنعت کمک کنند و گامهای بلندی در این زمینه بردارند.

شرکت انعکاس

با بیش از 12 سال تجربه با تیم متخصص مجرب در تولید محصولات حرارتی، ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات گلخانه ای نظیر انواع فن های سیرکوله و اگزاست، فیلترهای شنی، هیتر های گلخانه ای، رطوبت ساز و …. با ضمانت و خدمات پس از فروش با چشم انداز بلند مدت و هدفمند در سالهای آینده به عنوان یک فروشگاه اینترنتی مرجع در بخش کشاورزی و صنعت حرارتی شتاب می گیرد. با کمک ملی و استقلال در صنایع و محصولات اساسی با یاری خداوند متعال و هموطنان عزیز. برای ارائه محصولات و دستگاه های با کیفیت بالا به همه اقشار جامعه و حذف واسطه ها . بهترین محصول را با کمترین قیمت برای مصرف کنندگان ارائه میدهد. چنانچه قصد خرید هر یک از محصولات موجود در شرکت انعکاس را دارید. میتوانید با شماره ی قرار داده شده در انتهای سایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم هرچه سریعتر برای شما مشتریان عزیز و گرانقدر انجام گردد.

با مقایسه قیمت نایلون گلخانه انعکاس با قیمت نایلون گلخانه دیجی کالا متوجه خواهید شد که شرکت انعکاس محصولات خود را با کمترین سود ممکن به بازار عرضه میکند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما را در ویکی پدیا مطالعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی

Call Now Button